Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Garet

  1. Garet odpowiedział(a) na Garet temat w Audi A4 B6
    Niewiedzialem. Dzieki ale cena bedzie kosmiczna.
  2. Garet odpowiedział(a) na Garet temat w Audi A4 B6
    Jak ASO skoro to nie jest fabryka tylko firma tuningowaa
  3. Garet opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Jakie kratki pasują do tej dokładki? S-line czy coś innego? Czy moje oni halogeny zostają w górnej części zderzaka i później pasują w kratkach bez przeróbek?
  4. Dzieki za pomoc. Chce je wyjac bo obudowy mam psikniete ta guma w sprayu i bede to sciagal. A zeby obudowy odkrecic trzeba szklo chyba wyjac?
  5. Szukałem na forum dokladnej instrukcji jak je zdemontować ale nic nie znalazłem. Jak wyjąć szkło żeby go nie uszkodzić? Nie wyłamać zaczepów itd?
  6. Próbowałem wyjąć ten wyłącznik wg opisanej instrukcji i nic nie drgnie. a nawet chyba wyrwałem pokretło z zatrzasków bo teraz nie mogę włączyć halogenów tylko pokrętło zostaje mi w błoni
  7. Witam, czy ktoś wie jak przerobic ramkę lewarka skrzyni (dekor) z automata na manuala?
  8. U mnie bylo radio 1din teraz jest 2din i dekory zosty 1din z zaokraglona popielniczka. Czy spasuje tam popiolka z 2din czy tunel jest inny
  9. Za chwile cos utargowałem i wziąłem.
  10. Witam, auto odkupiłem od użytkownika forum. Jest to moje 4 audi z rzędu. Pierwsze było S6 2.2Tq nastepne A4 B5 1.8Tq idąc dalej A4 B5 1.9Tdi AFN i teraz B6 AWX. Z wyposazenia : - xenon ori plus spryski i samopoziom - nawi - fotele sporty grzane - pakiet chrom - pakiet światło - dokładki w kolor - ciemna szyba x7 Plany: - wyrzucić czerwone dekory (nie mój gust) - koło - coś od pakietu zewnętrznego s-line moze progi i tylny zderzak. - clh Puki co szukam derkorów 1DIN moze byc alu albo drewno kompletne i nie zniszczone. Puki co zdjęcia z ogłoszenia ale zrobię coś swojego.
  11. jaki przebieg ma to bmw?
  12. Kupiłem półkę z tylna roletą i potrzebuje zaczepy. Gdzie to kupić?
  13. Garet odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    T5
  14. Z tego co pamiętam, kupiłem jakieś no name w motoryzacyjnym i było ok, chyba 530mm długość
  15. Garet odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Co do białeczek to mam propozycje taniego izolatu. Soya pro. Wszamałem już jedno opakownie 700g, 82g na 100g białka soyowego. Smak czekoladowy niezbyt ale z mlekiem juz znosny. Ale cena 50zł za 2kg to super sprawa. Nie zawiera cukrów co ważne.
  16. Hej, szukam jakiegos aparatu foto, raczej małego. Najlepiej w kieszeń. Ale wiadomo że jakosc zdjęć nie powali. Jestem amatorem, nie bede sie bawil w retusze itd. Ma mi sie urodzić dziecko, więc foto w domku z rodziną, spacerek itd. Ewentualnie myslalem nad czym typu sony dsc-h300 ale to juz ostateczność. Pomożecie?
  17. Garet odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    to i hayka zostanie u starego wlasciciela ;p
  18. Garet odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Mialy byc Vosseny ale te tez piekne
  19. Rotory nie pasują do b5, do b8 już idealnie ale rotor to felga z designem XXI wieku a nasze a4 powoli do niego nie pasują
  20. Jaka opona na tych flatach? Chodzi o rozmiar.
  21. Wracając do tematu to jaki płyn wlac do 1.9tdi 97rok? pompa wskakuje 120bar
  22. Garet odpowiedział(a) na Garet temat w Audi A4 B5
    akurat mowa o 1.9tdi wiec luzik, a podlaczenie chlodniczki oleju wspomagania z np a6 c5 takiej wiekszej to wieksza robota czy podejdzie zmaiast oryginalnej z 1.9tdi? Bo ta z a6 szła przed chłodnicą i podobno warto ją założyc.
  23. Garet odpowiedział(a) na Garet temat w Audi A4 B5
    Dojdę tam od spodu czy jakoś czy trezba demontować cos od przodu
  24. Garet opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Ma ktoś jakiś manual jak wymienić pompę wspomagania, kroko po kroku? Szukałem w zrób to sam ale nic takiego nie znalazłem.
  25. Może ktoś robił już taki zestaw 216 plus chip i powie jak wyszło? Albo bardziej mnie interesuje czy jest duzo lepsze odczucie po wymianie seryjnych wtryskow na 216 ale juz po chipsie. Kiedys zalozylem 216 do 90tki i było mocno czuc roznice ale chipa nie było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.