Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i stało się. Jest nowe auto.

Plany były różne, ból głowy, nieprzespane noce :> itd. itp.

Wczoraj w garażu zaparkowało takie cóś:

img0860h.jpg

img0846r.jpg

img0855f.jpg

Fotki jeszcze od poprzedniego właściciela - jak się ogarnę czasowo, to wrzucę jakieś lepsze swoje.

Kilka faktów:

320d zwany "Turasem"

150 KM w serii

rocznik 2002

przebieg realny -> książka potwierdzona z wpisami w ASO

napraw blacharskich nie stwierdzono, lakiernicze bardzo drobne.

Wyposażenie (trochę tego jest):

- Harman/Kardon :kox:

- NAVI

- TV

- telefon

- zmieniarka na 6 CD

- komputer

- kiera wielofunkcyjna z M3 (alcantara do wymiany)

- czyjniki parkowania, zmierzchu, deszczu

- Zenon-BI :decayed:

- Mpakiet zewnętrzny (zderzaki, progi)

- Mpakiet wewnętrzny (m.in. czarna podsufitka, kubełki, listwy itd.)

- dekory AC Schnitzer (chyba bardziej podchodzi mi fabryczny czarny carbon, więc jest cel)

- czarna skórka

- grzane tyłki

- 6 poduszek

- ABS

- DSC III

- zawieszenie Mtechnik

- koła 18' ALPINA

- szyberek

- szybki ściemnione fabrycznie

- 4 x szybki elektrik

- lustra grzane i składane

- roletka, siatka, gniazdko 12v w bagażniku, szyba bagażnika otwierana, tysiąć lampek w środku :decayed:

- więcej nie pamiętam :rolleyes:

Plany:

- na dzień dobry ogarnąć parę rzeczy mechanicznych na tip top, aby mieć spokój na dłuższy czas

- obszyć kierę i gałkę (chyba będzie znowu alcantara :evil:, bo macanie tej kiery jest rozkoszne, mimo że świetność jej już minęła)

- srebrne żarówki kierunków

- chyba czarne nerki :mysli:

- polskie menu w NAVI/TV

- światła dzienne (na bazie długich)

- czarny carbon do środka; ori lub oklejenie - zależy od dostępności i zasobności portfela

- wizyta u Rogala

- zamiana kranika na prostą końcóweczkę

Na razie tyle, ale dopiero zaczynam zagłebiać się w temat 3er, więc pewnie nowe pomysły wpadną.

Pierwsze wrażenia po przesiadce z mojej B5:

- lepiej jedzie, tylko 10 KM więcej a masa większa

- lepiej się prowadzi

- lepiej się siedzi

- lepiej wygląda

- lepiej ... wszystko lepiej :kox:

No, może poza bagażnikiem. Książkowo chyba 40-50 litrów większy. Optycznie mniejszy. Praktycznie ... nie wiem, bo jeszcze wózka i rodziny nie pakowałem, ale okienko się otwiera więc ... damy radę.

Miejsca z tyłu odczuwalnie więcej, można wygodnie usiąść za kierowcą.

Jak na razie, jestem podjarany na maxa, chyba że ... BędęMiałWydatki :polew: (mam nadzieję, że tym razem dobrze wyliczyłem rezerwę :decayed:)

A teraz w kwesti wyboru pomiędzy B6 a E46. W takich pieniądzach, tylko E46.

Znaleźć ładne TDiQ to cud chyba, o takim wypasie już nie wspomnę.

Aaaa, jeden ważny argument ZA (za takim autem):

wracając z grodu Kraka tylko raz użyłem długich, żeby popędzić jakiegoś marudę; reszta spie... jak tylko pojawiałem się na horyzoncie :polew:

UPDATE 17/07/2011

Auto nadal jeździ. Dobrze. Jeszcze się nie rozpadło, więc zakup można uznać za udany :>

Mechanika ogarnięta, pierdoły ale trosza grosza poszło. Na szczęście rezerwy jeszcze nie przekorczyłem.

Mody wykonane:

- srebrne żarówki we wszystkich kierunkach

- uruchomione światła dzienne

- follow-me-home przestawione na halogeny

Najbliższe plany:

- nerki do malowania (mam nadzieję, że jeszcze w lipcu)

- kiera do obszycia alkantarą (pewnie sierpień dopiero, bo tapicer ma miesiąc odpoczynku od kierownic)

- dystanse :mysli:

- trochę zabawy z folią :naughty:

- i parę innych pierdół

Niestety, okazało się, że faktycznie Będę (albo raczej) Mam Wydatki :decayed:

Realne spalanie to prawie 9L w mieście, gdzie komp pokazuje 2L mniej :wallbash:

Nie wiem, jak ta elektronika to robi, bo zasieg pokazuje dobry, ale w spalaniu ściemnia mocno.

Na szczęście kompa można przestawić, więc jeszcze kilka baków i poprawi się wskazania kompa.

Ale biorąc pod uwagę, że but często w podłodze, to chyba nie jest źle :gwizdanie:

Teraz kilka świeżych fotek. W niedługim czasie może będzie sesja 3 bliźniaków, więc wrzucę coś profi, a na razie musi wystarczyć parę zdjęć amatorskich.

img5128l.jpg

img5135j.jpg

img5151o.jpg

img5157y.jpg

img5170cs.jpg

img5173dt.jpg

img5174h.jpg

img5151o.jpg

UPDATE 30/09/2011

Pomalutku pomalautku coś się zmienia.

- czarne nerki

- oklejone halo (miały być żółte, ale ten żółty coś nie halo :decayed: - za mało żółty - muszę poszukać innej folii)

- oklejone tylne lampy

Dwie fotki na szybko z kalkulatora:

28092011727.jpg

28092011735.jpg

UPDATE 24/10/2011

Kilka świeżych fotek.

sooleke46320dtmpakiet17.jpg

sooleke46320dtmpakiet21.jpg

sooleke46320dtmpakiet23.jpg

sooleke46320dtmpakiet25.jpg

I z byłą :gwizdanie:

b5e46bysoolek15.jpg

b5e46bysoolek27.jpg

b5e46bysoolek29.jpg

b5e46bysoolek33.jpg

Najbliższe mody to czarna fela z zimówką :naughty: a dalej ... zobaczy się jakie wydatki księgowa zatwierdzi :decayed:

UPDATE 12/11/2011

Winter setup.

Funkiel nófki sztuki nieśmigane :decayed: ori z BMW E90.

16x7 ET 31 i oponka 205/55

e46mpakwintersetup29.jpg

e46mpakwintersetup31.jpg

e46mpakwintersetup34.jpg

Wkońcu wnęki wypełnione jak należy - na lato muszę koniecznie dystans do 18' wrzucić - a na zimę pomyśleć o szerszych oponach przynajmniej na tył, że te strasznie cienko wyglądają :confused4:

UP 27/04/2013

Jako, że tylne sprężyny odmówiły dalszej współpracy (przypadłośc E46) to trzeba było wykorzystać sytuację i wpadł Eibach Pro-Kit :naughty:

-30/-20-25 według producenta.

A na szybko wygląda to tak:

20130426_223618_zps7f3c0815.jpg

Przód przed:

20130417_223507_zpsc7b81b5b.jpg

Przód po:

20130426_220504_zps6de5c353.jpg

Tył przed (na pękniętych sprężynach):

20130417_223523_zps5bc696f3.jpg

Tył po:

20130426_220429_zpsc3773c22.jpg

I kilka fotek brudasa:

20130426_110515_zps5d260b55.jpg

20130426_110522_zpsc0b89c23.jpg

20130426_110527_zpsb80d324f.jpg

20130426_123959_zpsbbd442fb.jpg

20130426_124000_zps34382849.jpg

Wygląda o niebo lepiej jak dla mnie, ale dystans by się jeszcze przydał, ale to może next year (najpierw muszę Żonie auto zmienić).

Opublikowano

faktycznie zacny wypasik, w B6 baaaaaardzo trudny do znalezienia :good: :good:

Opublikowano

I po wgw będziesz się woził bolidem :kox:

Opublikowano

fajne jest!

czekam na nowe foty :hi:

Opublikowano
  • Autor

B6 jest ładniejsze b6 to audi b6 po programie zjada to bmw i wys***

Żeby znaleźć ładne auto trzeba czasu.

Jeździłem parę lat B5, jeździłem kilka razy B6 i miałem zamiar kupić B6.

Wsiadłem w E46 i już nawet nie myślałem o B6. Olałem nawet Q.

Wiadomo, gust, opinia, jest jak du... Każdy ma swoją.

Ale przynajmniej nie jeżdżę samochodem dla ludu :tongue4:

Opublikowano

soolek...do degradacji na początkującego............... :decayed:

gratki zakupu i niech Ci służy.... :good:

Opublikowano

soolek :audi: nie jest autem dla ludu :baseball:

napewno gdy jeździłeś Audi to nie mówiłeś, że Audi jest takim samym samochodem jak VW - czyli dla ludu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

soolek :audi: nie jest autem dla ludu :basseball:

Nie mówiłem o Audi :naughty:

Opublikowano

nie skumałem :embarrassed:, szybciej napisałem niż pokapowałem Twojego posta :tongue4: no ale późno jest i troszkę wypiłem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie skumałem, dzybciej napisałem niż pokapowałem Twojego posta :tongue4: no ale późno jest i troszkę wypiłem :decayed:

Spoko.

Też piję, ale nie niestety nie tyle, ile bym chciał. Muszę oszczędzać :decayed:

Opublikowano

:polew:

to pij na krzywy r.. :kox:

Opublikowano

Ale przynajmniej nie jeżdżę samochodem dla ludu :tongue4

Wiec było kupić kijankę. :polew:

Wiesz jaki byś miał wypas za ta kase?

Opublikowano

Jako współuczestniczący w grzechu powiem tak. Auto wyglada naprawdę dobrze, oczywiście m-pak robi tu główną robotę. B5 jest lata świetlne w tyle, tym bardziej że nie było s-line'a. Wypas jest mega :notworthy:. Utrzymanie jak na przebieg poprawne, aczkolwiek parę rzeczy sukcesywnie do zmiany/poprawy ( kiera, dekory, szyber ). Po trasie jeździ się przyjemnie, komfortowo - jak ogarniesz mechanikę będzie jeszcze lepiej, a po sofcie to już wogóle koxik. Myślę że zmiana wyjdzie Ci na dobre, tylko nie wyobrażam sobie tych 16-tek na zimę :no: Poza tym napatrzyłem się pod salonem na różne e60 i e90 i mi się spodobały jeszcze bardziej :gwizdanie:

Opublikowano

Fajna furka fajny wypas... teraz tylko program i masz miodzio... :good: :good: :good:

Życzye żebyś Nie miał wydatków... :wink4: a ceny części chyba podobne do cen Audi... Także nic tylko śmigać...

Opublikowano

mpak :kox:

fotele :kox:

a że BMW lepiej jezdzi niż jakiekolwiek audi FWD to jakoś nie jestem zdziwiony :)

Opublikowano

zostałeś zgłoszony do moderatora , czekaj na bana

Opublikowano

coraz częściej rozglądam się w tym kierunku, jest piękna choć mi się podoba w sreberku :wink4:

Opublikowano

Pięknie :good: też wybrał bym e46 po lifcie niż b6 :wink4:

Opublikowano

wypas jak na 3 konkretny :good: kolor :good: kombi :thumbdown:

a to juz jest silnik w technologi CR?

Opublikowano
  • Autor

wypas jak na 3 konkretny :good: kolor :good: kombi :thumbdown:

a to juz jest silnik w technologi CR?

Tak, CR.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.