Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!


soolek

Rekomendowane odpowiedzi

juz tu raz pisalem ale ...byl update i wszytko szlag trafil

Wiec tak ...autko super. Nie dziwie sie ze po przejazdze Audi i BMW wybrales to drugie. Jesli chodzi o prowadzenie to jest znaczaca roznica. Ja przejechalem sie B8 i wybralem BMW :> . Napewno z Q juz nie ma takiej roznicy a na mokrym przewage zyskuja 4lapy ale ... frajde z jazdy wieksza bedziesz mial beta .

Super wyposazenie , naprawde !!. i ...WITAM W KLUBIE :decayed: jak ktos wspominal coraz nas tu wiecej :naughty: :naughty: .

Rozumiem Soolek ze "Radosc z jazdy" nie jest juz dla Ciebie obcym sloganem :wink4:

p.s. w e46 tez tak ciezko chodzi wspomaganie czy to dopiero od modelu e9x ?

nie masz dpfu wiec pewnie spalanie bedzie mniejsze niz u mnie to prawie ten sam silnik produkowany od 98 roku wiec ...jest przyzwoity.

Dzwiek napewno duzoooo lepszy niz 1.9.

Po programie zrobisz 180-190 koni mysle, te motory ladnie reaguja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą skończy już tą rozmowę, bo do niczego ona nie prowadzi.

Ja jestem zadowolony ze swojego spalania, ty jeszcze bardziej ze swojego i wszyscy są HAPPY :decayed:

OK, oprócz tego, że ja ze swojego spalania nie jestem zadowolony, zawsze za dużo wychodzi, chciałoby się, aby było mniejsze.

w e46 tez tak ciezko chodzi wspomaganie czy to dopiero od modelu e9x ?

Kolego mmcv - masz uszkodzony moduł serwotronic - tak to się nazywa w Audi, w BMW nie pamiętam, ale działa tak samo.

Dżwięk na pewno dużoooo lepszy niż 1.9.

To akurat prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miczek.mk a może warto żebyś zainwestował w auto na gaz ? skoro "zawsze" wychodzi za dużo :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą skończy już tą rozmowę, bo do niczego ona nie prowadzi.

Ja jestem zadowolony ze swojego spalania, ty jeszcze bardziej ze swojego i wszyscy są HAPPY :decayed:

OK, oprócz tego, że ja ze swojego spalania nie jestem zadowolony, zawsze za dużo wychodzi, chciałoby się, aby było mniejsze.

w e46 tez tak ciezko chodzi wspomaganie czy to dopiero od modelu e9x ?

Kolego mmcv - masz uszkodzony moduł serwotronic - tak to się nazywa w Audi, w BMW nie pamiętam, ale działa tak samo.

Dżwięk na pewno dużoooo lepszy niż 1.9.

To akurat prawda.

To ja też mam uszkodzony servotronic i wszystkie Beemki, które oglądałem też :decayed:

Kierownica chodzi odczuwalnie ciężej niż w Audi, a w Audi już lekko nie chodziła.

Wcześniej wsiadając do Almery Żony, źle mi się jechało, bo kierownica jest silnie wspomagana + węższe opony.

Teraz to już wogóle tym nie potrafię jeździć :decayed:

Co do mocy, to z tego co zdążyłem wypatrzeć na forach, to 180 jest taką średnią osiąganą wartością dla tego motoru.

Może będzie mi dane to sprawdzić :naughty:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 13:00_________________________________________________

miczek.mk a może warto żebyś zainwestował w auto na gaz ? skoro "zawsze" wychodzi za dużo :wallbash:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miczek.mk a może warto żebyś zainwestował w auto na gaz ? skoro "zawsze" wychodzi za dużo :wallbash:

he he..., Proszę Cię skovroon , przerabiałem te tematy, w pewnym momencie swojego życia trzeba dorosnąć, a ja już dorosłem.

Tylko proszę, zaoszczędźcie mi obliczeń na temat LPG, bo bezpośrednie to znam, a pośrednie koszty trudno obliczyć. Dziękuję, nie tańczę.[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 13:02:13_________________________________________________

To ja też mam uszkodzony servotronic i wszystkie Beemki, które oglądałem też.

Kierownica chodzi odczuwalnie ciężej niż w Audi, a w Audi już lekko nie chodziła.

Myślę, że być może nie macie tego w wyposażeniu, jeśli chcecie zobaczyć jak to działa, zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru Ci udowadniać ile $ gaz wyjdzie taniej od ropska.

Jesteś chyba pierwszym z userów (jak to napisałeś z tych "dorosłych") na tym forum u którego widzę takie marudzenie na temat spalania... :disgust:

większość nas tutaj kupuje, część potem chipuje auta i nie patrzy na spalanie.. tylko zwyczajnie cieszy się jazdą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru Ci udowadniać ile $ gaz wyjdzie taniej od ropska.

Lub raczej drożej, zapomniałeś dopisać...

Jesteś chyba pierwszym z userów (jak to napisałeś z tych "dorosłych") na tym forum u którego widzę takie marudzenie na temat spalania...

Mam swoją firmę, przebiegi spore, pand z gazem, fachowców od gazu, i innych cudów mam dość. Zresztą z pandami 1.3D też są kłopoty, choć są w ogólnym rozrachunku o wiele tańsze w eksploatacji jak 1.2 z LPG. Mówię o przebiegach do 200.000 km od nowego.

większość nas tutaj kupuje, część potem chipuje auta i nie patrzy na spalanie.. tylko zwyczajnie cieszy się jazdą :good:

To prawda, poniekąd.

W moim aucie wygląda to tak samo, ale tu jest jeszcze efekt skali..., stąd to marudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją A4 B6 1,9TDI Avant AVF 2004 wyceniam w tej chwili na minimum 40.000 zł i gwarantuję, że jeśli chciałbym ją sprzedać, to największym problemem będzie ilość telefonów do odebrania i maili ze skanami książki i faktur do wysłania.

miczek.mk czekam az twoja b6 pojawi sie na allegro i sprzedasz ja za minimum 40 000zl tak jak napisales ;). Z tego co napisales wynika, ze powinna zejsc w pierwszy dzien.

Sory ale czas plynie nieublaganie i jakos nie uwierze jak nie zobacze.

jakos z twoimi twierdzeniami ciezko mi sie zgodzic i chyba nie tylko mi z tego co widze

a co do spalania to

brat ma paska b5fl avf i silnik naprawde jest tam w kozackim stanie i smiem twierdzic ze pali duzo ;). napewno wiecej niz a4 afn ( ja mialem kiedys )

dodam ze i avf i afn byly chipniete.... fakt faktem ze 200kg roznicy. ale i tak pastuch zbyt oszczedny nie jest.

co do 2.0d w bmw to paru znajomych ma i rzeczywiscie wiekszosc zadowolona ze spalania.

a co do bena vs ropa vs gaz to niech kazdy wybiera sobie co chce bo tutaj nigdy sie nie dogadamy.

i wg mnie fotel jest w calkiem niezlym stanie jak na 9 letniego diesla w kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą z pandami 1.3D też są kłopoty, choć są w ogólnym rozrachunku o wiele tańsze w eksploatacji jak 1.2 z LPG

Stary , rozmawiamy na tym forum o autach a nie wynalazkach typu Fiat :thumbdown:

Fiat czy to bedzie w dizlu ,czy benzynie , czy gazie to i tak zawsze bedzie sie jebał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą z pandami 1.3D też są kłopoty, choć są w ogólnym rozrachunku o wiele tańsze w eksploatacji jak 1.2 z LPG

Stary , rozmawiamy na tym forum o autach a nie wynalazkach typu Fiat :thumbdown:

Fiat czy to bedzie w dizlu ,czy benzynie , czy gazie to i tak zawsze bedzie sie jebał :hi:

stereotyp ;)

fiat ma calkiem udane diesle.... a porownujac do niektorych diesli grupy vag to nawet mega udane.

ale w srodku strasznie gownianie ;) chociaz w tych klasach i cenach co fiat robi auta konkurencja wcale nie jest duzo lepsza.

patrzac na miejskie auta czy kompakty ( poza markami tzw premium ) to wiekszosc aut jest bidna porownujac do aut klasy premium w dodatku klase lub pare klas wyzszych

zeby nie bylo OT. to soolek kiedy chip juz wiadomo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wg mnie fotel jest w calkiem niezlym stanie jak na 9 letniego diesla w kombi.

też jestem tego zdania :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą z pandami 1.3D też są kłopoty, choć są w ogólnym rozrachunku o wiele tańsze w eksploatacji jak 1.2 z LPG

Stary , rozmawiamy na tym forum o autach a nie wynalazkach typu Fiat :thumbdown:

Fiat czy to bedzie w dizlu ,czy benzynie , czy gazie to i tak zawsze bedzie sie jebał :hi:

stereotyp ;)

fiat ma calkiem udane diesle.... a porownujac do niektorych diesli grupy vag to nawet mega udane.

ale w srodku strasznie gownianie ;) chociaz w tych klasach i cenach co fiat robi auta konkurencja wcale nie jest duzo lepsza.

patrzac na miejskie auta czy kompakty ( poza markami tzw premium ) to wiekszosc aut jest bidna porownujac do aut klasy premium w dodatku klase lub pare klas wyzszych

zeby nie bylo OT. to soolek kiedy chip juz wiadomo ?

Najpierw parę pierdół muszę ogarnąć mechanicznie, dopieścić parę pierdół stylistycznie, a dopiero potem programik.

Plus jest taki, że jak na razie w mechanikę muszę zainwestować mniej niż planowałem, więc grosza powinno zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mmcv - masz uszkodzony moduł serwotronic - tak to się nazywa w Audi, w BMW nie pamiętam, ale działa tak samo.

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

... Ja nie mam servo :) ... w BMW nazywa sie to aktywna kierownica , wystepuje po LCI . W kazdej bemce wspomaganie chodzi ciezko wyjatek stanowi ta z aktywna kiera. A dlaczego chodzi ciezko to chyba sam sobie powienienies odpowiedziec na to pytanie :hi: . Jezdzisz duzo 1mln 200tys wiec powienies wiedziec takie rzeczy . Pytalem tylko dlatego zeby sie upewnic czy przy e46 tez tak czuly jest uklad kierowniczy.

Co do prowadzenia Q i RWD na suchym to niestety nie masz racji ale niech bedzie ze masz :good: . Nie bede sie wdawal w glupie tematy , bo kazdy ma tu swoje zdanie.

Jesli chodzi o mokre to oczywiscie RWD bedzie mialo duuuzo gorzej, ale wiecej fanu i wprawny kierownik nie powinien miec problemu- ja sie za takiego nie uwazam :hi:. W sniegu wiadomo . ale ile po tym sniegu jezdzimy :gwizdanie: :gwizdanie: na parkingu ze sie ktos zakopie ...wielka rzecz... Generalnie na 365dni jazdy w roku moze 15 jest takich ze drogi sa cale osniezone (jak ktos nie mieszka w gorach) i ciezko przez nie przejechac . To tyle . :hi:

p.s. masz super zadbane auta ktore pala mniej niz 90% aut na forum i ciesz sie z tego . Pierwszy raz widze zeby 1.9 w Q palilo takie ilosci paliwa o jakich mowisz , ale to zalezy od stylu jazdy , i tego gdzie sie jezdzi .

CR M47 nie jest jakims mega oszczednym silnikiem , i moze byc roznica rzedu 0.5-0.7 l miedzy nim a 1.9 ale tez zapewnia lepsze osiagi , jest cichszy w BMW inaczej zestrojony jest wydech i daje fajny pomruk . Nie meczy przy predkosci 200 i wyzej . Wysoko sie kreci .

Jezdzilem AWX i jezdze M47 ... uwazam ze to fajniejszy motor :decayed: , ale do 2.5V6 mu brakuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa rozrządu w tych silnikach :mysli: łańcuch czy paski :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No auto naprawdę fajne :good:

Miałem okazję kilka razy jeździć E46 tylko że w benzynie i powiem szczerze że jeździ się super :wink4: W BMW 320I E46 podoba mi się ta cisza w środku podczas jazdy czego niestety nie mogę powiedzieć o moim 1.8T chociaż źle nie jest :wink4:

Oby się furka dobrze sprawowała :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa rozrządu w tych silnikach :mysli: łańcuch czy paski :chytry:

Beta = Lancuch . :hi:

Oprócz starych. Te miały paski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa rozrządu w tych silnikach :mysli: łańcuch czy paski :chytry:

Beta = Lancuch . :hi:

Oprócz starych. Te miały paski.

U mnie już łańcuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...