Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie widzę jutuba w robocie :kwasny:

Opublikowano

Ta padlina BMW to byłaby wciągnięta nosem AJMem po czipie :kox:

Opublikowano

Seryjny AFN ma chyba 11,5 sek do setki. Po dołożeniu 20-30 KM (na 140 KM) miałby uciąć aż 2 sek?

Mało prawdopodobne mi się to wydaje, ale może uda się to zmierzyć.

Dokładnie ~10s po sofcie ośka AFN, wynik powtarzalny :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Seryjny AFN ma chyba 11,5 sek do setki. Po dołożeniu 20-30 KM (na 140 KM) miałby uciąć aż 2 sek?

Mało prawdopodobne mi się to wydaje, ale może uda się to zmierzyć.

Dokładnie ~10s po sofcie ośka AFN, wynik powtarzalny :wink4:

Sie sprawdzi :decayed:

Opublikowano

chyba tu glowna role gra zludne odczucie przyspieszenia tylniego napedu

akurat odczucie w napedzie na tyl idzie w przeciwnym kierunku ... Nie czuc ze tak przyspiesza dopoki nie spojrzysz na predkosciomierz...

Sa za to odpowiedzialne dwie rzeczy :

- specyfika silnikow BMW , VAG ma pierdol_niecie z dolu a potem moment spada , tu wiadomo inaczej to wyglada.

- nie ma szarpania , rwania kierownicy w rece wszsytko odbywa sie ze spokojem a naped przenoszony jest w bardzo fajny sposob - nie ma szarpniec .

Soolek napisz jak po konfrontacji :decayed:

p.s. z ciekawostek ostatnio mierzylem sie z Astra 120koni (podobno ale nie zweryfikowane , jezdzi dosc zwawo jak na ta moc) - waga 1350 , oczywiscie odchodzilem jej ale np do 100 siedziala mi na ogonie , powyzej 120 Astra idzie spac.

Opublikowano

Ja tam mam inne odczucia jeżdżąc E46 2,8, czuć wkrecanie w obroty dość solidnie i jest to pierdol_nięcie :wink4: do 100km/h ide równo z takim 2,8 pózniej zaczyna odchodzic ale bez szału :naughty:

Opublikowano

jechalem jako pasazer e39 2.5tds po sofcie i e46 2.0 r6

dla mnie odczucia sa takie ze jedzie calkiem fajnie,ale pewnie w konfrontacji nie bylo by do czego przystawiac.

Opublikowano

jechalem jako pasazer e39 2.5tds po sofcie i e46 2.0 r6

dla mnie odczucia sa takie ze jedzie calkiem fajnie,ale pewnie w konfrontacji nie bylo by do czego przystawiac.

chyba chodzilo Ci o e46 3.0 R6 ?

No dziwne zeby w 2.8 nie bylo czuc pierd w porownaniu do 1.9 .

Ja mam 412 nm i wcale iz az tak bardzo nie czuc . Owszem wciska w fotel ale bez przesady

Opublikowano

też mam 2.8 i przyznam że ma pierdolnięcie :kox::decayed:

co to za aplikacja na telefon ? też chce :)

Opublikowano
Ja mam 412 nm i wcale iz az tak bardzo nie czuc . Owszem wciska w fotel ale bez przesad

412Nm toż to na miasto tylko....

i niech mnie kule biją jak 2.0d jedzie :polew: to taki sam paździoch jak 1,9 z tym że jeszcze więcej traci bo ma napęd z tyłu :wink4:

Ogólnie auto bardzo bardzo fajne :good: uwielbiam ten wóz, ale jak już miał bym to to kupić to z 3.0d (które też nie jedzie żeby nie było)

(które niedługo zresztą pokażę :decayed:)

Opublikowano
Ja mam 412 nm i wcale iz az tak bardzo nie czuc . Owszem wciska w fotel ale bez przesad

412Nm toż to na miasto tylko....

i niech mnie kule biją jak 2.0d jedzie :polew: to taki sam paździoch jak 1,9 z tym że jeszcze więcej traci bo ma napęd z tyłu :wink4:

Ogólnie auto bardzo bardzo fajne :good: uwielbiam ten wóz, ale jak już miał bym to to kupić to z 3.0d (które też nie jedzie żeby nie było)

(które niedługo zresztą pokażę :decayed:)

Aju to co wg Ciebie jedzie? :decayed: :decayed: :decayed: M3? Czy tez nie? :disgust: nie dam sobie wcisnac kitu ze tylny naped jest gorszy w przenoseniu mocy niz przedni :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

Tylny napęd ewidentnie lepiej przenosi moc na koła - to niepodlega wątpliwościom.

Jak mierzyłem swojego, to dwa Civici też się mierzyły - ile musiały namielić kołami zanim zaczęły przyśpieszać, to szok.

wuju, aplikacja to RaceChrono na Nokię/Symbian - jest za free w sklepie Ovi.

Na razie coś mi nie działa, ale kumpla ścignę i będę testował.

Opublikowano

soolek napisz jak trzeba ustawic recechrono zeby dzialalo

Opublikowano
  • Autor

No właśnie nie wiem, bo mi też nie działa na razie :decayed:

Jutro się powienienem widzieć z kumplem, który tego używał, to się dowiem co i jak.

Opublikowano

wuju, aplikacja to RaceChrono na Nokię/Symbian - jest za free w sklepie Ovi.

mam androida, ale spoko mam już racedroid z marketu, ale jeszcze w warunkach bojowych nie testowałem

Opublikowano
Aju to co wg Ciebie jedzie?

nie jechałem jeszcze autem które robi na prawdę robotę, galardem jechałem jako pasażer na torze poznań, brak większych doznań, q7 6.0tdi obecnie już po programie ma moja matka... jakoś daje rady ale już nie cieszy, m3 nie wiem jak jadą nowe w e36 jak miałem 18lat to mnie to jarało

.... ale się rozpisałem same bzdury :kox: JEDZIE TYLKO MOTOR (i veyron ale to nie moja liga :polew:)

ie dam sobie wcisnac kitu ze tylny naped jest gorszy w przenoseniu mocy niz przedni

ale ma większe straty mocy za to ma lepszą trakcję

Opublikowano

dzisiaj ogarnalem racechrono :naughty:

bardzo fajny program polecam

Opublikowano
  • Autor

Jak to uruchomić, bo mi się nie udaje :wallbash:

Opublikowano

w ustawieniach dajesz gps internal

pozniej wybierasz co chcesz robic 0-100 np szuka ci nadajnikow jak znajdzie to zatrzymujesz woz i mozesz robic,wylicza czasy na 60stop 1/8, 1/4 wykresem i droge rysuje nawet przebyta

Opublikowano
  • Autor

Haaa, już chyba wiem, co źle robiłem.

Jutro przetestuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.