Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak tam robiles jakies pomiary racechrono?

Opublikowano
  • Autor

Nie, nic nowego nie robiłem. Jakoś nie było czasu :confused4:

Ale może być lepiej niż na poprzedniej stronie pisałem, bo właśnie mi się przepływka wysr... :decayed:

Już mi się kiedyś wydawało, że jest trochę za słaby momentami. Wczoraj ewidentnie zaczął poszarpywać, a dzisiaj po odpięciu przepływki jakby dostał drugie życie, więc po czyszczeniu lub założeniu nowej powinno się mu trochę poprawić :wink4:

Tak wogóle to chyba kilka dni z odpiętą przepływką można pojeździć?!

Opublikowano

Tak wogóle to chyba kilka dni z odpiętą przepływką można pojeździć?!

nie wiem jak jest w Becie ale wiem ze komp bez przeplywki podpietej bierze srednia wartosc gdzeis tam zakodowana (lub wyliczona), wiec niewidze problemu ... najwyzej bedzie wiecej palil i bedzie sie swiecic diagnostyka silnika.

Opublikowano
  • Autor

Diagnostyka się nie świeci, spalania wyższe już chyba być nie może :decayed:

Tak więc kilka dni bez przepływki trzeba pojeździć, bo czyszczenie w Beemce odpada :thumbdown:

Opublikowano

Diagnostyka się nie świeci, spalania wyższe już chyba być nie może :decayed:

w Fiescinie sie swieci jak odepne :mysli: . W Becie nawet nie probuje :wink4: .

Jak to wyzsze nie moze byc? Zawsze moze byc gorzej :tongue4:

Opublikowano

ja jezdzilem dobre pare miechow bez przeplywki... i nic sie nie stalo.

ale nie wiem jak jest w dieslach.

Opublikowano
  • Autor

Jednak podpiąłem ponownie.

Bez przepływki zbiera się lepiej ale koło 3500-4000 potrafi się mocno zdusić, więc przy wyprzedzaniu może być bida.

Z przepływką przy niższych obrotach się waha :decayed: ale po wdepnięciu idzie równo, więc jakąś tą czkawkę musze przeżyć parę dni :confused4:

Opublikowano

ile nowa?

Opublikowano
  • Autor

Chyba z 6 stówek :kwasny:

Opublikowano

:blink: :blink: :blink: :blink:

masakra do 1.9 za 180zl

Opublikowano
  • Autor

Jest jeszcze jakiś myk ze zrobieniem dziurki, aby mu pomiary poprawić - się zobaczy.

Opublikowano

a ty masz cala przeplywke z wbudowanym wkladem czy tak jak w a4, ze jest sam wklad?

Opublikowano
  • Autor

eeeeeeeee, to jest chyba cała przepływka :decayed:

Opublikowano

eeeeeeeee, to jest chyba cała przepływka :decayed:

od razu poszli po rozum do glowy zeby wiecej skroic :decayed:
Opublikowano

eeeeeeeee, to jest chyba cała przepływka :decayed:

od razu poszli po rozum do glowy zeby wiecej skroic :decayed:

:naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Już znalazłem kolejny patent na poprawienie pomiarów :naughty:

Będą testy :decayed:

Opublikowano

Już znalazłem kolejny patent na poprawienie pomiarów :naughty:

Będą testy :decayed:

jaki :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

...w sensie pomiarów, który patent lepszy na "naprawę" przepływki.

A może i wtedy race chrono wykorzystam też :decayed:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 23:57_________________________________________________W pierwszym poście wpadło kilka fotek (amatorskich :confused4:), m.in. z Byłą...

Opublikowano

W pierwszym poście wpadło kilka fotek (amatorskich :confused4:), m.in. z Byłą...

:) fajne foty , dopiero jak sie obok siebie postawi te auta to widac spora roznice stylistyczna :) . Szkoda ze E46 Touring ma tak kiepska pupe :confused4: ...ogolnie BMW dlugo nie potrafilo zrobic dobrego tylu w Touringach :( . Dopiero od modelu e9x i E6x LCI to zaczelo jakos wygladac

Za to przod na czarnej nerce :notworthy::good:

Opublikowano

Soolek zabij mnie ale na tych fotach szara parówa ładniej się prezentuije :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.