Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łoooo karwa ale piękny śnieg :good:

polatało by się bokami :decayed:

niedługo pewnie u nas sypnie

Opublikowano

Dzisiaj wzniesienie chyba 37% pokonała bez zająkniącia, mijając po drodze 5er pchane przez 5 osób z towarzyszącej jej X6 :decayed:

co to takiego ?

Opublikowano

bwm serii 5 :wink4:

Opublikowano

wcale się nie dziwię, że X6 (ni to RWD ni 4WD) stanęło, co do 5erki się nie wypowiem (chociaż S-klasse RWD zimą to też porażka na maksa)

Opublikowano

bwm serii 5 :wink4:

nie znam tej BMW'oskiej grypsery :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wzniesienie chyba 37% pokonała bez zająkniącia, mijając po drodze 5er pchane przez 5 osób z towarzyszącej jej X6 :decayed:

co to takiego ?

Piątka, konkretnie ładne białe E60 z Mpakietem, ale podjechać nie mogło :gwizdanie:

łoooo karwa ale piękny śnieg :good:

polatało by się bokami :decayed:

niedługo pewnie u nas sypnie

:kox:

Ćwiczę codziennie - od głównej drogi do kwatery mam jakieś 3-4 km i droga full ośnieżona z ładnymi długimi zakrętami :evil:

Opublikowano

wcale się nie dziwię, że X6 (ni to RWD ni 4WD) stanęło, co do 5erki się nie wypowiem (chociaż S-klasse RWD zimą to też porażka na maksa)

czytanie ze zrozumieniem :decayed:

5 stanela, a ludzie z x6 pchali :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wcale się nie dziwię, że X6 (ni to RWD ni 4WD) stanęło, co do 5erki się nie wypowiem (chociaż S-klasse RWD zimą to też porażka na maksa)

Nie nie vario, X6 podjechało i w połowie podjazdu zaparkowało sobie w śniegu, żeby wepchnąć piątkę.

Opublikowano

soolek przyznaj sie ze miales lancuchy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

soolek przyznaj sie ze miales lancuchy :wink4:

Nie, tylko Żonę i dwie Szwagierki na pokładzie.

I od razu uprzedzam pytanie - waga piórkowa :decayed:

Opublikowano

soolek przyznaj sie ze miales lancuchy :wink4:

Nie, tylko Żonę i dwie Szwagierki na pokładzie.

I od razu uprzedzam pytanie - waga piórkowa :decayed:

pewnie w 3siedzialy na tylnej kanapie zeby dociazyc :decayed:
Opublikowano
  • Autor

soolek przyznaj sie ze miales lancuchy :wink4:

Nie, tylko Żonę i dwie Szwagierki na pokładzie.

I od razu uprzedzam pytanie - waga piórkowa :decayed:

pewnie w 3siedzialy na tylnej kanapie zeby dociazyc :decayed:

Fakt, zapomniałem napisać, że siedziały na brzegu bagażnika :decayed:

Opublikowano

wyprzedziłem trochę temat z X6, nie jest wcale dużo lepsza od 5erki, mam znajomych co mają X5 i X6 i dobre zimówki, jak jadą na narty to i tak płaczą, że Volvo X za mniejsze pieniądze podjedzie dalej od ich Beemek, nie krytykując BMW bo nie mam w tym interesu X6 nie jest wcale takie OK, na prostej to OK ale pod górkę to musi być już dobry kierownik, czasami RWD jest lepsze od tych szemranych 4x4 pełnych elektroniki

Opublikowano

ale śniegu ;( ;( ;(

Soolek ale wiesz że wjechałeś tylko dzięki umiejętnościom które nabyłeś jeżdżąc A4 :good::wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale śniegu ;( ;( ;(

Soolek ale wiesz że wjechałeś tylko dzięki umiejętnościom które nabyłeś jeżdżąc A4 :good::wink4:

Oczywiście, że TAK :decayed:

A tak poważnie, to pierwsze ślizganie na parkingu i całe doświadczenie ze ślizgania się w FWD + ręczny można sobie wsadzić w ...

RWD zachowuje się totalnie inaczej - kierujesz tylko i wyłacznie (no prawie) gazem.

Opublikowano

ale śniegu ;( ;( ;(

Soolek ale wiesz że wjechałeś tylko dzięki umiejętnościom które nabyłeś jeżdżąc A4 :good::wink4:

Oczywiście, że TAK :decayed:

A tak poważnie, to pierwsze ślizganie na parkingu i całe doświadczenie ze ślizgania się w FWD + ręczny można sobie wsadzić w ...

RWD zachowuje się totalnie inaczej - kierujesz tylko i wyłacznie (no prawie) gazem.

to jest piękne w maluchu tak miałem :kox:

no i kiedyś starszy miał W124 to też latał bokami na samym gazie + redukcja :kox:

Opublikowano

124 to klasyk do latania bokiem, bardzo dobrze wyważony (wystarczy wyjąć moduł ASR) i na suchym jest driftowóz

soolek możesz całkowicie wyłączyć systemy antypoślizgowe czy w pewnym momencie pomimo wyłączenia gdzieś w tle zaczyna to znowu działać?

Opublikowano
  • Autor

124 to klasyk do latania bokiem, bardzo dobrze wyważony (wystarczy wyjąć moduł ASR) i na suchym jest driftowóz

soolek możesz całkowicie wyłączyć systemy antypoślizgowe czy w pewnym momencie pomimo wyłączenia gdzieś w tle zaczyna to znowu działać?

Mogę wyłączyć całkiem.

Jak raz wcisnę, to wyłącza się trakcja a ESP działa od jakichś 40-50 km/h, czyli wolno mogę sobie bokiem chodzić do woli.

Jak przytrzymam, to wwszystko się wyłacza.

Opublikowano

nic tylko LSD zakładać i wtedy jest zabawa bo przy otwartym dyfrze to średnio jest, mam złe doświadczenia z Lexusa, w obecnym aucie jest 100% LSD i jest cool

  • 1 rok później...
Opublikowano

Miałem kupić takie auto :wink: ale trafiła się ładna B6, za E46 w ori M pakiecie to najpiękniejsza 3' jaką wyprodukowali :naughty: E90 i wszystkie powyżej nie mają w sobie już tego "czegoś" :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.