Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

QRi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez QRi

  1. QRi odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Animal Flex - miałem problemy z barkiem i mega pomogło
  2. QRi odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja nie uznaje typowego masowania. Cały czas staram się iść do przodu "masowo" ale przede wszystkim nie zapominam o ogólnej sprawności (motoryka, gibkość) w zwiazku z tym i sylwetka jest optymalna. może rezultaty nie pozwalaja startowac w zawodach qlturystycznych, ale przynajmniej nie wygladam jak bramkarz dyskotekowy. moim zdaniem lepiej wyglada mocno wyciete 39 bic/ 110 klatka pas 85 i 6 pak (wszystko do osiagniecia przy BF na poziomie ~10-12%) niż łapa 45 klata 130 i ulany brzuch, poparty BF ~25%. Trzeba sobie po prostu wyznaczyć odpowiednie priorytety - co nas cieszy, co chcemy osiagnac
  3. Ostatnio zlapalem zajawkę na bieganie poranne - typowy rozruch przed śniadaniem - na chwile obecną nie biegam "na maxa", bo popołudniu mam jeszcze treningi siłowe, po których czasami chodzę na bieżni pod górę ~45 min- w związku z tym, staram się biegać codziennie w tempie 4:30/km - bieganie poprzedzam szybkim spacerem. Docelowo chciałbym zejść do tempa ~4min/km bez większego ciśnienia od zeszłego piątku testowalem androidowe programy i z pośród miChoch Runtastic endomondo ten ostatni przypadł mi najbardziej do gustu (ma też najdokładniejsze wskazania GPS i komunikuje głosowo każdy kolejny kilometr - czas ogólny i ostatni kilometr) na chwile obecną mam 2 biegi na endomondo za sobą, obydwa po 4km - wcześniej spaceruje na tętnie ~ 135 na stadion - chyba też zacznę to "liczyć" Endomondo | Community based on free GPS tracking of sports chwalić się linkami
  4. QRi odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    "2kg mi z siły zeszło" boże... widzisz i nie grzmisz...
  5. QRi odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    rano na "posniadaniowe" dobicie proponowal bym np twaróg platki owsiane orzechy wloskie+laskowe rodzynki jog naturalny dla poprawienia konsystencji 2-3 łyżki kakao jak będzie niesłodko, a lubisz to troche miodu i powinno być ok a w ciagu dnia to najlepiej sobie gotować kure i wcinac z kaszą gryczaną/jęczmienną (na zmianę) i np pomidorem/ogórkiem (nie łączyć tych warzyw bo surowy ogórek zawiera enzym askorbinowy, a ten z kolei rozkłada wit. C z pomidorów -swoją drogą, problem ten rozwiązuje kiszenie ogórków ) edit fajna opcja to dobijanie do takich papek porcji białka - może być najtanszy koncentrat WPC80 - ostrovia - polecam neutralny smak, bo i tak jest niesmaczny
  6. QRi odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    MH to taka "Pani domu" / "plotkara" dla samców.... wpisz powyższe składniki do dowolnego kalkulatora dietetycznego to zobaczysz jaką bombę węglowodanowo-kaloryczną nazywają napojem białkowym... ten shake ma chyba na celu sporo podbić ilość spożywanych kalorii w "ogólnej całodniowej" statystyce. Osobiście też nie uznaje mleka jako składnika diety - okazjonalnie...ok, ale regularne spożywanie ze względu na spore ilości laktozy odpuszczam (pomimo tego że ma relatywnie niski IG - bodaj poniżej 60), to z wlasnych obserwacji zauważyłem, że przy dodatnim bilansie kalorycznym bardzo szybko można się zatłuścić - a nie o tłuszcz na masówce chodzi... true?
  7. Teraz przeczytałem - masz LPG i chcesz go dłubać pod jakąś GT28xx turbinę? IMO jak chcesz ~250ps + LPG - to sprzedaj obecne auto, kup 3.2, załóż butle, ewentualnie lekko porezaj wydech i jak to mówią "będziesz Pan zadowolony"
  8. APY - od 1999 - 209ps AMK- od 2001 - 209ps BAM - od koncowki 2001 - 224ps w TTce od 2000r montowano APX tez 224ps sam program to okolice 250 ps wydech dolot fmic +~25 kunia dalej to już większe koszta - rozsądna granica bez kucizny to ~320ps warto też dodać że eSki miały słabe seryjne hamulce - w pierwszej kolejności warto się nad nimi pochylić. Samochód pomimo tego że quattro to haldex prowadzi się pewnie w zakrętach, jeszcze lepiej jest na dobrym kicie i poliuretanach (miałem przyjemność takim setupem jeździć i byłem pozytywnie zaskoczony) co prawda nigdy nie bedzie to evo/sti, ale mozna być zadowolonym z osiągów i prowadzenia Warto szukać wersji poliftowych 01/02 - dużo lepiej się prezentują
  9. Ehh aż się łezka w oku kręci Na jedno tylko zwrócę uwagę - do tego auta dołożyłem spokojnie ~30k, więc stwierdzenia typu "oszczędzanie" czy też "robienie czegoś po kosztach" są troszkę nie na miejscu. Cieszy mnie natomiast fakt, że auto trafiło w dobre ręce, widać że będzie dobrze traktowane fotka z tylu - robiona kalkulatorem, ale coś tam widać
  10. z ta kucizna to nie przesadzajcie. mój AVJ śmigał na ~300 koniach i bylo OK. Poziek też chyba nic u siebie nie zakuwał. Słyszałem tez wiele opinii, że 1.8T bez kucia można dłubnąć do okolic 340ps Jak coś to mam jeszcze w garażu DP 2,5" z taśmą termoizolacyjną pod flanszę T2 - oddam za pare groszy
  11. 1500, żegnam falowanie jest odczówalne również "z fotela" czy tylko hamownia to pokazuje?
  12. manau - dafunkamanau
  13. Jeżeli chodzi o LPG - to tutaj wyjaśniłeś temat - teraz rozumiem zakup V8 n/a moim skromnym zdaniem... doładowanych aut z zasady nie powinno się gazować, właśnie z uwagi na temperatury, a co dopiero modzić . Rozwiązania typu dławienia mocy na LPG do mnie nie przemawiają. Ósemka z dobrym gazem będzie natomiast funkcjonowała normalnie 2.0 TFSI nie radzą sobie z seryjną mocą ? o_0 f*ck me! dobre info
  14. QRi odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja uwielbiam sezonowców przy ławkach prężą się przy 70kg :- rekordy chłopaki wyciskają - grzecznie podchodzisz i pytasz czy możesz się podłączyć, bo wszystko zajęte. Chwile pomachasz i zaraz chłopaki zmieniają ćwiczenie
  15. Foka dostała z rolki czy z miejsca? bo jesli z rolki ~50 to jestem zdziwiony. porownanie mam/miałem i nadal twierdze, że nie warto kupować S4 B6, dla dzwięku i wypasu. IMO duzo lepsza opcja to B7 2.0 TFSI, które spokojnie można dłubnąć w okolice 350ps(realnych, nie deklarowanych), ale ile ludzi... tyle opinii. Do mnie po prostu nie przemawia B6 4.2 V8 - jest za ciężkie, dodatkowo mało który egz. trzyma deklarowaną przez producenta moc, dlatego "nie jedzie" (dostaje baty od "średnio dłubniętego 1.8T), ze względu na masę miernie się prowadzi - nie skręca (nawet wcześniej wspominane 1.8T ma predyspozycje do nurkowania, co dopiero takie V8) no i pali jak smok - 8 garów lubi wypić podsumowując - trzeba być po prostu amatorem s4 B6 żeby je kupować Pozdrawiam i szerokości
  16. a ja wlasnie mialem pisać że średnio się zbiera :/ wypas i dzwiek silnika - malina, ale wizyta na hamowni pewnie trochę zmartwi własciciela
  17. Jeżeli chodzi o diagnostykę zawieszenia macie wyżej. Odnośnie silnika - ciekawy sposób zaproponował KALI
  18. QRi odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja zawsze myślałem, że to właśnie spodnie podciągnięte do pępka są gejowe
  19. Wg najnowszych trendów w półświatku indywidualnej diagnostyki... należy to robić tak (Przynajmniej tak sugeruje Volkswagen Audi Group)
  20. QRi odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja sobie ostatnio wkręciłem fitnessową banię. Całkowicie przebudowałem trening i co najważniejsze - dietę. Na początku roku było 92kg, obecnie jest 87 i ciągle lecę w dół - Cel - maksymalne, "zdrowe" odtłuszczenie + ogólna sprawność fizyczna. Identycznie z wagą poleciałem w pasie - było 92, jest 87 - wszystkie spodnie wiszą Co ciekawe pomimo spadku wagi, poprawiłem rekord na ławce (w sumie to jedyne ćwiczenie, które zawsze robiłem mocno "siłowo")
  21. QRi odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja tam preferuje 1 partia - 1 trening. Fakt, to 5 trenningów, ale za każdym razem da się tak skatować wybrany mięsień że masakra po treningu klatki mam taką pompę, że nie wyobrażam sobie męczenia później barków
  22. QRi odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    cardio, cardio, cardio, cardio i jeszcze raz cardio (~45min na tętnie ~140) jeżeli pod fecikiem jest jakieś mięso to w 3 miesiące coś pewnie uda się odsłonić. W przeciwnym wypadku, bez dźwigania ciężarów się nie obejdzie - Twój organizm musi dostać "impuls"/czuć konieczność, by zwiększać swoją masę mięśniową (dodatkowa masa m. to dodatkowe wydatki energetyczne)
  23. QRi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem co jest problemem... kwestia minimalnego ogarniecia i wszystko funkcjonuje jak należy Skoro forum zostało przebudowane, to tak najwyraźniej musiało być - AMEN. I tak dużo działa po przerzuceniu postów etc, więc.... cierpliwości panowie i panie
  24. QRi odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Witam na nowym lejałcie
  25. Gdzie byłeś a dojezdzałem do Ciebie bo na fotoradarze zwalnialeś (nie wiem po co - nic tam nie straszy), zredukowałeś i tyle Cię widziałem :gwizdanie: Qri nie gadaj żeś micrą z rozdępu przeszedł a Gracjan zredukował i nie dal rady jeszcze lepiej - dacia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.