Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.


winczako

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Kupione po sporych poszukiwaniach i.... czasie. Wymarzone, pięknie utrzymane S4 Avant ;) . Pamiętam jeszcze kilka lat temu jak ekscytowałem się fałósemkami... zawsze odprowadzałem je wzrokiem jak gdzieś się przetaczała obok mnie. Przyszedł czas żeby marzenie zrealizować. Udało się dostać samochód od prywatnego właściciela, który dbał o niego, sam go ponad półtora roku temu sprowadził ze Szwajcarii - sprawdziłem po vinie- pokrywa się z książką serwisową, przebieg się zgadza. Do tego chyba w 2009 roku (wg vinu) wymieniony łańcuch rozrządu z napinaczami itp, więc liczę na to, że mam w tym temacie przynajmniej na razie spokój.

rocznik: VIII 2003

Z ciekawych rzeczy to:
Szyber dach
fotele Recaro półskóra (moim zdaniem najlepsza opcja, bo: 1. zimą nie są lodowate, a latem nie parzą w d*pę przy wsiadaniu ;D ).
Automatyka foteli z pneumatyczną lędźwią (czy jakoś tak)
parktronik
nagłośnienie bose
navi plus (już zmieniona na RNS-E)
zmieniarka 6cd
jakies schowki pod fotelami, dzielona kanapa z dziurą na narty i podstawkami na napoje
grzanie d*p
bixenon
przyciemnione szyby z certyfikatem z szwajcarii...
itp

Najciekawszą zmianą jest wydech Millteka ;) Pięknie bulgocze ;)))
Są narazie dość duże rozbieżności jesli chodzi o przyspieszenie. Od 5,56 do 6,0 sekundy. Problem powodujący owe różnice jest zlokalizowany - przyblokowuje się regulacja długości kolektora (ten taki zawór podciśnienia) - najprawdopodbniej usyfione jest w środku. W przyszłym tygodniu będę rozwiązywał temat. Druga sprawa, to sprzęgło, które zaczyna się ślizgać, tez za jedną wizytą będzie wymiana razem z dwumasem :(. Ale auto było kupione z pełną świadomością koniecznych napraw.

Kilka pierwszych średnich fot... musze mu jakąś sesje zobić ;)

popr4.jpg

popr5.jpg

popr1.jpg

popr2.jpg

popr6.jpg

popr3.jpg

popr7.jpg

popr8.jpg

Uploaded with ImageShack.us

W środku musze dopiero zrobić jakieś zdjęcie... niestety te które na szybko zrobiłem albo prześwietlone, albo niedoświetlone.. jedyna ta wyżej nadaje się ostatecznie...

W planach:
WIększa navi
Może wzmocnione sprzęgło
regeneracja reflektorów
inne felgi
parktronik przód (w trakcie)
odkatowanie ;) + remap (wywalenie sond)
się zobaczy ;)


Na ten moment wygląda to tak:




Kilka nowych fot:

popr3.jpg

popr4.jpg

popr2l.jpg

popr1i.jpg

Dźwiętk V8 :))))
Nagrywane aparatem wiec polecam podkrecic odrobinę glosniki i nie oglądać na kalkulatorze/glosnikach laptopowych tylko czyms co ma odrobinę dołu :))


ruszanie na slizgającym się sprzęgle jakby co...


ps. tak tak, znam zatrważające historie o tych silnikach, więc mi tu nie bazgrać o ich ogólnych wadach! :)

edit: sprzedana...:(

Edytowane przez winczako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furencja:slina:...ale 2 sprawy które nie do przyjęcia moim zdaniem:decayed:.1 to fele..wróć do oryginału bo te czarne to pasuja jak świni siodło:wink: i za bardzo sie zlewają kolorystycznie a 2 sprawa to zlikwiduj to otarcie na tylnym zderzaku bo przy parktronicu to az w poczy szczypie:grin: ale to tylko moje zdanie..grunt żeby tobie sie podobało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4 :slina: wszystko mi się podoba poza felą, na żywo może lepiej ale na foto psuje efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ci da wywalenie katalizatora ? masz zapchany chyba ze chcesz troche mocy stracic, poczytaj o cisnieniu spali w silnikach MPI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi te czarne fele nie pasują :eusathink:, srebrne IMO do tego chrom pakietu lepiej by pasowały :whistling:. Lampy ostro Tobie parują, ASO Świtoń-Paczkowski w Lubinie to ogarnia bez problemu :wink: (blachy masz bolesławieckie), a fura KOX :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas kombiak! felgi to kwestia gustu, ale nie sa zle:) reszta na + i faktycznie te rysy na zderzaku troche komicznie wygladaja przy czujnikach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna sztuka - mam nadzieję, że uda mi się zobaczyć na żywo. ale felgi mi nie podchodzą.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slicznotka ;)

Dzwiek v8 to cudo nie ma co

Szerokosci i jak najmniej wizyt po paliwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikne :kox: az nie wiem co jeszcze napisac,tylko pogratulowac :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna Audiczka ;) no i Avancik rzecz jasna :D

a swoj drogą to podziwiałem dzisiaj Twoje autko w Toruniu, mijalismy sie gdzies, ale już nie pamiętam gdzie, pewnie gdzieś koło mnie, bo zdjęcia widze koło Moto Areny :D

Nie sądziłem że to auto z Torunia patrząc na blachy DBL :D hehe

szerokości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachy takie bo w trakcie przerejestrowania. Felgi - tak jak pisałem w opisie - w planach inne - na takich jak tu, kupilem - zostaną pewnie na zimę, bo opony 235/40 r18 praktycznie nowe zimowe. Jeśli chodzi o obtarcie - też postaram się w miarę szybko ogarnąć temat - sprawa poprzedniego właściciela - ale to są w gruncie rzeczy bzdury ;).

Lampy - paruje lewa - na zdjęciach akurat dosc mocno zaparowana, bo kilka min wczesniej mycie cisnieniowe... ale fakt - tak jak pisalem regeneracja + pewnie uszczelnienie. :(

dandi88 kręciłem się w okolicach auli ok. 20-21, ale niestety nic ciekawego nie stało, to pojechalem do kumpla na małe conieco ;)) bywasz na TRN?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba sie kiedys ustawic w piatkowy wieczor ;)

czaki22 moze nieprecyzyjnie sie wyrazilem: wywalenie katów + downpipe 3". Piszą, że jest to jedna z tych zmian, które dają es czwórkom najwięcej dodatkowych wrażeń. Oczywiście mówimy tu o kilku procentach ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze bywam ;-) mieszkam tu :P

Mieszkam na Falata, kolo starego stadionu (teraz Plazy).

Wysłane z mojego GT-I9100

szkoda, że kolega na żadnym spocie się nie pojawił (a przynajmniej nie kojarzę) :whistling: tym bardziej, jak spoty są w Toruniu na Broniewskiego :facepalm: EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boska :slina::slina::slina:

Wrzuć grafitowe 19 RS4 i będzie rzeźnia:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...