Treść opublikowana przez dandi88
-
Strefa Śmiechu
TO przyszłość tego kraju.... :shock3:
-
Strefa Śmiechu
o kuuuur....wa.... :facepalm:
-
AUDI 80 B4 Design Edition - SILVER TDI OEM+
Bardzo zacna 80tka ;-) Oby służyła jak najdłużej :-) Nastukane z telegazety.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Naciapane z mojego Galaxy S II
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
za***isty Paputowóz :decayed:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
No No, widzę nie próżnujesz Nie powiem.... No łeb to Ty masz do rezania
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Kurde... nie najgorsze maznąć na czarno i lalunia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ja pi...erdole..... SZACUN, wielki SZACUN dla ciebie miron:notworthy: Że to wszystko przetrwałeś- Strefa Śmiechu
A mi się chce śmiać z podpisu Marcin123 A _________________________________________________________ Każdy mężczyzna w swoim życiu wypowiada te trzy kłamstwa: - Będę cię kochał wiecznie. - Nigdy cię nie zdradzę. - Weź do buzi, powiem ci jak będę kończył ... hahaha :grin:- B6 DIVISION
w Battalione B5 to się wymieniamy z jozkiem fotkami, hehe- B6 DIVISION
Łooo, tutaj też są dupeczki widzę, a ja tu pierwszy raz dopiero....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
U mnie dzisiaj masakra.... Mam fatal error, eheh... Naciapane z mojego Galaxy S II- Strefa Śmiechu
Ja pier**le, k**wa mać.............. :facepalm::facepalm: Jak można do czegoś takiego dopuścić to raz, a dwa.... To wielki SZACUN dla kierowcy tego auta za odwagę że tym jeździ- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Sleeping Dogs przy jakichś 30% odpuściłem znudziła mi się, nie wciągnęła mnie jego "fabuła"- W co kto gra (X360 & PS3) ?
A ja przerwałem granie w Dishonored Cisnę teraz Assasina po nocach z początku nudnawy, ale jest coraz lepiej, bardzo wciąga A w kolejce do następnego grania czeka już Hitman Zaaaajebisty- [B5 AFN] A4 Avant by dandi88
Dzisiaj doszły nowe pierdółki, mianowicie lampki do podświetlenia nóg (zakupione od MaxsteRR-a) Przy najbliższej okazji wolnego czasu będziemy rezać, co by nam buciki oświetlało hehe- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Noo, Hitman zapowiada się ciekawie :- [B5 1.6 ADP] Black and Ornage
Widzę nowe fotki dodałeś, zacna furka. A klimatronic ogarnąłeś? ten błąd ?? Według tego co sprawdzałem to jest to następujące: 11.5 - Klapa centralna, ciągła blokada, *11.5 (zobacz poniżej) *11.5 Silnik jest zapętlony, próbować programowo usunąć blokadę- [B5 1.6 ADP] Black and Ornage
Gałkę zmiany biegów kolega ma już nową w aucie, ori od przed lifta Odziedziczył ją po mnie, jak zakupiłem poliftową do siebie Także już nie kuje to w oczy- [B5 1.6 ADP] Black and Ornage
Siemanko Kriss! Autko na prawdę bardzo ładne i zadbane, zostało obejrzane i obmacane, hehe Powodzenia w modzeniu, a plany wiem że masz zacne co do autka- [2001 A4 1.8T Quattro]Czarna A4, 17", skóra, nowy wydech
Bardzo fajny americanos Wnętrze idealnie pasuje, tworzy dobry kontrast do ciemnej karoserii- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Błyszczała się suka jak psu jajca Niczym jądra jamnika ocierane po chodniku Zasłużony dyplom!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.433392130043863.93963.331130356936708&type=1- System operacyjny Android
BlackBerry jest na swoim systemie operacyjnym, to znaczy ma BlackBerry OS - [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d