Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI 80 B4 Design Edition - SILVER TDI OEM+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, na forum jestem od jakiegoś czasu ale mało się udzielałem... Mam nadzieje, że to się teraz zmieni :decayed:

Chciałem Wam przedstawić moje autko...

Tak wyglądało w dniu zakupu...

20110521152.jpg

20110521155.jpg

20110521157.jpg

A tak po poświeceniu jej sporej ilości nerwów, czasu i pieniędzy :naughty:

DSC01171.JPG

Audi 80 B4 1.9 TDI - 1Z 90 KM w wersji Design Edition z końcówki roku 1994 - modelowy 95' - kolor srebrny metalik.

Auto przyjechało z Francji.

Wyposażenie seryjne:

- zawieszenie komfort

- klimatyzacja manualna

- elektryczne szyby (przód)

- poduszka powietrzna kierowcy

- centralny zamek

- elektryczne lusterka

- immobilizer

- welurowa tapicerka

- roleta szyby tylnej

- podgrzewane lusterka oraz spryskiwacze

- 6 głośników

- dzielona tylna kanapa + podłokietnik (tył + przód)

- listwy zderzaków + drzwi w kolorze nadwozia

- obrotomierz :-P

- tylne lampy z kwadratowym wstecznym ;-)

Audi zostało doprowadzone do stanu "fabrycznego" + doszły małe modyfikacje - mam nadzieję, że odwdzięczy się za to bezawaryjną jazdą :wink:

Mody:

Komplet sprężyn Eibach PRO KIT + amortyzatory o niższym skoku - przeznaczone do fabrycznie obniżanych 80tek - 20mm (takie 1BE :decayed:)

Zmiana przednich tarcz hamulcowych 280mm lite na 280 mm wentylowane z 80 2.6 quattro - z tyłu hamulce tarczowe + nowe przewody hamulcowe.

Przednie lampy soczewkowe od Audi S2/Cabrio + zderzak od wersji V6

Komplet felg aluminiowych 16" z Audi Competition + nowy komplet opon Nankangus NS-2:decayed:

Kierownica 3ramienna z poduszką z Audi A8 :naughty:

Poprawione fabryczne granie + 4 nowe głośniki przód + 2 tył drzwi + wofer + mały piecyk i radio.

Wskaźnik ciśnienia doładowania w kratce nawiewu.

Silnik - kat out, zaślepiony EGR, wyrzucona odma + wtryski z AFN co po wizycie u tjunera:decayed: dało moc 115 KM i 260 Nm - program miał być bezpieczny...

Nowy wydech końcowy + końcówki w polerce.

Zawieszenie przód i tył - wszystkie elementy gumowe, gumowo-metalowe - tulejki, sworznie, końcówki itp. - nowe.

+ pewnie masa innych rzeczy których nie pamiętam :facepalm:

DSC01366_1.JPG

DSC01199_2.JPG

DSC00293.jpg

Auto jest na co dzień więc nie przewiduje kolejnych modyfikacji

Gwint, większe koła + inne bajery przewiduje w innym autku... i będzie to B5 :naughty: Poszukiwania się rozpoczęły :naughty:

Jeśli ktoś będzie chciał to mogę stworzyć bardziej obszerny opis + zdjęcia (troszkę tego jest...)

Czekam na Wasze opinie

Opublikowano

Gratki za włożoną pracę i poświęcony czas :wink: wrzuciłbyś jakieś foty środka :naughty:

Opublikowano

Gratulacje fajny zakup :wink:i modyfikacje git :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia środka mam starsze... bez zamontowanej kierownicy z A8.

DSC01317.JPG

Opublikowano

Nooo ładna :naughty:

Opublikowano

fajny stan :wink: ciężko na polskich drogach już o takie cudo :kwasny:

Opublikowano

80tka ma swój urok :oczko: Powodzonka :good:

Opublikowano
  • Autor

Dlatego 80 zostaje w rodzinie... Może ciężko w to uwierzyć ale auto ma w tej chwili przejechane nie cale 170 tyś ori przejechanych kilometrów...

Teraz czas na B5 :decayed:

Opublikowano
Dlatego 80 zostaje w rodzinie... Może ciężko w to uwierzyć ale auto ma w tej chwili przejechane nie cale 170 tyś ori przejechanych kilometrów...

Teraz czas na B5 :decayed:

A już chciałem zapytać czy sprzedajesz 80tkę :decayed:

Opublikowano

Ładna 80-ka u mnie w garażu też jest, tylko b3. Powodzenia w modach :wink:

Rarytas chyba nawet w kolorze SPOILER KLAPY ALU. AUDI 80 B4 COMPETITION S2 F-V (3097636411) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

ładnie utrzymane auto! :good:

Opublikowano

autko (jak i widoki) ładne :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowa :wink:

Siara - wole klapę bez lotki :wink: jakoś tak ładniej i zgrabniej wygląda...

Opublikowano

Bardzo zacna 80tka ;-)

Oby służyła jak najdłużej :-)

Nastukane z telegazety.

Opublikowano

Siara - wole klapę bez lotki :wink: jakoś tak ładniej i zgrabniej wygląda...

Wierze, ja też :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ładna 80-ka u mnie w garażu też jest, tylko b3.

Ja też mam jeszcze B3 które teraz będę sprzedawał... :kwasny:

Robie miejsce na B5 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.