-
Stag 300 odpala tylko na awaryjnym
Uzupełnij profil o model auta, będzie łatwiej Miałem taki sam problem w swojej B6 1.8T, Sprawdź/wymień czujnik temperatury cieczy
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Oglądałem w samolocie 3 dni temu. Super, moja ocena 8/10 Polecam
-
A4 b6 1.8 t bfb 150/163 KM?
głowice masz od BFB, a jeżeli tylko głowicę to masz ciągłe 150KM mocy
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
sterownik do roboty, miałem to samo, wymieniałem sensory jeden za drugim i nic.
-
Regeneracja głowicy
http://www.moto-szlif.com/ ja zawiozłem do Bodzanowa, ich siedziba Pozdrawiam
-
Regeneracja głowicy
ja w BFB robiłem, - frezowanie płaszczyzny głowicy, - nowe prowadnice zaworowe (wydechowe 8szt) - szlifowanie gniazd zaworowych - szlifowanie zaworów koszt 540 zł
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Jak chcesz jeździć tylko na wprost, to jest
-
Dziwny metaliczny dźwięk z silnika
to jest chińczyk, jedyne do czego się nadaje to do przełożenia ślizgów do oryginalnego
-
ciśnienie w zbiorniczku płynu
w naszych silnikach jest układ ciśnieniowy 1,2-1,4 bara regulowany korkiem w zbiorniczku wyrównawczym. Nadmierne ciśnienie jest wywalane za pomocą korka, a wtedy płyn ucieka dolnym otworem zbiorniczka wyrównawczego. Jeżeli: nie ubywa płynu nie leci spod zbiorniczka nie zapowietrza się nie przegrzewa się to nic nie kombinuj bo możesz jeszcze raz głowicę zrzucać. Na gorącym silniku po otwarciu korka może wywalić nawet litr płynu chłodzącego! Pozdro
-
[AVJ] Kolektor wody? proszę o pomoc
Kosztuje grosze a później ciężko zlokalizować wyciek. Ja wymieniałem chyba z 5 razy termostat zanim znalazłem ze winna jest zaslepka znajdująca się za nim. Dodatkowo w USA kupując termostat zaslepke masz w zestawie.
-
[AVJ] Kolektor wody? proszę o pomoc
kolego, wymień zaślepkę bloku za termostatem tutaj masz info: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/298598-zaslepka-przy-termostacie-18t-bex/
-
[B7 BRE] Czujnik położenia wału korbowego. G28
w 1.8T BFB trzeba odkręcić filtr oleju i nic więcej
-
Instalacja gazowa do 1.8T 190 KM - 230 KM
nie rozumiem co ludzie od tego STAGa chcą, przecież cena do jakości wychodzi rewelacyjnie Przelatałem 120 tyś w ADP prawie 100 tyś w BFB i nigdy ze sterowaniem nie miałem problemu. Jedynie wtryski HANY mi padły tydzień po gwarancji
-
Wasze przebiegi benzynowców
2003r. BFB 1.8T Quattro 295 000 km na gazie ponad 90 000km
-
1.8TQ [AVJ] Auto nie odpala
sprawdź awaryjnie z gazu odpalić. Miałem taką sytuację na wyjeździe w górach jak mi czujnik temperatury cieczy padł g62. komputer widział, że silnik jest nagrzany i nie dawał odpowiedniej dawki benzyny, z gazu po krótkiej walce odpalił. pompe paliwa słychać czy przed odpaleniem pracuje