Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Uzupełnij profil o model auta, będzie łatwiej Miałem taki sam problem w swojej B6 1.8T, Sprawdź/wymień czujnik temperatury cieczy
  2. Oglądałem w samolocie 3 dni temu. Super, moja ocena 8/10 Polecam
  3. vdm odpowiedział(a) na ocpstunt temat w 1.8T
    głowice masz od BFB, a jeżeli tylko głowicę to masz ciągłe 150KM mocy
  4. sterownik do roboty, miałem to samo, wymieniałem sensory jeden za drugim i nic.
  5. vdm odpowiedział(a) na booolek temat w 1.8
    http://www.moto-szlif.com/ ja zawiozłem do Bodzanowa, ich siedziba Pozdrawiam
  6. vdm odpowiedział(a) na booolek temat w 1.8
    ja w BFB robiłem, - frezowanie płaszczyzny głowicy, - nowe prowadnice zaworowe (wydechowe 8szt) - szlifowanie gniazd zaworowych - szlifowanie zaworów koszt 540 zł
  7. Jak chcesz jeździć tylko na wprost, to jest
  8. to jest chińczyk, jedyne do czego się nadaje to do przełożenia ślizgów do oryginalnego
  9. vdm odpowiedział(a) na lanio temat w 1.8T
    w naszych silnikach jest układ ciśnieniowy 1,2-1,4 bara regulowany korkiem w zbiorniczku wyrównawczym. Nadmierne ciśnienie jest wywalane za pomocą korka, a wtedy płyn ucieka dolnym otworem zbiorniczka wyrównawczego. Jeżeli: nie ubywa płynu nie leci spod zbiorniczka nie zapowietrza się nie przegrzewa się to nic nie kombinuj bo możesz jeszcze raz głowicę zrzucać. Na gorącym silniku po otwarciu korka może wywalić nawet litr płynu chłodzącego! Pozdro
  10. Kosztuje grosze a później ciężko zlokalizować wyciek. Ja wymieniałem chyba z 5 razy termostat zanim znalazłem ze winna jest zaslepka znajdująca się za nim. Dodatkowo w USA kupując termostat zaslepke masz w zestawie.
  11. kolego, wymień zaślepkę bloku za termostatem tutaj masz info: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/298598-zaslepka-przy-termostacie-18t-bex/
  12. w 1.8T BFB trzeba odkręcić filtr oleju i nic więcej
  13. nie rozumiem co ludzie od tego STAGa chcą, przecież cena do jakości wychodzi rewelacyjnie Przelatałem 120 tyś w ADP prawie 100 tyś w BFB i nigdy ze sterowaniem nie miałem problemu. Jedynie wtryski HANY mi padły tydzień po gwarancji
  14. 2003r. BFB 1.8T Quattro 295 000 km na gazie ponad 90 000km
  15. vdm odpowiedział(a) na ukaszdabro temat w 1.8T
    sprawdź awaryjnie z gazu odpalić. Miałem taką sytuację na wyjeździe w górach jak mi czujnik temperatury cieczy padł g62. komputer widział, że silnik jest nagrzany i nie dawał odpowiedniej dawki benzyny, z gazu po krótkiej walce odpalił. pompe paliwa słychać czy przed odpaleniem pracuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.