-
Odłączenie klimatyzacji na stałe
I bardzo dziękuje Panowie za odpowiedź.
-
Odłączenie klimatyzacji na stałe
Rozpoczeły się rady ale nie ma odpowiedzi.
-
Odłączenie klimatyzacji na stałe
Witam serdecznie z racji tego iż lewy wyświetlacz od klimatronika (posiadam podwójny) nie wyświetla wszystkich znaków w tym i piktogramu gwiazdki który oznajmia o włączonej lub wyłączonej klimie. Chciałem zapytać czy jest jakiś wygodniejszy sposób niż odpinanie sprężarki. Dotychczas radziłem sobie poprzez wciśnięcie auto i wciśnięciu gwiazdki, jednak w okresie zimowym nie używam klimatyzacji, tak wiem szybciej odparują mi szyby ale nie chce używać klimy
-
Stag 300 odpala tylko na awaryjnym
Bardzo dziękuje za odpowiedź zaraz idę szukać go No ni cholery nie mogę go znaleźć, czy jest on gdzieś poniżej czujnika hala? Czy jest ktoś w stanie mi pomóc?
-
Stag 300 odpala tylko na awaryjnym
Uzupełniłem, chociaż dziwne bo od kiedy pamiętam miałem to wpisane, czujnik ten jest wkręcony w chłodnice?
-
Stag 300 odpala tylko na awaryjnym
Witam serdecznie od jakiegoś czasu straciłem możliwość odpalenia auta na silniku zimnym na benzynie. Dziwne objawy po których wnioskuje, że to wina gazu: Po odpaleniu silnika w trybie awaryjnym i po zgaszeniu natychmiastowym mogę odpalić już samochód w sposób normalny, czyli na benzynie. Auto ma moc wchodzi na obroty, po zgaszeniu mam około kilka godzin na ponowne normalne odpalenie jednak na drugi dzień po raz kolejny muszę odpalać na awaryjnym Czy dobrze przypuszczam winę LGP? Dodam jeszcze, że pod kierownicą słychać przekaźniki jakieś które tykają co chwilę - pompka paliwa pracuje
-
Podwyższenie zawieszenia Audi a4 b5 avant
Dziękuje za odpowiedź więc zakładam 1BA z powrotem
-
Podwyższenie zawieszenia Audi a4 b5 avant
Ja mam właśnie wysokie zawieszenie (zostało mi po zmianie na "glebę") jak mam sprawdzić jakie posiadam będzie oznaczone 1BA lub E?
-
Podwyższenie zawieszenia Audi a4 b5 avant
Witam serdecznie 3 lata temu zakładałem glebę w ciągu tego czasu 2 razy spawana była miska i raz wymieniana. Wyrosłem z tego i chcę już zrobić dużą kozę. Autem jeżdżę na zasiadki wędkarskie i często standard może nawet nie starczyć ale do rzeczy. Czy podkładka pod sprężyny to jedyne rozwiązanie? link do aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=4873908247 i co zrobić z tylnym zawieszeniem co można zastosować? Nie pamiętam czy mam 1BA czy 1BE Jedno zdjęcie przed i jedno po obniżeniu - chce podnieść jeszcze wyżej niż wcześniej http://fs5.directupload.net/images/160306/z7k4q8cs.jpg http://fs5.directupload.net/images/160306/b6za72qt.jpg
-
Podpinanie gruszki od tempomatu do podciśnienia
ok czekam, dzięki
-
Podpinanie gruszki od tempomatu do podciśnienia
A wiesz gdzie ją podpiąć tym pociśnieniem? Wydaje mi się że pod streownik którego nie mam chyba
-
Masakryczne zapotwietrzanie układu wspomagania
Witam jestem ju ż po swapie z ABC na ABC i po zamontowaniu tej samej pompy zaczęły się problemy. Pompa na początek nie mogłą zassać płynu, rozebrałem pompę wyczyściłem, zalałem i ruszyła ale masakrycznie się zapowietrzała aż bąbelki powietrza wyrzucają płyn ze zbiorniczka przez korek. Wymieniłem wąż zasilający na drugi oryginalny bo myślałem że to przez oryginalną zakuwkę i brakuje mi pomysłów, jeszcze jutro zamknę system i napuszczę powietrza i zobaczę gdzie ucieka Macie jakieś jeszcze pomysły?
-
Podpinanie gruszki od tempomatu do podciśnienia
http://allegro.pl/passat-b5-a4-gruszka-tempomatu-811907327b-004538-i4538142340.html tutaj masz na allegro
-
Jaki płyn chłodniczy wybrać? wysoka temp. wrzenia
wybrałem prestone koncentrat a swapa robie z abc na abc dzisiaj przyszło sprzęgło więć wkłądam sprzęgło i silnik
-
Podpinanie gruszki od tempomatu do podciśnienia
No jasne, żę chce już wcześniej chchiałem to zrobić ale nie miałem gruszki a teraz kupiłem silnik 2.6 ABC z gruchą i chciałbym ją zaadaptować