Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. siara odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zakładał ktoś lotkę s line avant z b9? Pasuje czy jet inna?
  2. siara odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam wszystkich po latach nieobecności. Zaczęła się moja przygoda z b8 i zbieram informacje ?
  3. Siema, I gdzieś ty się podziewal?
  4. Piękna sztuka. Powodzenia w dalszych moda Tomku
  5. Będzie ładnie. Rezanie przedlifta cieszy. Jak wpadną zespolone na przód to nie zapomnij o poliftowych lampach na tył. Jak coś to mam gdzieś w garażu ramiona wycieczk z polifta
  6. Szare b8 avant dziś w Jazowsku pod spozywczakiem. Na klubowych KR,
  7. Tak. Na Kli. Aktualnie jest niebieski mat. Zaczepilem dawniej na drodze nowego właściciela bo ramki klubowe ma dalej
  8. A to Ty mi pisałeś miałem dziś pisać kto to taka dobra dusza. Jutro ma być chyba u mnie. Jaka dzięki, zobaczymy co to. Ten gość to chyba też klubowy.?
  9. A masz oklejanie auto folią? W paski
  10. Najlepiej jak byś miał jeszcze "przyłącz" poduchy do auta z krawata. Ja tak robiłem wymieniając kostkę na b5 od strony auta, a do poduchy została b6
  11. W sobotę w Zabrzeży, czarne b8 na klubowych KN/KNS sedan koło poludnia
  12. Ja bym tam wolał gwinta. Loko, Ty chyba dawałes do regeneracji
  13. Witam, szukam gwintu na tył do oski jak coś, bo mój zdechł
  14. Dziś w Łącku widziano zielone b5 z USA klapą, a za moment w tym samym kierunku jadące błękitne b6 z gładkim przodem.
  15. Niebieski sedan na klubowych ramkach widziany przed chwilą, w ogromnym korku na krzyżówce w Zabrzeży.
  16. siara odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Cena normalna czy z kosmosu? https://www.olx.pl/mojolx/details/340747856/
  17. Dziś w Zabrzeży miałem ciemne b8 na klubowych KR z 2 rowerami na dachu, chwilę później granatowe b5 na Kli
  18. siara odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, szybkie pytanie, ile jest wart na rynku wtórnym grill s line bo znajomy szuka?
  19. Kns a nie znam auta. ...
  20. I spox jak coś to dam Ci znać. https://www.olx.pl/i2/oferta/fotel-recaro-vw-passat-b5-golf-audi-a3-a4-a6-wentylowany-podgrzewany-CID5-IDn7dhc.html#:edc14aba54 Może te by przyrezal https://www.olx.pl/i2/oferta/audi-a4-a5-8t0-fotel-siedzenie-skora-CID5-IDmF2Va.html#:20296d6a06 Prędzej byś coś z krawata wyrwał w dobrych pieniądzach niż do b5. Widziałem kubly z b6 w b5 więc można...
  21. Myślę, że warto obserwować, bo poprzednie projekty były grube,więc i tu sie nie zawiedziemy. Powodzenia Egon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.