Treść opublikowana przez siara
-
B8 TrOOOOp
Zakładał ktoś lotkę s line avant z b9? Pasuje czy jet inna?
-
B8 TrOOOOp
Witam wszystkich po latach nieobecności. Zaczęła się moja przygoda z b8 i zbieram informacje ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siema, I gdzieś ty się podziewal?
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Piękna sztuka. Powodzenia w dalszych moda Tomku
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
Będzie ładnie. Rezanie przedlifta cieszy. Jak wpadną zespolone na przód to nie zapomnij o poliftowych lampach na tył. Jak coś to mam gdzieś w garażu ramiona wycieczk z polifta
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Szare b8 avant dziś w Jazowsku pod spozywczakiem. Na klubowych KR,
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co Ty nie powiesz. .. .
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak. Na Kli. Aktualnie jest niebieski mat. Zaczepilem dawniej na drodze nowego właściciela bo ramki klubowe ma dalej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A to Ty mi pisałeś miałem dziś pisać kto to taka dobra dusza. Jutro ma być chyba u mnie. Jaka dzięki, zobaczymy co to. Ten gość to chyba też klubowy.?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A masz oklejanie auto folią? W paski
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Najlepiej jak byś miał jeszcze "przyłącz" poduchy do auta z krawata. Ja tak robiłem wymieniając kostkę na b5 od strony auta, a do poduchy została b6
-
[Małopolska] Widziany, widziana
W sobotę w Zabrzeży, czarne b8 na klubowych KN/KNS sedan koło poludnia
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja bym tam wolał gwinta. Loko, Ty chyba dawałes do regeneracji
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam, szukam gwintu na tył do oski jak coś, bo mój zdechł
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś w Łącku widziano zielone b5 z USA klapą, a za moment w tym samym kierunku jadące błękitne b6 z gładkim przodem.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Niebieski sedan na klubowych ramkach widziany przed chwilą, w ogromnym korku na krzyżówce w Zabrzeży.
- B7 Crew
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś w Zabrzeży miałem ciemne b8 na klubowych KR z 2 rowerami na dachu, chwilę później granatowe b5 na Kli
- B7 Crew
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kns a nie znam auta. ...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I spox jak coś to dam Ci znać. https://www.olx.pl/i2/oferta/fotel-recaro-vw-passat-b5-golf-audi-a3-a4-a6-wentylowany-podgrzewany-CID5-IDn7dhc.html#:edc14aba54 Może te by przyrezal https://www.olx.pl/i2/oferta/audi-a4-a5-8t0-fotel-siedzenie-skora-CID5-IDmF2Va.html#:20296d6a06 Prędzej byś coś z krawata wyrwał w dobrych pieniądzach niż do b5. Widziałem kubly z b6 w b5 więc można...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
He he, nie wątpię
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co za sprzęt?
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
Jr? I który model?
-
A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
Myślę, że warto obserwować, bo poprzednie projekty były grube,więc i tu sie nie zawiedziemy. Powodzenia Egon