Treść opublikowana przez siara
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czarne? Pewnie Tomasz_gti
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
W tej czarnej z podpisu_ przedlift, tak. Wszystko trzeba było zmieniać. Taśmę, obudowę, wieloklin , wtyczkę i kiere Teraz mam polifta i przy montażu kierownicy z krawata trzeba było tylko wtyczkę do taśmy bo jest inna. Żaden błąd nie wyskoczył, klakson dziala
-
kierunki ala USA
Ja trafiłem dawniej na lipe... Kolor ciulowy, folia jakąś gruba i obchodziła. Tylko nie mogę znaleźć aukcji
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Jasne. Ja mam polifty i wystarczyło tylko wtyczkę przelutować i gitara. Żadnych problemów, błędów w itp
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Wtyczka poduszki do taśmy będzie inna.. Ale małe lutowanko i działa. Przerabiam to ostatnio
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Może i Krakus ale ma rację... Pokaż tą drewniana kiere http://allegro.pl/zwijak-tasma-vw-passat-b5-audi-a4-j0959653b-airbag-i6370139973.html#imglayer
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak czułem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Popytaj na b..... tam znajdzie się nie jeden co miał tak szeroką felge. Z przodu też tak będzie?? Co to? prosiak??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dystans zmieniający rozstaw chyba min 20 robią. Może styknie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jakie et?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
11 wchodziło
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
A zakładał ktoś kiedyś wahacze kamoka
-
Progi z omebi b do a4 b5
Odkopie kotleta, ale jestem na etapie poszukiwania nakładek na progi i trafiłem na ms design. Miał ktoś styczność?
-
Dokładki progów ms design
Witam, potrzebuję na gwałt zdjęć progów do b5 ms design. Jak to wygląda po otwarciu drzwi. Zachodzą tak jak esowe na próg czy inaczej mocowanie? Nie mogę nic na necie znaleźć a muszę coś przed wizytą u lakiernia ogarnąć.... Może ktoś ma u siebie?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Jechał jako pasażer w czerwonym b5 z kwadratowa rejka z przodu Normalnie jakiś wysyp na klubowych ramkach. Dziś spotkałem b7 czarną na KLI i szarą "s4" amerykę w Starym Sączu
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Jak w końcu założę nową to moja poliftowa będzie na sprzedaż.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
kim był kolega z czarnej b5 na ramkach klubowych spotkany dziś pod galeria w Nowym Sączu? Nie było za bardzo czasu więcej pogadać, bo córce już się nudziło na zakupach... A przed Łąckiem widziane czarne b6 Avant też na klubowych No i Czikita jadący za mną jakas czerwona b5
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś widziane białe b7 na klubowych ramkach No w Zabrzeży, a z 2 dni temu czarne q7 na Kli w Łącku
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś koło 18 w Łącku koło stacji widziano b7 Avant na klubowych KTT
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Gość dołożył mi okablowanie chyba nie z tej kiedy, bo wtyczek jest więcej niż nanieść miejsca
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Ma ktoś może fotkę kabla łączącego poduszkę z taśma.,,? ale z b6. Bo gość mi przysłał razem z kiera a chyba nie taka miała być...
-
Fotele przednie
Widziałem fotele z B6 i z Seata kubełki
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mam jedną...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko nie pali się.... Teraz szukam prawego błotnika i lampy..... ,l
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobre posunięcie