Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Czarne? Pewnie Tomasz_gti
  2. W tej czarnej z podpisu_ przedlift, tak. Wszystko trzeba było zmieniać. Taśmę, obudowę, wieloklin , wtyczkę i kiere Teraz mam polifta i przy montażu kierownicy z krawata trzeba było tylko wtyczkę do taśmy bo jest inna. Żaden błąd nie wyskoczył, klakson dziala
  3. siara odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4 B5
    Ja trafiłem dawniej na lipe... Kolor ciulowy, folia jakąś gruba i obchodziła. Tylko nie mogę znaleźć aukcji
  4. Jasne. Ja mam polifty i wystarczyło tylko wtyczkę przelutować i gitara. Żadnych problemów, błędów w itp
  5. Wtyczka poduszki do taśmy będzie inna.. Ale małe lutowanko i działa. Przerabiam to ostatnio
  6. Może i Krakus ale ma rację... Pokaż tą drewniana kiere http://allegro.pl/zwijak-tasma-vw-passat-b5-audi-a4-j0959653b-airbag-i6370139973.html#imglayer
  7. Popytaj na b..... tam znajdzie się nie jeden co miał tak szeroką felge. Z przodu też tak będzie?? Co to? prosiak??
  8. Dystans zmieniający rozstaw chyba min 20 robią. Może styknie
  9. A zakładał ktoś kiedyś wahacze kamoka
  10. Odkopie kotleta, ale jestem na etapie poszukiwania nakładek na progi i trafiłem na ms design. Miał ktoś styczność?
  11. siara opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, potrzebuję na gwałt zdjęć progów do b5 ms design. Jak to wygląda po otwarciu drzwi. Zachodzą tak jak esowe na próg czy inaczej mocowanie? Nie mogę nic na necie znaleźć a muszę coś przed wizytą u lakiernia ogarnąć.... Może ktoś ma u siebie?
  12. Jechał jako pasażer w czerwonym b5 z kwadratowa rejka z przodu Normalnie jakiś wysyp na klubowych ramkach. Dziś spotkałem b7 czarną na KLI i szarą "s4" amerykę w Starym Sączu
  13. Jak w końcu założę nową to moja poliftowa będzie na sprzedaż.
  14. kim był kolega z czarnej b5 na ramkach klubowych spotkany dziś pod galeria w Nowym Sączu? Nie było za bardzo czasu więcej pogadać, bo córce już się nudziło na zakupach... A przed Łąckiem widziane czarne b6 Avant też na klubowych No i Czikita jadący za mną jakas czerwona b5
  15. Dziś widziane białe b7 na klubowych ramkach No w Zabrzeży, a z 2 dni temu czarne q7 na Kli w Łącku
  16. Dziś koło 18 w Łącku koło stacji widziano b7 Avant na klubowych KTT
  17. Gość dołożył mi okablowanie chyba nie z tej kiedy, bo wtyczek jest więcej niż nanieść miejsca
  18. Ma ktoś może fotkę kabla łączącego poduszkę z taśma.,,? ale z b6. Bo gość mi przysłał razem z kiera a chyba nie taka miała być...
  19. siara odpowiedział(a) na xXJohnyBravo89Xx temat w Audi A4 B5
    Widziałem fotele z B6 i z Seata kubełki
  20. Spoko nie pali się.... Teraz szukam prawego błotnika i lampy..... ,l

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.