Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Trzeba wziąć pod uwagę prawie 2 letniego pasażera z tyłu w foteliku... Bo młoda lubi jak trzęsie ale bez przesady....
  2. E tam koza straszna..... Opona 225/40. Mogła być węższa...... bo na 8.5 J ładnie by siadło
  3. Tak właśnie myślałem , muszę się pobawić w rozklejanie.... A co do fot to tak na szybkiego było.... Aktualnie lampy na czarno + obrys us, Flaty i dystans z przodu 5 , z tyłu 22mm, wpadły też dekory w czarny folio-carbon 4d, oświetlenie led pod drzwi i takie tam duperele Na montaż czeka rozpórka, dokładka PDC
  4. Grill jak i kratki ori Rs4. Które nawiasem mówiąc będą na sprzedaż bo już czarnucha nie mam a w polifcie są inne kratki i RSowe nie pasują...
  5. https://drive.google.com/file/d/1-5OfXfOnWNW0JnduGBlgU-p7S30tZ5B2bg/view?usp=sharing najlepiej w domu. suszarka/opalarka i jazda
  6. Jaka cena za RSy? Jakie Parametry i opony?
  7. A swoje felgi z rs6 sprzedał??? Głos poszedł. Muszę powiedzieć, że masz spore szanse Moje aktualne jest teraz w marcu, A i św.p. czarnuch się załapał w zeszłym roku
  8. No chwilę i tak polska. A jak tam zbrojenie przed sezonem?
  9. Rigger? I cena jest fajna. Ja znalazłem dokładkę pdc za 40 tylko gość nie chce wysłać, bo to kruche i nie wygodne w transporcie. Czekam aż kumpel będzie tamtędy tirem leciał..
  10. Czyli jednak folia daje radę
  11. No jasne. Za 800 chyba jest na forum,
  12. siara odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jeszcze Golf GTI miał ale to pewnie to samo co Bora...
  13. siara odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładnie idziesz z tematem A podstopnice znalazłeś? Chyba w tt były. Jak coś znajdziesz to daj znać bo też szukam
  14. siara odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Kns? To tak jak u mnie
  15. siara odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    KN
  16. Wczoraj w Nowym Sączu pod Europą widziany czerwony sedan B7 z czarnym dachem. Klubowe rejki KCH lub KBC
  17. Czarne B8 w sedanie z klubowymi ramkami, notorycznie widywane w okolicach Łącka
  18. Który z Was był przed chwilą u mnie po lampy? bo się nie zdążył przedstawić...
  19. Tego nie wiem, kumpel mi dziś rano mówił o takiej akcji. Narazie jest na L4 to wozi córkę do szkoły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.