Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. No to ładnie mi pojechaliście .... Co do zawiechy to się zgodzę - allroad ze znaczkiem też trochę poleciałem, ale reszta to moja wizja..... I właśnie o to mi chodziło żeby MOJA była inna niż wszystkie :gwizdanie:
  2. Witam wszystkich. Chciałbym przedstawić moją A4 B5 z 1995r. Silnik 1.9 TDI 1z 90 HP Wyposażenie - kolor czarny LY9B -brilliant black - 2xAIR-BAG - 2xelektryczne szyby - 2xelektryczne lusterka - ABS - climatronic - sportowe fotele - regulacja lędźwi - regulacja kierownicy - regulacja świateł - 2xpodłokietnik - drewniane wykończenie wnętrza- zmiana na niby carbon - ciemna tapicerka - felgi alu Borbet 16- zmiana na rs4 style, 17 BBS - końcówki wydechu Ulter - zmiana radia Beta na Pioneer, a w końcu na Peiying + soob + piecyk W planach - gleba - jest- mało, ale już lepiej (h&r -30) , amory Koni (reg) - heble 288 -jest - lampy przód - jest - lampy tył - jest - modyfikacja wnętrza - prace trwają - podświetlane nawiewy - jest - białe kierunki - jest - CB - jest - prawe duże lusterko - jest - kiera s4 3 ramienna -jest - gałka s z b6 - jest - grill s4 lub rs4 - jest - oświetlenie kabiny (polift)- czeka na montaż - oświetlenie pod drzwiami led -jest - ramiona wycieraczek (polift) + banan - jest - żarówy SMD - jest - znaczek DOPE na doope - jest - - coś się jeszcze wymyśli :> Kilka fotek jak było kiedyś: I aktualnie wygląda tak Lato 2014
  3. Pewnie pucują gabloty........ :> Ale jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie w czapce przyjechać. Dziś rano minąłem Corsyke, kolo miał sporą warstwę śniegu na dachu
  4. Dokładnie wymieniaj punkty na nagrody
  5. Zaległa cisza wręcz grobowa............. Może coś na rozruszanie atmosfery: w Niemcowni :>
  6. Toż to rozbój w biały dzień :>[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 17:15_________________________________________________A to kilka zaległych fotek ze spotu image hosting service Niby nie ale po rodzinie post image adult image hosting image uploader
  7. Tylko sobie Bronek ukryj gdzieś korek, a nie na środku zderzaka............. bo Cię będą palcami wytykać Byli tacy :>
  8. No to kozak teraz będziesz :oklaski:
  9. To lux :> się zobaczy. A to materiał czy poszedłeś w skórę?
  10. Ty już Bronek nie wymyślaj....... ja też zawsze sam wracam :gwizdanie: Jak tylko odzyskam aparat to wrzuce jakieś foto naszego brązowego "rodzynka". Wiem, że to dziwnie zabrzmiało, ale ten kto był to wie POZDRO[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 20:18_________________________________________________A ileż to sobie gość krzyczy za obszycie takich foteli??? Ja mam takie same jak to mówią "sports seats" jak u Ciebie Baldur, tylko że czarne..... były kiedyś
  11. Spocik gites . Porady techniczne pierwsza klasa No i oczywiście nie zapominajcie, że kolesie na zielonym ścigu i ten na skuterku-też spędzili dużo czasu z nami.................
  12. Więc może i ja się pojawię
  13. Troszkę dziwnie wyszły te foty, ale na żywo furmanki http://postimage.org/image/9jvsxtpg/ http://postimage.org/image/9lwkl3fo/ http://postimage.org/image/9lmnd0h0/ http://postimage.org/image/2f5conqas/ http://postimage.org/image/2f57q1otg/ http://postimage.org/image/2f562icbo/ http://postimage.org/image/2f59dl1b8/ http://postimage.org/image/2f52rfnc4/ http://postimage.org/image/2f4r6o7vo/ POZDRO
  14. A to Songo pewnie miał matmę z Panią Ręb...........
  15. A pewnie że pozdrowię :> jak tylko wróci od HELMUTÓW :> bo tam teraz pracuje.
  16. He He.... Zaczynam się bać.....A dało by się załatwić naklejki klubu ? I może kalendarz bo już marzec a na ścianie dalej pusto.....
  17. Macie coś w planach w najbliższym czasie????
  18. witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.