Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. No to babę weź ze sobą a pogoda jest podobno zamówiona
  2. No musisz się w końcu pokazać bo wszyscy są ciekawi efektów
  3. No i spocik był. Pogoda rewelka ale coś z frekwencją nie tak.................. :gwizdanie: image hosting service
  4. No i tak ma być Trzeba gromadzić mocne wrażenia :> Nie narzekam... ostatnio też nie było słonecznie a jednak niektórzy byli :gwizdanie:
  5. Ja też raczej będę. Coś się nam pogoda psuje
  6. Się zobaczy. jak narazie idzie w dobrą stronę
  7. A tu coś o spocie ucichło :gwizdanie: Pojawi się ktoś?[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 22:14_________________________________________________To jest dopiero Gleba-kozak
  8. No no no KLASA :oklaski:
  9. Może Sz. P. Kulek zawita do NS na spota???
  10. Więc się chyba niedzielę pochwalisz?
  11. A jak tam idą modyfikacje???
  12. Może jakąś majówkę organizują
  13. i co z tym spotem???? bo temat coś ucichł :gwizdanie:
  14. Po sprawdzeniu kodami klimatronika pojawiły mi się następujące błedy 8.1 i 15.7 jak je usunąć?
  15. Jak ustalicie to się dostosuję
  16. Tak uczunię w najbliższym czasie. Dzięx
  17. Więc analogicznie wypada 29.05 może koło 16???
  18. Jakieś instukcje?
  19. Coś się mu pomieszało..... Raczej dobrze jest podpięty bo od kilku lat nie był wyjmowany... A co do temp. to nawet podczas jazdy gdy jest ustawiony np na LO to czasem wskoczy na 16*C ale wcale nie jest chłodniej... ;( Ciekawe czy VAG coś wykryje?
  20. I grono nam się powiększy
  21. A mogło by nas być więcej, tylko ktoś w czarnej B5 strzelił
  22. No pogoda się może nie udała ale spocik był
  23. Witam. Od wczoraj na klimatroniku dzieją się dziwne rzeczy. Temp. nadmuchu można ustawić nawet do 00'C. Zawsze było 18 i LO. Co się dzieje???
  24. Na to wygląda.... jak makiem zasiał. coś to podejrzane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.