-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
A jedną firma? Żeby mieć komplet od jednego producenta.?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Witam Szukam kompletu na przód 321 Tarcze i klocki do wyboru 3-4 firmy : Textar Ferodo Brembo lub Bosch. Często używam hamulca więc chcę żeby działał w miarę dobrze ? Przewody wymienione na oplot.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Szukam mecha który ogarnie skrzynie biegów która zaczyna wyć. Proszę o informację na pw gdyby ktoś znał dobrego spec.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Oj nic to kiepsko
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam co ciekawego ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chlopaki z klubu a6 maja spotkanie 22.12
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Żeby tu mieć tylko takie problemy ^^
-
Czcionka quattro lub allroad
Heh Wiec proszę wpisz w google i podaj mi link do tej czcionki. Gdyby to było takie proste nie pisałbym tego tematu
-
Czcionka quattro lub allroad
Fajnie dzięki przyda się ale jak kolega niżej pisze potrzebuje czcionki
-
Czcionka quattro lub allroad
Witam szukam czcionki której Audi uzylo do napisu allroad prawdopodobnie napis quattro tez jest w tej samej czcionce jeśli ktoś ma taka czcionkę lub wie gdzie ja znaleść proszę o wskazówki
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Czy jet możliwe ze mam to u siebie ? w wlepce mam 1AT Dzis ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłem takie cudo na fis
-
Co to za komunikat na FIS
Serio ? chyba w 2000 roku nie dawali czegos takiego do Hmmm
-
Co to za komunikat na FIS
Witam Przekopałem dość sporo stron i niestety nie znalazłem odp na pytanie. Wiec możne ktoś z Was widział lub wie co to za komunikat na fis Opisze sytuacje kiedy błąd się pojawił może to ma związek może nie. Otóż dorobiłem grot do kluczyka wymieniłem go i chciałem sprawdzić czy działa, otworzyłem auto działa włożyłem do stacyjki działa ( migał komunikat immo ponieważ nie wymieniłem jeszcze pastylki z transponderem którego muszę wyciągnąć z kluczyka serwisowego) wycofałem dorabiany klucz i wyciagłem go włożyłem klucz oryginalny przekręcam ten kluczyk który jest oryginalny i bach błąd Nie wiem czy to normalne ale fotki z vag przy probie połączenia sie z immo Filmik :
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Dziwne dźwięki z przodu
Witam mam dwa pytania 1. Gdy przyspieszam mam taki dziwny dzwiek "tyk,tyk,tyk,tyk" dzwiek tylko przy przyspiszaniu 2. Gdy cofam slysze takie "zyyyyyyy" 2. filmik 1. filmik - Dziwne dźwięki z przodu