Treść opublikowana przez siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja też. Ale u mnie jest tak za każdym razem jak umyję to leje... Czasem nawet nie zdążę skończyć...Sąsiadka ma tylko ze mnie polew, jak się tylko z myjką pojawię, że wróże na deszcz. Jak ktoś ma pecha , to i w p... żyletkę znajdzie...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I ja wybywam. Narta!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To nie był sarkazm. Po prostu mówię, że widziałem już taki kolor. Mi się podoba! Nawet ostatnio jak na spocie byliśmy, to latał drogą taki sam RS Fodros Focusos[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 20:01_________________________________________________ Dobre
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co to za życie... Leje i leje........
-
[Małopolska] Widziany, widziana
:gwizdanie: A jednak
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Teraz to już wszyscy wiemy kto to... Cris-owóz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Oj nie łapiesz chyba.... Cris od razu odnalazł haczyk [br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 20:36_________________________________________________A czytał to ktoś kiedyś ??? Niezły polew miałem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157065.0
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ładny Focusik ale to nie kolor jakby znajomy........... :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Moje fotki też nie są za rewelacyjne... Robione na szybko , ale na jednym jest Mike jak wyjeżdża [br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 01:29_________________________________________________A myśmy tak czekali na Czikitę.... Ale i tak z Bronkiem na koniec widzieliśmy ładną R-kę na parkingu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No penie może najpierw pod Media jak było ustalone
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bronek to też obszywałeś u tego samego fachowca? Ty chyba miałeś w skórce o ile dobrze pamiętam....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No może jak się uda to zjawi się z całą brygadą gorlicką w niedziele....... :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ha ha ha bardzo śmieszne Ale masz rację
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To może coś na rozweselenie wnętrza???? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210686.0
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Może i ja przygalopuję moją kozicą
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Lepiej zaprosić na spota.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Trzeba na mientko do życia podchodzić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bo tak ludzie robią..... Albo przykleją znaczek S4 do słabego diesla :laghing2:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Oj ja niestety jutro nie dam rady........... Wesele szwagra...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Oj Kamil przecież ja nie mówiłem tego pogardliwie, Kanareczek to był komplement dla lakieru. A co do Vag Inwazji to trzeba się było przyłączyć do grupy "Lords of the Rings"
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie nie.... Tam był żółty kanareczek [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 23:34_________________________________________________Znalazłem podobnego na Allegro http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-110-km-klimatronik-lim-wersja-600-szt-i1713775637.html I zaraz fajny artykuł http://www.zlomnik.pl/index.php/2011/05/09/marzenie-polakow-spelnione-ferrari-z-silnikiem-1-9-tdi/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Oj nie spinajcie się tak już... Ważne że
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
He he LOKO-s a ja Cię widziałm jak pakowałeś się do Furacza dziś pod sklepem Zabrzu Trąbiłem ale wszyscy się obejrzeli oprócz Ciebie
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza- problem
A gdzie są czujniki w przednich drzwiach?[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 22:13_________________________________________________A jednak problem oczywiści okazał się błachy...................................... Winien był przełącznik w lampce z tyłu... Tył od początku mi nie świecił. Przełącznik był przyłamany i poprzedni właściciel coś tam na modził aż się przyjarało.Całe auto rozebrane, wszystkie kable i czujniki posprawdzane i lipa.. aż tu nagle się wyjaśniło i w pojaśniało Teraz wszystko świeci i gaśnie jak trzeba.
-
[B5 1Z] Gdzie jest moduł komfortu
Oki Dzięki już udało mi się ogarnąć temat.