Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza- problem


siara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Coś mi się pomodziło z oświetleniem w środku..... Przy każdym położeniu przełącznika, światełko centralne za lusterkiem się pali.. Jak zamknę drzwi też...

Ostatnio byłem u mechanika i kasował (próbował) mi inspekcję VAGiem, może on coś namieszał? [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 09:11_________________________________________________A może ma coś z tym wspólnego montaż lusterek od angola,bo lewe było grzane. Może nie jest wskazane podłączanie takowego,bo ori są zwykłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię,żeby montaż lusterek był problemem (niech się ktoś wypowie) Ale za oświetlenie wnętrza w twoim roczniku odpowiedzialna jest...pąpka do centralnego zamka.Może w niej coś nie teges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sam nie wiem.... Centralny działa i z pilota i z kluczyka. nawet gdy w środku nacisnę ten rygielek to ładnie się wszystko zamyka bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było odwrotnie,centralny też działał ale oświetlenia wnętrza nie miałem wcale.Skończyło się to wymiana pompki. Spróbuj odłączyć kostki od pompki,no chyba że masz uszkodzony czujnik w którychś drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było odwrotnie,centralny też działał ale oświetlenia wnętrza nie miałem wcale.Skończyło się to wymiana pompki. Spróbuj odłączyć kostki od pompki,no chyba że masz uszkodzony czujnik w którychś drzwiach

A gdzie są czujniki w przednich drzwiach?[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 22:13_________________________________________________A jednak problem oczywiści okazał się błachy...................................... :wallbash:

Winien był przełącznik w lampce z tyłu... Tył od początku mi nie świecił. Przełącznik był przyłamany i poprzedni właściciel coś tam na modził aż się przyjarało.Całe auto rozebrane, wszystkie kable i czujniki posprawdzane i lipa.. aż tu nagle się wyjaśniło i w pojaśniało :good:

Teraz wszystko świeci i gaśnie jak trzeba. :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...