Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Jeżli chodzi o mnie to im później tym lepiej 18
  2. To wszystkiego naj !!! Bezawaryjnej Życzę! Kiedyś trzeba będzie coś zorganizować bo ja też 8 się urodziłem
  3. Ja też mam impreze. Bo kuzyn będzie "komunistą" Ale postaram się urwać wcześniej
  4. Mi wlaśnie chodziło o RODZINĘ :> http://otomoto.pl/audi-inny-zamienie-zamiana-na-motocykl-C18153508.html Myślę że i takiego pradziadka byśmy przygarnęli
  5. :> racja. Nie ważne, że B6- ważne że A4
  6. No i pięknie 7 napewno nie będę autem a w niedzielę ... no cóż zależy jak się sprawy potoczą w sobotę więc może się gdzieś znajdziemy
  7. siara odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Ja w 1z mam springi z przodu srebrną i 3x pomarańczową kropkę, a z tyłu zieloną i srebrną. Na lepce jest 1BA
  8. A może byśmy tak w ten week coś wypili??? W Łącku są Dni Kwitnącej Jabłoni więc jakąś degustację śliowicy by się zorganizowało
  9. A można wiedzieć czemu chcesz się uczyć na moim dekorze??? Gadaj lepiej ile dałeś za grila S4
  10. A no pewnie. Zmiana otoczenia dobrze nam zrobi :> Wcześniej nie było tam sensu jechać...... Bo wszyscy szturmowali nowy sklep. Małymi grupkami po 2000 ludzi
  11. A co myślisz z nim robić? Jakieś nowe pomysły?
  12. No tak masz rację Oj tam oj tam przecież paliwo idzie na dół :> A motorek Kozak
  13. Siema ludziska! Nie przejmujcie się kiedyś będzie nas więcej od nich
  14. A amorki ori?
  15. Witam koledzy. Moje sprężyny mają oznaczenia: przód- srebrny i 3x pomarańczowy, tył- zielony i srebrny. Na wlepce jest napisane, że to 1BA. Strasznie wysoko stoi na 16.... Czy wystarczyło by założyć inne sprężyny, żeby posadzić trochę moją "kozę"? Pomocy
  16. Na 1. to znowu będą się wykręcać weekendowymi wyjazdami i będzie nas tylu co Hondziarzy...... Ja się dostosuję. Ja też życzę smacznego jajka i mokrego dyngusa. pozdrON
  17. Eeeeeeeeeeeeeeeee co Ty gadasz!
  18. Ja myślałem nad zmianą na B6 ale w
  19. Ciekawe fele
  20. No i już ładna grupka POZDRO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.