Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. I jak tam było na spocie? Ja już wróciłem z Krak i przywiozłem sobie zaje......... pamiątkę
  2. może nie Audi ale jednak B5 z rodziny :> http://fishki.pl/fishka,Jakie-auto-taka-przyczepa,21343.html[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 19:58_________________________________________________ Pamiętamy
  3. Tak to są letnie. Nowe nie są ale pojeżdżą jeszcze sezon
  4. Jak by ktoś był zainteresowany to moje felgi będą do popchnięcia -szer. 7,5'' ET 30 z oponami 205\55\16
  5. Ho ho Bronek, witamy wśród żywych Jak tam kuracja? Pielęgniareczki odwiedzają? takie? czy takie?
  6. A mnie to chyba nie będzie.. Ciekawe taborety znalazłem http://moto.allegro.pl/recaro-audi-a4-b5-s4-rs4-rarytas-zobacz-i1899928986.html i drugie, takie tańsze... ale za to dla "B6-owców" http://moto.allegro.pl/tapicerka-skora-fotele-kanapa-audi-rs4-a4-s4-8e-i1872319098.html[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 19:41_________________________________________________He he czytaj opis http://moto.allegro.pl/rewelacyjne-bmw-e92-330ci-2007-jak-nowe-i1900546506.html
  7. Popytać ludzi można... A nóż się chętny znajdzie...
  8. no u nas to ciężko Ci będzie to opchnąć bo jak wiesz B6-ek mamy deficyt....
  9. Oj nie bądź już taki.... może to kibol Wisły
  10. Dobre Wisla Krakow - Limanovia Szubryt
  11. Dokładnie Trzeba się było dołączyć
  12. A Ty laskosz skąd jesteś? Bo chyba blachy KNS miałeś...[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:10_________________________________________________A to Cris tylko z Tomkiem byłeś??? Furki zacne
  13. Czasem tak już jest... Ale szkoda bo Fiesty wypatrywaliśmy...[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 18:47_________________________________________________ Napewno go nie opuszczą Parking podziemny jak grób
  14. offf Twoje Ałdi rok starsze od mojej a na dupce mi siedziałeś bo to chyba Ciebie wyprzedzałem w Jazowsku dziś około 19 ? musze jeszcze dokończyć wydech w mojej żeby było słychać że jadę pozdro szkoda że mi nigdy nie pasuje jak wy się spotujecie witam witam taki czerwony sedan?? Ja leciałem sobie spacerowym krokiem, bo pizze miałem zamówioną Łącku na 19.20 [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 01:36_________________________________________________A i dzięki za spota Tematy były typowo motoryzacyjne - "jazda"
  15. A jutro ktoś się w Sączu pojawi?
  16. Tak właśnie myślę............. ale, aż żal się rozstawać... "przeżyłem z tobą tyle lat...." [br]Dopisany: 20 Październik 2011, 21:43_________________________________________________Ech.... http://moto.allegro.pl/bmw-x5-x6-m5-m6-rangerover-10x22-kute-skrecane-i1872492516.html http://moto.allegro.pl/artec-turbo-p-8-5x18-mercedes-audi-vw-bbs-rs-rc-oz-i1863460155.html ;(
  17. nie byłem tu jeden dzień, patrzę a tu forum medyczne
  18. jak za dużo wezmiesz to od razu do baru pojedziemy. wkoncu bedzie co oblać Też jestem za
  19. Ta...... Ale ile worów zielonych muszę zabrać??? Pytam żebym nie wziął za dużo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.