Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Ejj... starałem się zrobić te zdjęcia najlepiej jak się dało No wyglądają jakby troszkę szersze niż te zwykłe aluminiowe to są moje: http://s3.postimage.org/ciziaj1es/pc139288.jpg
  2. "W Polsce użytkowany przez kobietę , bardzo atrakcyjny wygląd". Może tej kobiety, bo w wyglądzie tej "S4" nic atrakcyjnego nie widzę.....
  3. Jak by ktoś miał zbędne półtora koła....... http://moto.allegro.pl/zderzak-audi-rs4-rs-4-s4-kompletny-i1984730235.html
  4. :polew: :polew: Ta albo ten
  5. WD 40 dobre na wszystko [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 20:42_________________________________________________Ja dawniej miałem niebieskie i świeciły bardzo długo (ponad rok) aż do czasu gdy nie spodobały się wiecie komu....... Zmieniłem na białe, ale co chwilę mi je przepala..... Tzn jedną albo dwie i wtedy mrugają jak strobooo
  6. one są takie same jak alu tylko matowe...
  7. żori ja również podpisuję sie pod tym Zimę to tylko na obrazkach.... [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 20:18_________________________________________________ A ja pozwolę sobie zaśmiecić wątek kilkoma filmami.... ! I coś dla Mike'a :>
  8. A ja tam nie lubię zimy.... Nawet nie tyle z braku Q
  9. Poka foty ocenimy
  10. eSa do sprzedania.... http://tablica.pl/oferta/audi-s4-b5-biturbo-quattro-1999-IDvxq1.html I trochę inne ale też http://tablica.pl/oferta/audi-tt-rs-quattro-1999-IDy0uT.html[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 18:29_________________________________________________A mikołaj coś na logo strony zostawił :polew:
  11. przywieź na spota to będziemy porównywać przed montażem
  12. Myślałem o takiej operacji ale na alledrogo ciężko spotkać takie klapy... I ile by taki interes kosztował?
  13. No wygląda git! też muszę spróbować. Mam jakieś stare zegary w domu, to zobaczymy czy coś z tego będzie
  14. A w A6 i A3 też są różne wielokliny w zależności od rocznika?
  15. git[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 16:29_________________________________________________LOKO znalazłem Ci przyjemną dojazdówkę :gwizdanie: http://allegro.pl/audi-a4-8k0-kolo-dojazdowe-r19-i1926295863.html
  16. Każdy ma soje widzi mu się.. Ja bym w chomie polecał
  17. A co z tymi kalendarzami? Bo mieliśmy temat poruszyć a tu cisza...
  18. Ależ absolutnie. Wielki szacun Tylko przeglądałem motokiller.pl (polecam) i tak mi się skojarzyło
  19. :oklaski: :oklaski: :oklaski: http://motokiller.pl/1387 A na spocie ktoś poruszył temat ŻUKA....
  20. no stary [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 21:33_________________________________________________ To oczywiście na niemieckiej autostradzie
  21. Myślę, że poprawisz teraz frekwencję
  22. A widzisz w tel zdjęcie Mugena?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.