Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Ringi na zegary

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Czy ktoś posiada ringi na zegarki firmy "JOM" ?

http://moto.allegro.pl/jom-chromowane-ramki-ringi-na-zegary-audi-a4-a6-b5-i1874266440.html

Jakieś opinie? nie połamią mi się czy zakładaniu? miałem pare części JOM'a do poprzedniego auta i nie wspominam najlepiej tych części, jak jest z tymi ringami?

z góry dzięki za odp

jak kojarze to mam zamontowane tej firmy, nie polamaly sie podczas montazu, kawalek zwyklego plastiku

Opublikowano

Tak z ciekawości - zwykłe czy wzór RS4?

Opublikowano

sam mam u siebie ramki z DIDO http://www.dido.win.pl/ naprawde polecam mega łatwy montaż a nie jakieś klejenie

Opublikowano

ja mam takie ramki jak pokazałeś w pierwszym poście :gwizdanie: same nie chcialy się trzymać, trzeba było je podkleić delikatnie no i jakoś pół roku jeżdżą i się trzymają, ale generalnie plastikowy plastik z chin :hi:

Opublikowano

ogolnie firma JOM robi niedokładnie rzeczy ; / miałem nakładki na lusterka chrom od nich i to wyrzuciłem niedosc ze chrom zchodził to jeszcze nie lazały jak trzeba i odstawał . teraz bd czas na wiosne na chromki od in.pro :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja też polecam http://www.dido.win.pl/

:good:

Opublikowano

Ja też mam od DIDO. Ładnie wykonane i świetnie się prezentują. Wystarczy z tyłu pozaginać.

Opublikowano

Te ramki a'la rs to są plastikowe??

Opublikowano

one są takie same jak alu tylko matowe... :confused4:

Opublikowano

aha heh bo wyglądają na tych zdjęciach jak plastiki :kox:

Opublikowano

aha heh bo wyglądają na tych zdjęciach jak plastiki :kox:

Ejj... starałem się zrobić te zdjęcia najlepiej jak się dało :decayed:

Opublikowano

Jau siebie założylem ramki metalowe, nie wiem czy to alumimium ale napewno nie jakiś chinsk plastik...kupilem od goscia z czestochowy

Opublikowano

aha heh bo wyglądają na tych zdjęciach jak plastiki :kox:

Ejj... starałem się zrobić te zdjęcia najlepiej jak się dało :decayed:

No wyglądają jakby troszkę szersze niż te zwykłe aluminiowe

to są moje: http://s3.postimage.org/ciziaj1es/pc139288.jpg

Opublikowano

aha heh bo wyglądają na tych zdjęciach jak plastiki :kox:

Ejj... starałem się zrobić te zdjęcia najlepiej jak się dało :decayed:

No wyglądają jakby troszkę szersze niż te zwykłe aluminiowe

to są moje: http://s3.postimage.org/ciziaj1es/pc139288.jpg

:facepalm:

Poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224223.0

Opublikowano

fakt :bag:

Opublikowano

fajny dodatek chyba też się skuszę, czy wyciągnięcie licznika to duży problem?

Opublikowano

ja mam JOM i jest ok , łatwy montaż, licznik prosto wyjąć,najpierw trzeba zdemontować kierownicę, odsłonić żaluzję na górze obudowy stacyjki i odkręcić dwie chowające się tam śruby, a potem już tylko wtyczki i licznik jest twój , licznik otworzysz podważając zaczepy w koło obudowy :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.