-
B6 1.9 tdi brak zasilania na bezpiecznikach 36 i 37
Heh, mam już winowajce... Jednak mce uwaliło, to przykre. Dziękuję wszystkim za pomoc...
-
B6 1.9 tdi brak zasilania na bezpiecznikach 36 i 37
a czy też miałeś problem z MCE, bo ja się z nim nie łącze?
-
B6 1.9 tdi brak zasilania na bezpiecznikach 36 i 37
ale dlaczego przy tym wszystkim nie działa przełącznik świateł?
-
B6 1.9 tdi brak zasilania na bezpiecznikach 36 i 37
ten z końcówką F (wersja HIGH) ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ---------- nie działją też manetki pod kierownicą ani przełączik świateł...
-
B6 1.9 tdi brak zasilania na bezpiecznikach 36 i 37
a zasilanie bezpośrednio z MCE? bo nie mogę się z nim połączyć...
-
B6 1.9 tdi brak zasilania na bezpiecznikach 36 i 37
Jak w temacie, może ktoś mi podpowie skąd dochodzi prąd na te bezpieczniki dodatkowo widze że nie komunikuje mi się z MCE, ma ktoś kakiś pomysł jak się za to zabrać?
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
faktycznie z tym modułem to świetna sprawa...
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
a jaki to są koszty?
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
a skąd wziąc taki moduł?
-
Naprawa zamykania otwierania klapki wlewu paliwa Avant
Dla zainteresowanych, w sedanie dobranie się do siłownika to jedynie odciągnięcie tapicerki prawego boku bagażnika (pokonujemy tylko jeden kołek więc sama przyjemność naprawy) i odrazu mamy wszystko jak na dłoni, zakładamy dźwignie i zmów cieszymy się zamkniętym wlewem paliwa.
-
Naprawa zamykania otwierania klapki wlewu paliwa Avant
Witam. Też czeka mnie podobna przeprawa bo pomarańczowa dżwignia lata mi gzie chce a klapka się nie zamyka z centralnego, mam więc pytanie czy w sedanie będzie podobna procedura dobierania się do zamka?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
do tej procedury niestety trzeba mieć cierpliwość ale za to jaki efekt....
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
kolego z tego co czytalem to po kiepskim kodowaniu abs-u trzeba odczekać zanim rozpoczniemy nowe kodowanie a procedura jest poprawna więc w końcu zatrybi....
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ok, jak coś to pisz na pw
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Kolego jakbyś miał ochotę pozwiedzać Wadowice to mogę Ci aktywować tempomat :-)