Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bogdansky

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bogdansky

  1. audi a6 c6 2.4 V6 benz 2005 rok silnik 2.4 BDW skrzynia hsx , czy to multitron ? Z góry dzięki za odpowiedzi
  2. Panowie podepne sie pod temat, a jak dodac kolejny kluczyk do centralki lub jak wyczyscic pamiec centralki, z tego co sie orientuje to mozna dodac tylko 4 kluczyki. Mam taki problem ze jak zakoduje metoda dwukluczykowa pilot i probuje zakodowac drugi to sie koduje ale ten pierwszy przestaje dzialac, nie wiem co moze byc, moze ktos cos podpowie , z gory dzieki, dodam ze A4B5 przedlift
  3. Witam potrzebna mi wycena olejów valvoline lub motul syntetyk i filtrów oleju do samochodów: BMW 550i F10 2012rok BMW 530D E60 2003 rok VW CADDY 1.9 TDI 2006 rok Z góry dzięki za wycenę i pozdro
  4. Thx, to musze sprawdzic na ktorym kanale klimatronika pokazuje wartosci czujnika przy filtrze pylkowym
  5. panowie podepnę się pod temat, może ktoś spotkał się z taką sytuacją bo zaczynam wątpić , 3 razy już wymieniałem czujnik ten pod zderzakiem i za każdym razem to samo, mianowicie temperatura fixuje do maxa do min. i wyłącza mi klimatronik jak schodzi poniżej zera, nie wiem co może być powodem gdzie szukać w tych kablach, moze gdzieś jest zwarcie podpowiedzcie coś moze ktoś z czymś takim miał do czynienia
  6. Na forum vwgolf.pl poszukaj uzytkownika cinek on wlasnie konczy taki projekt (golf mk2 syncro spina z Audi TT )
  7. Panowie nosze sie z zamiarem zmiany samochodu na wiekszy i rozgladam sie za A6 , dobrze jezdzi mi sie automatem i chcialbym z tym pozostac, w zwiazku z tym moje pytanie. Czy to prawda ze jezeli skrzynia multitronic to tylko naped FWD ?
  8. Witam, panowie sprawa jest taka: wymieniłem zbiornik wyrównawczy na nowy bo mój się rozciek, niestety nowy zbiornik ma inny kształt wtyczki do czujnika poziomu płynu( moja wtyczka jest okrągła a w nowym zbiorniku owalna) podmieniłem wtyczkę przelutowując na owal, pospinałem wszystko i jest problem, czujnik wywala na desce niski poziom płynu (czerwony wykrzyknik i trzy piknięcia), czy jest możliwe żeby moje lutowanie coś schrzaniło czy reklamować zbiornik ze względu na uszkodzony czujnik, z góry dzięki za podpowiedzi
  9. Panowie może ktoś podpowie, znajomy kupił A4 takie jak u mnie w opisie , byliśmy u zaprzyjaźnionego gazownika i przedstawił takie propozycje : Sterownik stag 300 isa wtryski valtec reduktor ac250 cena 3200 Sterownik stag 300 isa wtryski AC reduktor ac250 cena 3600 Sterownik stag qmax wtryski AC reduktor ac250 cena 3800 może ktoś podpowie na co się zdecydować , z góry thx
  10. bogdansky opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie mam pytanie, czy podmienił ktoś może wycieraczkę tylną z jakiegoś nowszego samochodu , czy pasuje coś "plastykowego" do naszych B5 AVANT ?
  11. bogdansky odpowiedział(a) na dsmok temat w 2.8
    ja leje taką i taką
  12. bogdansky opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Witam ,panowie mam pytanko czy dobrze zrobię, kolega ma do sprzedania zawias do drzwi przednich o nr 4b0-831-411-b, czy będzie to pasowało do auta jak w opisie? Z góry dzięki za jakieś podpowiedzi , Pozdro
  13. dzięki panowie , autko kupione , oby wszystko było ok , wątek do zamknięcia, pozdrawiam
  14. Znajomy chce kupić A6 2.4 z LPG , sprzedający napisał ze ma coś takiego w aucie , co o tym sądzicie? Gaz:STAG Reduktor:Shark1500 Zbiornik:Bormech Uklad Sterujacy Stag:Stag300 Listwa wtryskowa:Hana
  15. dobrze ci pali, moja po miejscu ~15
  16. Zadziałało, wielki thx , temat do zamknięcia
  17. Panowie mam pytanie , dziś o 20:05 w Trójce leci koncert Öszibarack chciałbym sobie posłuchać przez internet i nagrać , czy ktoś mógł by mi podpowiedzieć jak to ogarnąć? Z góry thx za jakieś podpowiedzi
  18. sorry że się tak podpinam, czy kupował może ktoś te listwy " zamienniki" ciekawe jak z ich spasowaniem?
  19. decabit jest tez spoko do felg
  20. potwierdzam ,spróbowałem i polecam decabit, kiedyś tez ekstrakcyjna i nafta ale jak się wrąbałem w upał w jakąś smołę to na ekstrakcie pół dnia mi zeszło a decabitem w 15 minut tak ze śmiało mogę polecić
  21. tzn. wysyłam do cia , regenerujesz i odsyłasz z powrotem?
  22. a gdzie można takie zaciski kupić? ty może sprzedajesz? sorry nie doczytałem poprzedniego posta
  23. nie znam tej firmy, ale wiele z tych firm to lipa chcą zaliczki przed wyjazdem po auto, a potem jeśli coś nie tak to goń się , a wiemy jak się mają uszkodzenia na zdjęciach do tych w rzeczywistości , tutaj w Polsce tez można znaleźć , tylko trzeba poszukać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.