Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy dolne na drzwi (sedan, avant) czy są takie same?


sullifan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam audi A4 B5 1998 1,8 (sedan) i muszę zakupić listwę dolną na drzwi (prawy tył)

bgfc.jpg[/img]

znalazłem listwę na ten model, ale w wersji avant i zastanawiam się czy będzie pasowała do sedana.

AUDI A4 B5 98' KOMBI LISTWA PRAWA TYL (3796407625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

LISTWA DRZWI PRAWY TYŁ AUDI A4 B5 99R AVANT (3748566870) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy mógłby ktoś powiedzieć coś więcej?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co znalazłeś to raczej nie są listwy których szukasz :wink: jedna to dekor ze środka a druga to ta co idzie w połowie drzwi.

Tą listwę co szukasz ciężko dostać w używce w dobrym stanie bo przeważnie są skorodowane.

Możesz kupić nową gdzie metalowa szyna mocująca została zastąpiona plastikową koszt ok. 100 zł.

Sedan czy awant to to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co znalazłeś to raczej nie są listwy których szukasz :wink: jedna to dekor ze środka a druga to ta co idzie w połowie drzwi.

Tą listwę co szukasz ciężko dostać w używce w dobrym stanie bo przeważnie są skorodowane.

Możesz kupić nową gdzie metalowa szyna mocująca została zastąpiona plastikową koszt ok. 100 zł.

Sedan czy awant to to samo.

dobrze, że mi napisałeś bo jeszcze bym zamówił, no to teraz już wogóle nie wiem gdzie ich szukać i w jaki sposób :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWE Listwy DOLNE na drzwi AUDI A4 B5 LIFT 4szt (3700568467) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

AUDI A4 B5 95- LISTWY DOLNE NOWE 4 SZTUKI KOMPLET! (3689442546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

Jak zamówisz to odkupie od Ciebie listwę na drzwi kierowcy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że się tak podpinam, czy kupował może ktoś te listwy " zamienniki" ciekawe jak z ich spasowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum są zdjęcia dodane przez jednego z użytkowników i te listwy delikatnie odstają od drzwi, nie są idealnie spasowane, zależy jak się trafi. Ten kolega akurat reklamował.

Może zależy od którego sprzedawcy się kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...