-
fotel kierowcy
tylko jak sie do tego zabrac kiedys na forum byly zdiecia z tej operacj teraz tych zdiec nie da sie odtworrzyc .
-
fotel kierowcy
witam mam takie pytanko czy da sie wymienic siedzisko fotela fotel zwykly poniewarz mam pekniety material
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
moll
-
bolonka
dziekuje ale czy jest serwis na to w polsce
-
bolonka
witam jakiej firmy bolonke polecacie chodzi mi o mocne i sztywne o szczytowej akcji przedzial cenowy od 300 do 350 dziekuje za podpowiedzi
-
Sezon Rowerowy 2016
witam gdzie moge kupic przerzutke tylna do roweru romet mistral, huragan wagant lub jaka by podpasowala
-
kanal nawiewu
porobie foty to pokaze
-
kanal nawiewu
ale miales klimatronik a ja nie mam
-
kanal nawiewu
witaj te kanaly na nogi sa . ale czytalem ze moje audi wlasnie tak mialo dopiero od 1996 r dopiero bylo to podlaczone .
-
kanal nawiewu
witam wszystkich posiadam audi a4 b5 z 1995r wersja bez klimy otoz moje pytanie jest takie czy ta wersja miala nadmuch na nogi z tylu dla pasazerow jezeli nie to jak go zamontowac czy brakuje tam jakiś kanal dzieki za podpowiedzi
-
Niezidentyfikowane piszczenie. 4 mechaników- każdy inna możliwość
tez mi tak zapiszczy ale tylko gdy odpalam auto na zimnym
-
Co można z tym zrobić??
rozgrzej opalarka a plastyk sie stopi
-
spirytus
witam chcialbym wiedziec z czym rozrabiacie spirytus chyba ze nie pijecie
-
lozyska
dziekuje ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- mam jeszcze jedno pytanie dlaczego jest jeszcze jedna srednica wewnetrzna 39 od czego to zalezy
-
lozyska
witam czy ktos moze mi powiedziec jakie mam wymiary lozyska przedniego oraz numer dziekuje
diesel1210
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta