-
Problem z elektronika:(??
Mam problem... od niedawna zauwazylem ze obrotomierz zostaje na 1000obr po wylaczeniu silnika i zaplonu... wskaznik temperatury i paliwa rowniez zostaje na swoim miejscu z przed zgaszenia silnika... a nawet troszke rosnie... brzeczek swiatel nie dziala A z klima tez dzieje sie cos nie dobrego po wlaczeniu zapala sie sniezynka ale temperatura powietrza jest wyzsza niz na samym nawiewie bez wlaczenia klimy nawet gdy jest ustawiona w pozycji lo Pomozcie prosze Nie wiem czy to jest jedna przyczyna czy kilka
-
Wentylator od nawiewu piszczy
Tylko jak odkrecic schowek:(??
-
Wentylator od nawiewu piszczy
Mam problem... kiedy wlacze nawiew klimy na niskich obrotach strasznie piszczy nalezy go nasmarowac czy wymienic?? Prosze o wskazowki gdzie sie znajduje jak sioe do niego dostac oraz jak przesmarowac?? Dziekuje z gory za pomoc Pozdrawiam
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Jaki akumulator zakupic ? Jakiej firmy o jakiej pojemnosci ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227106-data-produkcji-akumulatorow/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315331-kody-akumulatorow-audi/#entry4453372
-
[ALL B5] GAZ
Gaz... Tak jest dobry ale do urzadzen do tego przeznaczonych i przystosowanych... czyli zapalniczki kuchenki gazowe itp... Mam ropniaka wiec z wyborem nie mam problemu:) Pozdrawiam
-
Powialo chlodem...?? No wlasnie dlaczemu nie??
Mam pytanie... Jestem swierzo upieczonym posiadaczem Audi.... Nie wiem jak zachowuje sie klimatyzacja daltego pytam. Czy mozliwe jest ze temperatura powietrza jest taka sama po wlaczeniu klimy jak i bez niej... moze to dlatego ze temperatura na zewnatrz nie jest juz zbyt wysoka... Z tego co pamietam u wujka w Focus`ie clima mrozila ze hoho:)
-
[ALL] Licznik dzienny
Dziekuje za rade... postaram sie wymienic aku... Pikniec nie ma przy odpalaniu
-
[ALL] Licznik dzienny
Nie zawsze sie zeruje... czasami kiedy zgasze auto i pozniej ruszam ponownie licznik wskazuje zero:( Denerwuje mnie to poniewaz nie moge sprawdzic spalania:(
-
[ALL] Licznik dzienny
Witam wszystkich i prosze o rade... Jak myslicie jaka moze byc przyczyna samoistnego zerowania sie licznika dziennego... Z góry dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam
-
Paliwo (jakie i gdzie)
Tylko Neste. Paliwko z tej stacji jest naprawde dobre... zarowno ON jak i benzynka:)
mariusz-ysko
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta