Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz-ysko

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam problem... od niedawna zauwazylem ze obrotomierz zostaje na 1000obr po wylaczeniu silnika i zaplonu... wskaznik temperatury i paliwa rowniez zostaje na swoim miejscu z przed zgaszenia silnika... a nawet troszke rosnie... brzeczek swiatel nie dziala A z klima tez dzieje sie cos nie dobrego po wlaczeniu zapala sie sniezynka ale temperatura powietrza jest wyzsza niz na samym nawiewie bez wlaczenia klimy nawet gdy jest ustawiona w pozycji lo Pomozcie prosze Nie wiem czy to jest jedna przyczyna czy kilka
  2. Tylko jak odkrecic schowek:(??
  3. Mam problem... kiedy wlacze nawiew klimy na niskich obrotach strasznie piszczy nalezy go nasmarowac czy wymienic?? Prosze o wskazowki gdzie sie znajduje jak sioe do niego dostac oraz jak przesmarowac?? Dziekuje z gory za pomoc Pozdrawiam
  4. Jaki akumulator zakupic ? Jakiej firmy o jakiej pojemnosci ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227106-data-produkcji-akumulatorow/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315331-kody-akumulatorow-audi/#entry4453372
  5. Gaz... Tak jest dobry ale do urzadzen do tego przeznaczonych i przystosowanych... czyli zapalniczki kuchenki gazowe itp... Mam ropniaka wiec z wyborem nie mam problemu:) Pozdrawiam
  6. Mam pytanie... Jestem swierzo upieczonym posiadaczem Audi.... Nie wiem jak zachowuje sie klimatyzacja daltego pytam. Czy mozliwe jest ze temperatura powietrza jest taka sama po wlaczeniu klimy jak i bez niej... moze to dlatego ze temperatura na zewnatrz nie jest juz zbyt wysoka... Z tego co pamietam u wujka w Focus`ie clima mrozila ze hoho:)
  7. Dziekuje za rade... postaram sie wymienic aku... Pikniec nie ma przy odpalaniu
  8. Nie zawsze sie zeruje... czasami kiedy zgasze auto i pozniej ruszam ponownie licznik wskazuje zero:( Denerwuje mnie to poniewaz nie moge sprawdzic spalania:(
  9. Witam wszystkich i prosze o rade... Jak myslicie jaka moze byc przyczyna samoistnego zerowania sie licznika dziennego... Z góry dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam
  10. Tylko Neste. Paliwko z tej stacji jest naprawde dobre... zarowno ON jak i benzynka:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.