Jump to content
Aktualizacja oprogramowania. Forum zostanie wyłączone o 22:00. Wracamy najszybciej jak to będzie możliwe. Przepraszam za niedogodności. Hugo
0
krecik002

Golf MK2 - zmiana napędu

Recommended Posts

Witam, zakupiłem w Polsce Golfa 2 sprowadzonego, oryginalnego z USA. Chce zmienić w nim napęd z przodu na 4x4. Czytałem, że ten napęd nazywa się "Syncro". Może ktoś ma pojęcie czy gdzieś znajdę wszystko co potrzebuje by zmienić napęd i mniej więcej cena takiej zabawy.

Zaloguj się na http://forum.vwgolf.pl/index.phptam ci podpowiedzą jak to zrobić. Co do kosztów, to ja ci mówię, że to nieopłacalne. Lepiej sprzedaj to co masz i kup to co chcesz mieć (wyjdzie taniej).

specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i odszkodowań powypadkowych

up. no na pewno, zycze powodzenia w znalezieniu kezdzacego golfa z synchro

Przedewszystkim musisz zmienic caly tunel srodkowy, bo ten dla oski jest za niski i za waski, aby wszedl most. Ta czesc jest praktycznie nie do znalezienia, no i jej montaz wymaga umiejetnosci spawania.

Czesci do synchro znajdziesz, skrzynia, mosty, tylny zawias itp.

Edited by SHITERS

A kompletny układ z jakiegoś dawcy?

Znalazłem już golfa z syncro

No najlepiej znaleźć dawcę i kogoś kto się podejmie przerzucenia tego. Myślę, że nie powinno być problemu bo trochę jest tych golfów porobionych. Na pewno trzeba trochę kasy włożyć, jak już chcesz syncro to trzeba 1.8t ładować albo vr6t ;)

Juz jest projekt na r36, podloga od syncro jest, szukam silnika, haldexa i skrzyni.

Na forum vwgolf.pl poszukaj uzytkownika cinek on wlasnie konczy taki projekt (golf mk2 syncro spina z Audi TT )