Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] moja vulkanschwarz perleffect '99 lift aktualizacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wreszcie mam zaszczyt przedstawić wszem i wobec moje pierwsze audi jakim akurat jest A4 B5 :naughty:

A więc jest to rok 1999 po lifcie ze 150 konnym silnikiem o poj. 1.8T (wcześniej miałem golfa III i 60km więc jest różnica) Audi w Polsce od 2008 r. przebieg 225000

Wyposażenie

-wspomaganie kiery

-ABS

-el.lusterka

-el.szyby przód

-el.sterowanie świateł -klimatronik

-4x Airbag

- alu 16''

-podgrzewane fotele

-centralny sterowany ze scyzoryka

-domykanie i otwieranie szyb z pilota

-podświetlenie nóg i lampki w drzwiach

-podgrzewane spryskiwacze -i wszystko inne co dawali w tym roku i do tej wersji :>

plany

-na pewno gleba,myślę o gwincie na wiosnę (bo teraz stoi jak koza,aż dziwne )

-myślę o podłokietniku ale jeszcze nie wiem

-może jakaś większa felga

-pomalowane chromowanej ramki grila na czarny mat i może też znaczka OOOO

kilka fotek

n9cM0.jpg

na290.jpg

na78i.jpg

najC0.jpg

naG3i.jpg

naNxJ.jpg

nbMUi.jpg

nbRTA.jpg

nbWSS.jpg

nc0S9.jpg

nc5Rr.jpg

nc8lA.jpg

ncik9.jpg

ncpOA.jpg

ncsiJ.jpg

ncxi0.jpg

ncHgA.jpg

Opublikowano

Teraz wiem jakby mój audik wyglądał gdyby był po lifcie (vulkanschwarz perleffect :good:)

Ładny tylko ten wydech tak średnio :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wydech niestety już taki był jak kupiłem auto,zmienię go bo też mi się średnio podoba ale na razie mi się nie chce :gwizdanie:

Opublikowano

jak gwint planujesz to koło większe koniecznie weź pod uwage :cool1:

ogólnie to bardzo ładna :good:

Opublikowano

wywal to drewno :thumbdown:

masz 2din :kox:

Opublikowano

jeśli już o wywalaniu mówimy...to ten komin bym wywalil i wstawił podwójny :kox:

Opublikowano
  • Autor

komin pójdzie do wymiany,drewno nawet mi się podoba ale myślę nad czym innym a co do większych kół to nie dam rady raczej kupić gwint,większą felgę i co za tym idzie opony naraz więc muszę wybrać.Co polecacie najpierw kupić? Ja myślę że gwint

Opublikowano

idealna baza pod mody :kox::wink4::good:

szkoda że nie Q

rezaj suke :kox:

Opublikowano

Też myślę, że gwint.

Jeździłem na seryjnym zawieszeniu i 17' - straszna koza była.

Ale Ci zazdroszczę polifta w takim kolorze :kox:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Bardzo ładna sztuka :naughty:

Polecam alu ringi na zegary i folię na dekory.

Opublikowano

LZ9U :good: trzeba klub założyć aut w tym kolorze :evil: Naprawde fajny polift, teraz tylko trzyramienną kiere, stołki z S'ki jakieś ładne 17" i troche auto w dół, wtedy będzie malina :hi:

Opublikowano
  • Autor

A więc panowie alu ramki na zegary już dawno są,jakiś miesiąc temu założone springi Eibach -30 ale jeszcze za wysoko stoi jak dla mnie i koło na lato też jest 18.Zmienił się też lekko przód,ramka grila i emblemat w czarny mat i halogeny żółte aaaa i ta rynna imitująca wydech też znikła i wpadła dwururka :naughty:

1603036828_11.jpg

Opublikowano

A to przepraszam. Trzeba się chwalić modami na bieżąco :polew:

Daj jakieś foto jak się prezentuje na -30

Opublikowano
  • Autor

Wrzucę nowsze foto jutro,pojutrze

Opublikowano

Też myślę, że gwint.

Jeździłem na seryjnym zawieszeniu i 17' - straszna koza była.

Ale Ci zazdroszczę polifta w takim kolorze :kox:

Coś jak mój :kox: :kox:

Furmanka cacy!! Kolorek piękny :naughty: Niech się kula, i rzezaj ją :good: :good: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

wrzucam kilka nowszych zdjęć tak jak obiecałem :wink4:

wlepa od Addassko

20111206296.jpg

20111206298.jpg

stickery

20111206300.jpg

20111206301.jpg

20111206302.jpg

springi Eibacha -30 na amory 1BA,jeszcze za wysoko :wallbash:

20111206304.jpg

20111206305.jpg

alu ramki na zegarach

20111206307.jpg

sory za jakość zdjęć

Opublikowano

Ja bym zostawił znaczek w chromie jednak :gwizdanie:

Wydech jest ekstra :good:

Opublikowano
  • Autor

też mam dylemat czy zostawić tak czy chrom,na razie pobawię się folią karbon.Zobaczymy jak wyjdzie :naughty:

Opublikowano

znaczek oooo w czerni :good:

Opublikowano

Każdy ma soje widzi mu się.. Ja bym :audi: w chomie polecał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.