-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cisza cisza... to, że się Audi pozbywamy nie znaczy, że stąd też znikamy. elo
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, prośba o rozdokowanie VIN Touareg: WVGZZZ7LZ8D038454 Pozdrawiam,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lepiej KC też się może zjawie wtedy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spot
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moje już umyte
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To muszę auto umyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W zasadzie do KC też może podjade
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa to wiem o kim mowa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hehe, a kto to? Mam Simsona S50 B1, już zabytek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja rowerem mogę się wybrać, albo jak będzie w miarę pogoda to mogę odkurzyć Simsona hahaha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pawiem tak: nauczyło mnie to tyle, że już nigdy im prawka nie pokażę, nawet do zwykłej kontroli. Do tego wk***ia mnie fakt, że rozprawa pewnie za 6-8mc więc dawno prawko odbiorę Kolejna sprawa, jechałem jako drugi, na łuku drogi, strzelali przez znaki, schowani, na filmiku widać ewidentnie, że chciał zatrzymać nas obu, ale zatrzymałem się tylko ja, do tego cały szereg innych okoliczności na moją stronę Nie wspomnę, że strzelał z ponad 500m, gdzie Laser Ultralyte ma rozrzut 1mm ruchu urządzenia to po 500m jakies 15m.. do tego brak kalibracji lunety z wiązka lasera, brak statywu etc... Czas pokaże jak sprawa się skończy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wy mi tu piszecie o przyspieszeniu, a ja już prawie 3tyg pedału gazu nie czułem że o innych plusach mojego nowego coolera którym się nie nacieszyłem to już w ogolę nie wspomnę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wielkanoc?
-
Nowicjusz - wątek powitalny