Treść opublikowana przez siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
E tam, olej to
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wymiatają A tu kilka fotek. Niestety już nie było Crisa Elitarna loża szyderców: I neświadomy uczestnik
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Loko nie gadaj że ciasne.... Po to masz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dopisany: 05 Grudzień 2011, 11:51_________________________________________________ Ta. Wszystko fajnie ale po co tych rond tam tyle nastawiali? Jedyne mądre posunięcie, to przed mostem na Gołkowice. Ale pozostałe to porażka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:polew: [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 11:29_________________________________________________Dobrze, że to nie ochroniarz z Tesco ...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzięki za licznego spota panowie:hi:
-
[B5 1Z] Co myślicie o takim spojlerku?
:polew: No ta moja wygląda podobnie.. nie jest identyczna
-
[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
Ta, sprej nie godzien leżeć na rs-ie
-
[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
To spoko Bo jak wiadomo gril jest mocno narażony...
-
[B5 ANB] moja vulkanschwarz perleffect '99 lift aktualizacja
A to przepraszam. Trzeba się chwalić modami na bieżąco Daj jakieś foto jak się prezentuje na -30
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ho ho ho..... Jeszcze na letnich.. pewnie 3 spoty temu. A Ciebie nie było....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jestem za
-
[B5 1Z] Co myślicie o takim spojlerku?
Mam już podobną lotkę od dłuższego czasu w domu i nie wiem co o niej sądzić. Jak myślicie czy ona godna http://moto.allegro.pl/audi-a4-s4-95-01-spojler-rs-look-na-klape-x-tuning-i1962139794.html
-
[B5 ANB] moja vulkanschwarz perleffect '99 lift aktualizacja
Bardzo ładna sztuka Polecam alu ringi na zegary i folię na dekory.
-
[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
Więc nie ma się nad czym zastanawiać :gwizdanie: A jak z trwałością zabiegu?
-
[ALL B6] Folia carbon - czy będzie pasowało..??
Tu się zgadzam z przedmówcą Jak oklejałem klapkę popiołki (nielakierowany plastik) to widać każdą nierówność. Nawet odbił się znaczek od wtyczki VAG
-
[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
Ktoś na forum pisał, że oklejał folią Czarny mat i będzie git
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co do gadżetów to też niezły znalazłem http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php?item=1972647481&ars_source=ars&ars_socket_id=9&ars_rule_id=17 A Przemek szukałeś znaczków s na listwy, może od razu komplet założysz? Nawet kolor by spasował... Trochę przeszły ale ORI http://moto.allegro.pl/audi-s4-s-line-listwy-na-drzwi-8e0-komplet-i1951496638.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Też kiedyś nad nią myślałem.. Ale pewnie zaraz będzie jak z brewkami..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:polew: wydało się
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:cicho: wiesz, że to nie legal
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryzyko zawsze jest [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 21:16_________________________________________________ [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 21:22_________________________________________________A tak w ogóle, to nie dajcie się nabić w butelkę... Pełno jest jeszcze tego dziadostwa w okolicy...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na trzeźwo to nie sztuka....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zawsze to jakiś pomysł.... Ja myślałem iść w drugą stronę - herbatka ze śliwowicą i człowiek jest jak nowo narodzony
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja chyba też będę.. O ile mi gorączka zejdzie. Narazie jadę na dragach