Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM

POSIADAM DO SWOJEJ A4 DWA GRILLE (JEDEN ORI, DRUGI PODRÓBKA) WŁAŚNIE TEN DRUGI PO ZESZŁEJ ZIMIE.

DOSTAŁ TROSZKĘ PO D... TZN. CHROM JUŻ NIE WYGLĄDA TAK JAK PRZED ZIMA.

ALE TAKIE SĄ UROKI TANICH ZMIENIKÓW GRILLA.

WPADŁEM WIĘC NA POMYSŁ BY NA OKRES ZIMOWY ZAŁOŻYĆ ÓW GRILL I PRZEMALOWAĆ GO NA CZARNO.

MACIE JAKIEŚ PROPOZYCJE W JAKI SPOSÓB MOŻNA POMALOWAĆ CHROM NA CZARNO BY TEN NIE ZSZEDŁ.

WCZEŚNIEJ PRÓBOWAŁEM ZE SPRAYEM, ALE PO CZASIE SCHODZI KOLOR.

MOŻE TAŚMA CZARNA - BĘDZIE NA PEWNO TROSZKĘ Z TYM ZABAWY.....

A NIE CHCE WIOCHY ZROBIĆ :)

Opublikowano

Ktoś na forum pisał, że oklejał folią :mysli:

Czarny mat i będzie git :good:

Opublikowano

Ja okleiłem sobie właśnie folią czarny mat i jest :good: :good:

Opublikowano

Więc nie ma się nad czym zastanawiać :gwizdanie:

A jak z trwałością zabiegu?

Opublikowano

Z ręką na sercu powiem że trzyma się za***iście,żadne mycie karcherem itp. nic nie zmieniło

Opublikowano

To spoko :good: Bo jak wiadomo gril jest mocno narażony...

Opublikowano

Ja mam samą ramkę oklejoną folia carbonowa, tez ladnie wygląda :naughty:

Opublikowano

Ja miałem malowane sprejem, 2 zimy przetrwały bez poprawek (dobre odtłuczenie, kilka warstw farby) :gwizdanie:

Teraz satyny z rs4, trochę szkoda malować ją sprejem, będzie folia :rolleyes:

Opublikowano

Ta, sprej nie godzien leżeć na rs-ie :naughty:

Opublikowano

Nie :wink4:

Bardziej chodzi o to, że grill z czarną ramką trudniej jest sprzedać.

A tak zerwiesz folię i jest seria :)

Opublikowano
  • Autor

Witam

Macie może link jak wygląda taka folia i gdzie mógłbym ją nabyć.

że sprejem bawiłem się już wcześniej więc chciałbym spróbować z folią.

Opublikowano

w zeszla zime malowalem swoja ramke i wg mnie tez dobrze odtluszczalem, malowalem pare warstw, a i tak lakier sie z chromu luszczyl i zlazil spod karchera. na wiosne sie wkurzylem, wziąłem nozyk i po kawaleczku podwazajac zerwalem caly chrom, lekko przetarlem drobniutkim papierkiem i pomalowalem sprayem. (cala robota trwala godzine) a efekt byl zadowalajacy, moglem myjka smigac po grillu i zadnych odpryskow nie bylo.

teraz mam ori rs'a i tez mi szkoda zamalowywac satynke, kupie folie i obkleje

Opublikowano
m1KHk.jpg
Opublikowano

Ja jednak wolę czarny mat :gwizdanie:

Opublikowano

carbon z daleka tez wyglada na czarny :kox:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj kupiłem w Brico-marche sprej do felg czarny mat.

Ciekaw jestem jaki będzie efekt ....

Opublikowano

ja maiłem pomalowany sam emblemat czarnym matem, szału nie ma, szlifowałem chrom papierem na mokro, zmatowiłem kazdy element i nie trzyma sie za dobrze.

Opublikowano
  • Autor

IMG_0832.jpg

IMG_0833.jpg

IMG_0834.jpg

Dodam że malowałem sprayem do felg aluminiowych zakupionym w brico marche za 20 zł

Naniosłem chyba 5 lub 6 warstw farby (przerwy miedzy nimi ok 20 min).

Efekt końcowy, sami widzicie (żadnych rys, zacieków itp)

Przed malowanie zrobiłem polerkę grilla papierem ściernym.

Opublikowano

no prosze, podoba mi sie!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.