Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....


Chris86

Rekomendowane odpowiedzi

mi też się podoba :good: od kilku dni mam taki sam czarny mat za 20zł znajomy lakiernik mi to zrobił ,ile wytrzyma pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega kupil, zalozyl i wyglada ok. szkoda tylko ze ten grill jest polaczony z ramka, nie mozna jej oddzielic, a przydaloby sie pomalowac ja w czarny mat bo jest w polysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

wiem, ze czarne, ale plastk jest w czarnym polysku, zeby wygladalo to dobrze trzebaby ramke pomalowac w mat IMO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma grill a'la rs4 i ramke zmatowal papierem 2500 na mokro bo tez mu sie połysk nie podobał. Wyszło pieknie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wolę czarny mat :gwizdanie:

czarny owszem, ale połysk... :evil::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ramkę najpierw prysnąłem sprayem, to efekt był taki że lakier odpadał nie tylko po karcherze ale i przy prędkościach rzędu 160 km/h (tak tak tyle daje rade moje maleństwo ;)) ) efekt był taki że kupiłem lakier wysokotemperaturowy czarny mat prysnałem kilka razy i nawet kamienie mi nie straszne, no może jeden odprysk się zrobił ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ramkę najpierw prysnąłem sprayem, to efekt był taki że lakier odpadał nie tylko po karcherze ale i przy prędkościach rzędu 160 km/h (tak tak tyle daje rade moje maleństwo ;)) ) efekt był taki że kupiłem lakier wysokotemperaturowy czarny mat prysnałem kilka razy i nawet kamienie mi nie straszne, no może jeden odprysk się zrobił ;);)

ja jednak jestem za folią - od kiedy oblepiłem minęły 2 zimy a i prędkości były nie małe (200+ :evil:) i wszystko jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co folia to folia, zawsze można ściągnąć.

W moim przypadku miałem już grill trochę doceniony po zeszłej zimie (odpryski itp)

Zresztą to był zamiennik, więc go ztarłem papierem i przejechałem sprayem kilka razy.

Sam byłem zdziwiony że żadnych zacieków nie ma, wcześniej również malowałem inny grill.

Pełno zacieków (możliwe że tani spray użyłem)

Więc tym razem kupiłem droższy do felg aluminiowych i efekt rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja pomyślę o folii bo dziś zdjąłem grilla żeby zająć się znaczkiem i zobaczyłem 2 odpryski na ramce... muszę się naprawdę zastanowić nad folią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak Hydrografika??? :mysli:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 20:24_________________________________________________Tu jest coś na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydrografika to nie taka tania sprawa, wszystkie potrzebne "materialy" to koszt okolo 200zł/400ML ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...