Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xxxSzYbAxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dechy nie zmieniałem, tylko ta kratkę środkową z czujnikiem dokładałem
  2. to nie doczytałem, mea culpa. Ale i tak łatwiej będzie postawić 2 din z przedliftowej wiązki niż sztukować coś z niczego, składając wiązkę przed i poliftową. Opis przeróbek kostek z przedliftowych na poliftowe są ale u mnie nie było nigdzie jak z pokręteł zrobić klimatronik
  3. jak będziesz miał ori wiązkę z tego samego rocznika to będzie P&P, ja się pokusiłem na polifta 2 din z klimatronikiem, więc trochę grzebania było, w dodatku mysłałem że jak wyciągnę wiązke przedligftową to wsadze poliftową ot tak bez rzeźby a tu d*pa i kamieni kupa. Wszystkie kostki inne, więc z Cwiarą 2 tygodnie zamknięci w garażu i składaliśmy z przedliftowej i poliftowej wiązki jedną ale się udało. Jak będziesz miał przedliftową wiązkę to spoko, jak się pokusisz na coś nowszego i będziesz miał problemy to pisz
  4. Tak wiem, zrobilem to juz kiedys i wiem ile czasu to kosztowało i wszystkiego. Akurat jesli chodzi o montaz klimy do auta bez to roboty od groma konca nie widac ale potem satysfakcja. No coz o to w tym chodzi fakt tylko ze to nie robota na 2 dni
  5. bez przesady... nie ma tam nic strasznego za wyjatkiem tego ze trzeba sie narobic i rozebrac spora czesc auta Aha ze niby kabelkologia siedzenie sztukowanie wiazki rozpiz*zenie auta do blachy to bulka z maslem? starzeje sie [emoji14]olew:
  6. dla mnie przec**j ta kiera, wleci rs4 licznik na poklad, 2din i poskładany jestem Tak ma Karwa być współczuję rezania klimy...
  7. paździerz nie namieszaj tylko w kablach co by nie piszczało grało i migało
  8. miałem zawitać ale dopiero z roboty zjechałem
  9. siema gejki spotykata się jeszcze?
  10. no i właśnie dlatego jest to smutne jak piz*a cenię sobie ten komfort, a nie kierwa o znów zaebałem, a znów się urwał wężyk od pompy, a tu znów silikony wydymało, a panie idź w piździet ja to widze ze ognisko w sobote sponsoruje "peugeot sw" ale najpierw rozpałka Twoim paździerzem
  11. no i właśnie dlatego jest to smutne jak piz*a cenię sobie ten komfort, a nie kierwa o znów zaebałem, a znów się urwał wężyk od pompy, a tu znów silikony wydymało, a panie idź w piździet przynajmniej jest przy czym otworzyć puszke i blanta zajarać o to stary mam lepszy pomysł jedziesz na za***isty klif rozkładasz fotel i podziwiasz gwiazdy z blantem i puszką
  12. no i właśnie dlatego jest to smutne jak piz*a cenię sobie ten komfort, a nie kierwa o znów zaebałem, a znów się urwał wężyk od pompy, a tu znów silikony wydymało, a panie idź w piździet
  13. prawda w oczy kole dziady, nie mozecie sie pogodzić że mam france przy której nic nie musze robić
  14. Mi też jest bardzo smutno i źle, że kupiłem jakieś francuskie padło, które się ciągle psuje... ale muszę z tym żyć edit by kaju - cenzura!
  15. dwururka przeczyszczona i sprawna i co ważne nie strzela ślepakami..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.