-
[B5 1Z] A4 TDi
Dechy nie zmieniałem, tylko ta kratkę środkową z czujnikiem dokładałem
-
[B5 1Z] A4 TDi
to nie doczytałem, mea culpa. Ale i tak łatwiej będzie postawić 2 din z przedliftowej wiązki niż sztukować coś z niczego, składając wiązkę przed i poliftową. Opis przeróbek kostek z przedliftowych na poliftowe są ale u mnie nie było nigdzie jak z pokręteł zrobić klimatronik
-
[B5 1Z] A4 TDi
jak będziesz miał ori wiązkę z tego samego rocznika to będzie P&P, ja się pokusiłem na polifta 2 din z klimatronikiem, więc trochę grzebania było, w dodatku mysłałem że jak wyciągnę wiązke przedligftową to wsadze poliftową ot tak bez rzeźby a tu d*pa i kamieni kupa. Wszystkie kostki inne, więc z Cwiarą 2 tygodnie zamknięci w garażu i składaliśmy z przedliftowej i poliftowej wiązki jedną ale się udało. Jak będziesz miał przedliftową wiązkę to spoko, jak się pokusisz na coś nowszego i będziesz miał problemy to pisz
-
[B5 1Z] A4 TDi
Tak wiem, zrobilem to juz kiedys i wiem ile czasu to kosztowało i wszystkiego. Akurat jesli chodzi o montaz klimy do auta bez to roboty od groma konca nie widac ale potem satysfakcja. No coz o to w tym chodzi fakt tylko ze to nie robota na 2 dni
-
[B5 1Z] A4 TDi
bez przesady... nie ma tam nic strasznego za wyjatkiem tego ze trzeba sie narobic i rozebrac spora czesc auta Aha ze niby kabelkologia siedzenie sztukowanie wiazki rozpiz*zenie auta do blachy to bulka z maslem? starzeje sie [emoji14]olew:
-
[B5 1Z] A4 TDi
dla mnie przec**j ta kiera, wleci rs4 licznik na poklad, 2din i poskładany jestem Tak ma Karwa być współczuję rezania klimy...
-
[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)
paździerz nie namieszaj tylko w kablach co by nie piszczało grało i migało
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
miałem zawitać ale dopiero z roboty zjechałem
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
siema gejki spotykata się jeszcze?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
no i właśnie dlatego jest to smutne jak piz*a cenię sobie ten komfort, a nie kierwa o znów zaebałem, a znów się urwał wężyk od pompy, a tu znów silikony wydymało, a panie idź w piździet ja to widze ze ognisko w sobote sponsoruje "peugeot sw" ale najpierw rozpałka Twoim paździerzem
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
no i właśnie dlatego jest to smutne jak piz*a cenię sobie ten komfort, a nie kierwa o znów zaebałem, a znów się urwał wężyk od pompy, a tu znów silikony wydymało, a panie idź w piździet przynajmniej jest przy czym otworzyć puszke i blanta zajarać o to stary mam lepszy pomysł jedziesz na za***isty klif rozkładasz fotel i podziwiasz gwiazdy z blantem i puszką
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
no i właśnie dlatego jest to smutne jak piz*a cenię sobie ten komfort, a nie kierwa o znów zaebałem, a znów się urwał wężyk od pompy, a tu znów silikony wydymało, a panie idź w piździet
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
prawda w oczy kole dziady, nie mozecie sie pogodzić że mam france przy której nic nie musze robić
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Mi też jest bardzo smutno i źle, że kupiłem jakieś francuskie padło, które się ciągle psuje... ale muszę z tym żyć edit by kaju - cenzura!
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
dwururka przeczyszczona i sprawna i co ważne nie strzela ślepakami..