-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
panie a kojarzysz taka kostkę 10 pin od wyświetlacza temp zewnt w przedliftach starszych od węgla ?? jedyna kostka 10 pinowa odpowiadająca za temp, no i biegi w automacie tam szły w przedlifcie pytają o 10 pinową to nie wnikam skąd sie tam wzięła Coraz bardziej mnie załamujesz... ide spać stary.. skrętka nie pomogła... nic dziwnego jeżeli uważasz kostke 10 PIN za starszą od węgla
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nieiwdziałes takiej:) jak chcesz to Ci zrobie zdjecie. też sie zdziwilem jak ją zobaczyłem ja mam 1999 po lift i jest taka kostka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mam do maxteRR rozpiske i tam jest PIN 29 ale nic sie nie wyświetla
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
elegancko dzieki a co z tą temp zewnętrzna w dziale jest napisane że niby w pin 3 ale nawet nie reaguje... Pomożecie ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- Kolego wystarczy poszperać po forum wszystko jest opisane, podłącz pin 3 z 10 ponowej kostki do 25 i powinna temp ożyć, chyba że coś miałeś pomodzone to nie ruszy... w kostce 2000 rok zielona to PIN 29 czemu piszesz ze 25 ??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie prośba podłączyłem licznik 1/2 Fis 2000r po zmianie Pinów z licznika z analogowym zegarkiem 1999. Wtyczka do wyświetlacza temp zewn ma kostke 10 PIN w który PIN podłączyć PIN 29 Zielona wtyczka wejście temperatury zewnętrznej. i jeszcze jedno który Pin odpowiada za obrotomierz bo martwy leży ??? Z góry dziekuje
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czyli do masy go bo w 1/2 fis niema spalania czy 1/2 fis pokazuje spalone żarówki i brak płyny do spryskiwaczy??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
panowie Pin 25 - sygnał zużycia co to takiego Niebieska wtyczka 32 PIN
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jaki kolor wtyczki?? przerabiam 98 zegarek analagowy na 1/2 fis 2000 rok. Czujnik spalonych żarówek tez nieznalazłem. 14 check mam analogicznie w kostce 98 i 2000 rok
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
siema licznik 1/2 FIS VDO pytanko : czujnik poziomu plynu do spryskiwaczy i brems light które to piny. Mase do tych pinów z którego pinu moge wziąść??
-
Jakiś pomysł na tą fele ?
czarny środek bedzie git, ale optycznie zmniejszy felge:)
-
Audi A4 B6 RAT STYLE....Silnik Trabant
po czyms takim cięzko stwierdzic czy to arcydzieło czy też kicz...........
-
Audi A4 B6 RAT STYLE....Silnik Trabant
tak jak piszecie "NO SENS" przerost formy nad treścią
-
Audi A4 B6 RAT STYLE....Silnik Trabant
Wklejam to bo chyba przesadzili na maksa..... i jak to chodzi : http://vimeo.com/40007603
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
To zależy od przyzwyczajenia ja tam wymieniłem na takie jakie było montowane fabrycznie czyli sferyczne bo jeżdżąc na codzień róznymi samochodami przeszkadzalo mi to podczas parkowania i cofania ale to kwestia przyzwyczajenia szczególnie jak ktoś mało parkuje w ciasnych uliczkach alno posiada czujniki cofania i nie musi oceniać odległości podczas cofania . Ale tak czy siak to po takim zabiegu czyli wymianie lustra na duże auto wygląda wreszcie normalnie czyli symetrycznie Ps. Fabryka montuje od strony kierowcy asferyczne a od pasażera sferyczne a gdzie zakupiłes duze prawe szklo sferyczne??
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
daj foty bo sam jestem ciekaw:]