Treść opublikowana przez marcin248
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj w Lublinie ulica tokarska obok mastermedia okolo 10 rano ciemno zielone B6 ramki klubowe, pozniej pod biedronka ok 17 srebrne B5 z ramkami klubowymi i naklejka na zderzaku ze diesel musi dymic , pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Dzisaj w zamosciu ok 13 przy krzyżówce B5 mignalem swiatelkami ramki klubowe przod i tył , pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj w Lublinie na Energetyków widziałem B6 mijała mnie jak stałem pod jednym ze sklepów ok gdz 13
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj tzn jeszcze wczoraj pod krakowem w niepolomicach dhl ok 18:XX pod brama wjazdowa b6 avant ramka klubowa z tylu ,pozdro
-
Spotkania na drodze
renault premium? To byłem ja:naughty:Tylko nie czarne autoWysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Tak dokładnie kolego premium , w nocy i mgle wyglądało mi na czarne , zobaczyłem ramkę klubową to mignąłem
-
Spotkania na drodze
Wczoraj ok 20 w okolicach łomianek na warszawe leciało chyba czarne B6 ramki klubowe , mineło mnie i mignąłem z tyłu swiatłami taki dużym autkiem
-
Spotkania na drodze
Wczoraj w Toruniu pod Nometem ok 14 widziałem czarnego avanta B6 z tyłu ramki klubowe , pozdrawiam klubowicza
-
Spotkania na drodze
Wczoraj (czwartek) Lublin ul Zemborzycka ok 11:15 widziałem z przeciwka szare B5 na ramkach , kolega mignął na mojej wysokości granatowe B5 pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Witam gdyby nie nasze kobiety to byśmy prawie do rana tam stali i gadali hehe , pozdro
-
Spotkania na drodze
Wczoraj (wtorek) pod tesco w lublinie LKR xxxx avant czerwone fele i na szybie pisało coś o cyckach
-
Spotkania na drodze
w piątek parczew pod stokrotką czarny avant b6 ramki klubowe ok godziny 12
-
Kolorowe wnętrza
Dzięki na początku oklejałem ale nie podobało mi się zbyt jasną okleinę kupiłem (na zamówienie papirus) i zdecydowałem się pomalować, część czarny mat reszta pod kolor uchwytów drzwi i wszystko w miarę się zgrało
-
Kolorowe wnętrza
Mi niebieskie fotele też nie przekonują ,nawet uważałem że reszta niebieska też okropna dopuki dekorów pod kolor foteli i boczków nie zrobiłem i teraz mi się już podoba tak jak jest u mnie ale czarne wnętrza też ok byle by nie sam czarny
-
Kolorowe wnętrza
ja mam granatowe zewnątrz i tapicerkę , fotele jasne ecrue skóra i dekory pod kolor foteli i mi się podoba
-
Spotkania na drodze
W lublinie dzisiaj na zemborzyckiej ok 11:10 znudzony kierowca czarne A4B5 srebrna ramka tablicy i na niej naklejka klubowa
-
Spotkania na drodze
W Lublinie dzisiaj na parkingu Leroy Merlin zielone A4B5 z tyłu ramka klubowa LPU XXXXX mignąłem światłami ok 15 30
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj ok 15 45 wylot z Kurowa do Puław granatowe B5 avant ,w sumie ramek nie widziałem ale obrysówki i klapa USA była co może znaczyć że to ktoś z forum
-
Jaki pistolet do lakierowania.
witam kolego :hi:kupiłeś już jakiś pistolet? ja jestem na etapie zdobywania wiedzy tylko prywatnie coś pomalować element lub zaprawki myślałem o SITO ale nie mam pomysłu na kompresor i nie wiem czy chcieć wysoko czy nisko ćisnienowy
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj w Lublinie na Kraśnickich czarny avant b7 LSW XXXXXX z tyłu ramka klubowa ok gdz 15:45
-
Metalowa osłona pod silnik
kupiłem na allegro osłone pod silnik i skrzynie , pomijając fakt że jedna przyszła popękana i odłamane kawałki wysłąli drugą wiec ok ale po kilku miesiącach użytkowania wszystkie spinki też nowe wygięła się jak by od temperatury , prawie jak płaszczka i trzeba było dorobić pare dodatkowych mocowań , pozniej widziałem na alegro i filmik był jak gość próbuje połamać taką osłonę (inną niż moja) i wygina sie elegancko wiec tamta lepsza i chyba żywotność dłuższa
-
naprawa błotnika czy nowy zamiennik w kolorze
ja w B5 kupiłem ori używkę pod kolor bez malowania itp założyłem i jest ok a na starym testowałem sobie papier wodny i paste g3 z jakiej gradacji robi ładny poler i takie tam szpachlowanie
-
[ALL] Torque android OBD 2 Bluetooth
a jak by podłączyć kabel viakena tak jak już ktoś pisał wcześniej ale nie przez bluetooth tylko normalny usb żeńsko żeńskie i z jednej do viakena a z drugiej do żeńskiej z przejsciem na małe usb wtyczke ?? chyba że ktoś ma odrazu żeńsko męzke gniazdo duze wtyczke wtyczke małe usb ?
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj tzn wczoraj poniedziałek we Frampolu chyba srebrne B5 i chyba naklejka klubowa z tylu po lewej , ok gdz 22:13 stojące przy drodze chyba pasażer był ale trabniete i migniete
-
Spotkania na drodze
Witam :hi:dzisiaj rano Lubelskie ok 5:10 srebrne B5 z przodu ramka klubowa na odcinku niedzwiada - lubartów kto się przyzna ?
-
Spotkania na drodze
wczoraj w Lublinie na ul od kunickiego w zemborzycką skrecało ciemne A4 B5 chyba LBL xxxx prowadzonę przez młodą panią z tylu naklejka klubowa na zwykłej srebrnej ramce o godzinie ok 11 30