Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin248

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin248

  1. Dzisiaj w Lublinie ulica tokarska obok mastermedia okolo 10 rano ciemno zielone B6 ramki klubowe, pozniej pod biedronka ok 17 srebrne B5 z ramkami klubowymi i naklejka na zderzaku ze diesel musi dymic , pozdrawiam
  2. Dzisaj w zamosciu ok 13 przy krzyżówce B5 mignalem swiatelkami ramki klubowe przod i tył , pozdrawiam
  3. Dzisiaj w Lublinie na Energetyków widziałem B6 mijała mnie jak stałem pod jednym ze sklepów ok gdz 13
  4. Dzisiaj tzn jeszcze wczoraj pod krakowem w niepolomicach dhl ok 18:XX pod brama wjazdowa b6 avant ramka klubowa z tylu ,pozdro
  5. renault premium? To byłem ja:naughty:Tylko nie czarne autoWysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Tak dokładnie kolego premium , w nocy i mgle wyglądało mi na czarne , zobaczyłem ramkę klubową to mignąłem
  6. Wczoraj ok 20 w okolicach łomianek na warszawe leciało chyba czarne B6 ramki klubowe , mineło mnie i mignąłem z tyłu swiatłami taki dużym autkiem
  7. Wczoraj w Toruniu pod Nometem ok 14 widziałem czarnego avanta B6 z tyłu ramki klubowe , pozdrawiam klubowicza
  8. Wczoraj (czwartek) Lublin ul Zemborzycka ok 11:15 widziałem z przeciwka szare B5 na ramkach , kolega mignął na mojej wysokości granatowe B5 pozdrawiam
  9. Witam gdyby nie nasze kobiety to byśmy prawie do rana tam stali i gadali hehe , pozdro
  10. Wczoraj (wtorek) pod tesco w lublinie LKR xxxx avant czerwone fele i na szybie pisało coś o cyckach
  11. w piątek parczew pod stokrotką czarny avant b6 ramki klubowe ok godziny 12
  12. Dzięki na początku oklejałem ale nie podobało mi się zbyt jasną okleinę kupiłem (na zamówienie papirus) i zdecydowałem się pomalować, część czarny mat reszta pod kolor uchwytów drzwi i wszystko w miarę się zgrało
  13. Mi niebieskie fotele też nie przekonują ,nawet uważałem że reszta niebieska też okropna dopuki dekorów pod kolor foteli i boczków nie zrobiłem i teraz mi się już podoba tak jak jest u mnie ale czarne wnętrza też ok byle by nie sam czarny
  14. ja mam granatowe zewnątrz i tapicerkę , fotele jasne ecrue skóra i dekory pod kolor foteli i mi się podoba
  15. W lublinie dzisiaj na zemborzyckiej ok 11:10 znudzony kierowca czarne A4B5 srebrna ramka tablicy i na niej naklejka klubowa
  16. W Lublinie dzisiaj na parkingu Leroy Merlin zielone A4B5 z tyłu ramka klubowa LPU XXXXX mignąłem światłami ok 15 30
  17. Dzisiaj ok 15 45 wylot z Kurowa do Puław granatowe B5 avant ,w sumie ramek nie widziałem ale obrysówki i klapa USA była co może znaczyć że to ktoś z forum
  18. witam kolego :hi:kupiłeś już jakiś pistolet? ja jestem na etapie zdobywania wiedzy tylko prywatnie coś pomalować element lub zaprawki myślałem o SITO ale nie mam pomysłu na kompresor i nie wiem czy chcieć wysoko czy nisko ćisnienowy
  19. Dzisiaj w Lublinie na Kraśnickich czarny avant b7 LSW XXXXXX z tyłu ramka klubowa ok gdz 15:45
  20. kupiłem na allegro osłone pod silnik i skrzynie , pomijając fakt że jedna przyszła popękana i odłamane kawałki wysłąli drugą wiec ok ale po kilku miesiącach użytkowania wszystkie spinki też nowe wygięła się jak by od temperatury , prawie jak płaszczka i trzeba było dorobić pare dodatkowych mocowań , pozniej widziałem na alegro i filmik był jak gość próbuje połamać taką osłonę (inną niż moja) i wygina sie elegancko wiec tamta lepsza i chyba żywotność dłuższa
  21. ja w B5 kupiłem ori używkę pod kolor bez malowania itp założyłem i jest ok a na starym testowałem sobie papier wodny i paste g3 z jakiej gradacji robi ładny poler i takie tam szpachlowanie
  22. a jak by podłączyć kabel viakena tak jak już ktoś pisał wcześniej ale nie przez bluetooth tylko normalny usb żeńsko żeńskie i z jednej do viakena a z drugiej do żeńskiej z przejsciem na małe usb wtyczke ?? chyba że ktoś ma odrazu żeńsko męzke gniazdo duze wtyczke wtyczke małe usb ?
  23. Dzisiaj tzn wczoraj poniedziałek we Frampolu chyba srebrne B5 i chyba naklejka klubowa z tylu po lewej , ok gdz 22:13 stojące przy drodze chyba pasażer był ale trabniete i migniete
  24. Witam :hi:dzisiaj rano Lubelskie ok 5:10 srebrne B5 z przodu ramka klubowa na odcinku niedzwiada - lubartów kto się przyzna ?
  25. wczoraj w Lublinie na ul od kunickiego w zemborzycką skrecało ciemne A4 B5 chyba LBL xxxx prowadzonę przez młodą panią z tylu naklejka klubowa na zwykłej srebrnej ramce o godzinie ok 11 30

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.