-
Spotkania na drodze
Dzisiaj w Lublinie ulica tokarska obok mastermedia okolo 10 rano ciemno zielone B6 ramki klubowe, pozniej pod biedronka ok 17 srebrne B5 z ramkami klubowymi i naklejka na zderzaku ze diesel musi dymic , pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Dzisaj w zamosciu ok 13 przy krzyżówce B5 mignalem swiatelkami ramki klubowe przod i tył , pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj w Lublinie na Energetyków widziałem B6 mijała mnie jak stałem pod jednym ze sklepów ok gdz 13
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj tzn jeszcze wczoraj pod krakowem w niepolomicach dhl ok 18:XX pod brama wjazdowa b6 avant ramka klubowa z tylu ,pozdro
-
Spotkania na drodze
renault premium? To byłem ja:naughty:Tylko nie czarne autoWysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Tak dokładnie kolego premium , w nocy i mgle wyglądało mi na czarne , zobaczyłem ramkę klubową to mignąłem
-
Spotkania na drodze
Wczoraj ok 20 w okolicach łomianek na warszawe leciało chyba czarne B6 ramki klubowe , mineło mnie i mignąłem z tyłu swiatłami taki dużym autkiem
-
Spotkania na drodze
Wczoraj w Toruniu pod Nometem ok 14 widziałem czarnego avanta B6 z tyłu ramki klubowe , pozdrawiam klubowicza
-
Spotkania na drodze
Wczoraj (czwartek) Lublin ul Zemborzycka ok 11:15 widziałem z przeciwka szare B5 na ramkach , kolega mignął na mojej wysokości granatowe B5 pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Witam gdyby nie nasze kobiety to byśmy prawie do rana tam stali i gadali hehe , pozdro
-
marcin248 obserwuje zawartość Spotkania na drodze
-
Spotkania na drodze
Wczoraj (wtorek) pod tesco w lublinie LKR xxxx avant czerwone fele i na szybie pisało coś o cyckach
-
Spotkania na drodze
w piątek parczew pod stokrotką czarny avant b6 ramki klubowe ok godziny 12
-
Kolorowe wnętrza
Dzięki na początku oklejałem ale nie podobało mi się zbyt jasną okleinę kupiłem (na zamówienie papirus) i zdecydowałem się pomalować, część czarny mat reszta pod kolor uchwytów drzwi i wszystko w miarę się zgrało
-
Kolorowe wnętrza
Mi niebieskie fotele też nie przekonują ,nawet uważałem że reszta niebieska też okropna dopuki dekorów pod kolor foteli i boczków nie zrobiłem i teraz mi się już podoba tak jak jest u mnie ale czarne wnętrza też ok byle by nie sam czarny
-
Kolorowe wnętrza
ja mam granatowe zewnątrz i tapicerkę , fotele jasne ecrue skóra i dekory pod kolor foteli i mi się podoba
-
Spotkania na drodze
W lublinie dzisiaj na zemborzyckiej ok 11:10 znudzony kierowca czarne A4B5 srebrna ramka tablicy i na niej naklejka klubowa