Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. czorny_07 odpowiedział(a) na gejwer temat w Audi A4 B7
    2500-2700 W dowodzie rejestracyjnym pod rubryką O1 masz dopuszczalna masę przyczepy którą możesz ciągnąć.
  2. podejdzie sam goły słupek, resztę osprzętu włącznie z łapami silnika musisz przełożyć ze swojego aktualnego silnika
  3. sprawdź poduszki silnika
  4. od kiedy? nie wiem w jakim zakładzie regenerujesz turbo, osobiście nigdy nie miałem z tym problemów...
  5. tutaj znajdziesz dużo zdjęć: https://tyrestretch.com/#homelist
  6. zgodzę się frajda z jazdy manualem jest większa, ale z zapasem mocy 2.7 jeździ się bardzo wygodnie i przyjemnie również automatem
  7. czorny_07 odpowiedział(a) na lukasz2107 temat w 1.6
    włożona w kluczyk
  8. Jak najbardziej możesz to zgrać z twoim automatem, koszta zależą od zakresu prac
  9. czorny_07 odpowiedział(a) na lukasz2107 temat w 1.6
    pastylka w kluczyku, tzw pętla w stacyjce i w twoim roczniku biała puszka pod osłoną nóg kierowcy
  10. czorny_07 odpowiedział(a) na lukasz2107 temat w 1.6
    problem z immo, pozwole sobie przytoczyć Przyczyną usterki może być: - próba uruchomienia silnika nieprawidłowym kluczykiem - próby manipulacji - zwarcie przewodu przesyłania danych - błędne kodowanie - usterka w systemie immobilizera - uszkodzony lub nie działa komputer sterujący immobilizerem - nastąpiła wymiana komputera sterującego bez dopasowania immobilizera Skutki: - silnika pracuje przez chwilę i zatrzymuje się - miga lampka sygnalizacyjna rozgrzewania świec. Sposoby na usunięcie usterki: - dopasować komputer sterujący silnikiem do immobilizera - sprawdzić instalację i sam immobilizer
  11. krótsza przy mocy 300+ znaczy bardzo dużo wajchowania..zresztą wystarczy porównać przełożenia poszczególnych biegów 1.8T vs 2.5TDI. Jedynym słusznym wyborem jest zestaw z 2.5TDI.
  12. skrzynia z 2.5 bardzo często zastępuje skrzynie S4, znosi duże momenty i ma dłuższe przełozenia, skrzynia z 1.8T będzie bardzo krótka
  13. co jest drogie ? co jest awaryjne ? bierze kazdy olej w którym poszło uszczelnienie poci sie tylko z pokryw i fazatorów, 160zł uszczelnienie wszystkiego a co daje frajde z jazdy jesli 2.7 300km+ tego nie daje ? każde 2.7(2.4 i 2.8) bierze olej, nawet jak jest w 100% szczelne... co wchodzi w skład uszczelnienia za 160zł? On się zgrywa przecież Jedyne co drogie w tym motorze to fazatory ale to tak jak i w 1.8T. Druga najdroższą kwestią przy 2.7 jest robocizna Grzebanie przy turbinach czy poduchach=silnik out. Co do kosztów to rozrząd około 700zł no i trochę wiecęj oleju i płynów,cewek i świec. Ceny takie jak do każdego innego silnika. Ogólnie warto
  14. 1.Bez większej różnicy, najlepiej, zwróć uwage na to, aby sterownik był nowszego typu czyli 1mb 2. Jeżeli aktualnie mialeś skrzynie pięciobiegową, musisz zmienić wszystko, skrzynie wał dyfer, wybierak 3. B6/B7 to praktycznie to samo, w B7 niektóre sterowniki są nowszego typu 4. zbiornik zostaje, ew pompa do zmiany, jeśli nie pompie 4bar
  15. 254KM dokładnie. Znalazłem go w katalogach:wink:Tapnięte z SGS5 Pokosz mię tyn katalog...
  16. Na 2 biegu zamyka 100km/h a dzieje się to bardzo szybko ja na na skrzyni z 2,5 na dwójcę zamykam 115-120~, czwórka starcza mi gdzieś do 240-250
  17. prawie, klątwa alt, aktualnie ecu u tunera, wywalenie dwóch tylnych sond(USA)
  18. no świąteczny czas. u wandeja już choinka... na liczniku jaki niemiecki Wolsztyński 2.7 po sofcie zrywa papę z dachu jak dla mnie +1
  19. nie martw się, wszystko zgodnie z procedura
  20. jak Wandej dalej będzie w takich terminach dostarczał taile, to może początek 2020
  21. Ponoć? skończyłem hogwart z wyróżnieniem
  22. Jezeli ktoś tu użytkuje b5 i info jeszcze nie dotarło, to zapraszam na A4 Klub Polska B5 Battalion .pl
  23. czorny_07 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak tak dalej pójdzie forum zwinie się w półroku,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.