Treść opublikowana przez czorny_07
-
Audi a4 b7 + laweta
2500-2700 W dowodzie rejestracyjnym pod rubryką O1 masz dopuszczalna masę przyczepy którą możesz ciągnąć.
-
Zamiana silnika w AUDI b7 1.6 ALZ na silnik np BSE
podejdzie sam goły słupek, resztę osprzętu włącznie z łapami silnika musisz przełożyć ze swojego aktualnego silnika
-
Wibracje budy na wolnych obrotach.
sprawdź poduszki silnika
-
[A4 B6] SWAP 3.0 ASN na 2.7T ARE
od kiedy? nie wiem w jakim zakładzie regenerujesz turbo, osobiście nigdy nie miałem z tym problemów...
-
Audi A4 , Felga 7,5J - Naciąg Opon
tutaj znajdziesz dużo zdjęć: https://tyrestretch.com/#homelist
-
[A4 B6] SWAP 3.0 ASN na 2.7T ARE
zgodzę się frajda z jazdy manualem jest większa, ale z zapasem mocy 2.7 jeździ się bardzo wygodnie i przyjemnie również automatem
- Błąd na vagu
-
[A4 B6] SWAP 3.0 ASN na 2.7T ARE
Jak najbardziej możesz to zgrać z twoim automatem, koszta zależą od zakresu prac
-
Błąd na vagu
pastylka w kluczyku, tzw pętla w stacyjce i w twoim roczniku biała puszka pod osłoną nóg kierowcy
-
Błąd na vagu
problem z immo, pozwole sobie przytoczyć Przyczyną usterki może być: - próba uruchomienia silnika nieprawidłowym kluczykiem - próby manipulacji - zwarcie przewodu przesyłania danych - błędne kodowanie - usterka w systemie immobilizera - uszkodzony lub nie działa komputer sterujący immobilizerem - nastąpiła wymiana komputera sterującego bez dopasowania immobilizera Skutki: - silnika pracuje przez chwilę i zatrzymuje się - miga lampka sygnalizacyjna rozgrzewania świec. Sposoby na usunięcie usterki: - dopasować komputer sterujący silnikiem do immobilizera - sprawdzić instalację i sam immobilizer
-
Da się sprawdzić KM ECU vagiem?
nie na twoim sterowniku
-
2.7 bit a skrzynia od avj lub brd 6 czy nie rozerwie jak z przelozeniem
krótsza przy mocy 300+ znaczy bardzo dużo wajchowania..zresztą wystarczy porównać przełożenia poszczególnych biegów 1.8T vs 2.5TDI. Jedynym słusznym wyborem jest zestaw z 2.5TDI.
-
2.7 bit a skrzynia od avj lub brd 6 czy nie rozerwie jak z przelozeniem
skrzynia z 2.5 bardzo często zastępuje skrzynie S4, znosi duże momenty i ma dłuższe przełozenia, skrzynia z 1.8T będzie bardzo krótka
-
swap 2.7 bi turbo
co jest drogie ? co jest awaryjne ? bierze kazdy olej w którym poszło uszczelnienie poci sie tylko z pokryw i fazatorów, 160zł uszczelnienie wszystkiego a co daje frajde z jazdy jesli 2.7 300km+ tego nie daje ? każde 2.7(2.4 i 2.8) bierze olej, nawet jak jest w 100% szczelne... co wchodzi w skład uszczelnienia za 160zł? On się zgrywa przecież Jedyne co drogie w tym motorze to fazatory ale to tak jak i w 1.8T. Druga najdroższą kwestią przy 2.7 jest robocizna Grzebanie przy turbinach czy poduchach=silnik out. Co do kosztów to rozrząd około 700zł no i trochę wiecęj oleju i płynów,cewek i świec. Ceny takie jak do każdego innego silnika. Ogólnie warto
-
swap 2.7 bi turbo
1.Bez większej różnicy, najlepiej, zwróć uwage na to, aby sterownik był nowszego typu czyli 1mb 2. Jeżeli aktualnie mialeś skrzynie pięciobiegową, musisz zmienić wszystko, skrzynie wał dyfer, wybierak 3. B6/B7 to praktycznie to samo, w B7 niektóre sterowniki są nowszego typu 4. zbiornik zostaje, ew pompa do zmiany, jeśli nie pompie 4bar
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
254KM dokładnie. Znalazłem go w katalogach:wink:Tapnięte z SGS5 Pokosz mię tyn katalog...
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Na 2 biegu zamyka 100km/h a dzieje się to bardzo szybko ja na na skrzyni z 2,5 na dwójcę zamykam 115-120~, czwórka starcza mi gdzieś do 240-250
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
prawie, klątwa alt, aktualnie ecu u tunera, wywalenie dwóch tylnych sond(USA)
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
no świąteczny czas. u wandeja już choinka... na liczniku jaki niemiecki Wolsztyński 2.7 po sofcie zrywa papę z dachu jak dla mnie +1
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Założymy kaganiec na 80km/h
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
nie martw się, wszystko zgodnie z procedura
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
jak Wandej dalej będzie w takich terminach dostarczał taile, to może początek 2020
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Ponoć? skończyłem hogwart z wyróżnieniem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jezeli ktoś tu użytkuje b5 i info jeszcze nie dotarło, to zapraszam na A4 Klub Polska B5 Battalion .pl
-
B6 DIVISION
jak tak dalej pójdzie forum zwinie się w półroku,