Treść opublikowana przez czorny_07
-
Siłownia
Nie mój room, 77kg przy 183cm, pas 79, jeszcze miesiąc na redukcji..
-
Siłownia
Btw jak forma po świętach?
-
Siłownia
Wydaje mi sie, ze to podane jest juz po przyrządzeniu I waza raczej przed zamrożeniem
-
Takie tam B5 quattro... :)
no nie mogę w jakimkolwiek dziale/temacie napiszesz DEV, nie mijajo 3h i dev juz postuje
-
Takie tam B5 quattro... :)
Mi głownie chodzi, zeby zostawić tempomat
-
Takie tam B5 quattro... :)
Powiedz mi jak rozwiązałeś sprawę przepustnicy? Tzn abz linka? A diesel to elektryczna przepustnica?
-
Siłownia
Lazar jest przec**j, mój mentor
-
Siłownia
- Siłownia
aeroby bieganie, tzw siłki na powitrzu w parkach, ja zaliczyłem 12km biegu + własnie takie aeroby po parkach- Siłownia
ja własnie zabieram sie za cardio! przyrostów chłopy!- [B5 1Z] A4 TDi
dla mnie przec**j ta kiera, wleci rs4 licznik na poklad, 2din i poskładany jestem- Siłownia
nigdy tego nie próbowałem, ale znajomy z poznania miał i mówi, że placi prawie 70 dziennie i rano na sniadanie przywozą mu jogurt i jabłko- Siłownia
ja miałem z treca też czekoladowane, smak i rozpuszczalność bdb, tylko gorzej z ceną- Siłownia
Musi telepać, kawy nie pijam, to cos musi Chłopaki biorą jakiegoś xpanda, ale nie wiem co to za wynalazek- Siłownia
Bsn no xplode, telepie jak zły- Siłownia
moim zdaniem, lepiej zrobić sobie samemu, troche profili zamkniętych, grubościennych, chęci spawarka itp, te tansze zestawy allegro są zrobione z papieru, w tej samej kasie zrobisz sobie porządne + jakieś malowanie proszkowe- Siłownia
To jakie jest twoje zapotrzebowanie ??Naprawde nie Trzeba duzo jesc zeby rosnac wystarczy systematycznie i z glowa.. Jaka waga wzrost ?? Staz? swir to jest kaffar- [ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
wszystko rozumiem, nigdzie w opisie nie zaznaczyłem, ze auto jest w idealnym stanie, bądź też, że ma oryginalną powłoke, pytał o stan wymieniłem mu wszystkie rzeczy, które widziałem, a ty mnie naskakujesz, że sprzedaje gówno, że kładziesz na mnie laskę itp więc gdzie tu logika?- [ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
śmieje się, dlatego, że na podstawie opinii jednego gościa wnioskujesz, że to ulep, że kładziesz na mnie laskę, kolego zejdź na ziemię, jakbyś obejrzał pomacał, to bym tego nie pisał, chciałbym obejrzeć twoje auto i oddać ogólnej diagnostyce...- [ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
- Siłownia
no własnie te karty sa imienne, tu jest problem, bo powinienes byc pracownikiem zakładu w którym są wydawane, w sezonie letnim kolega przez jakiś tam ziomeczków to załatwiał, ale teraz jest d*pa, a karnety kosztują, u mnie w miescie na benefit wejde na 2x siłownie, sauny, czy basen- Takie tam B5 quattro... :)
no chyba coś podziałam, już rozmawiałem z marcinem, ponoć te polifcie praktycznie p&p, czekam na dalszy postęp w pracach...- Siłownia
Ciesze sie, ze macie:decayed: mozna to jakoś załatwić?- Takie tam B5 quattro... :)
Jak mozesz, zrób foty, bo sie nagrzalem- [ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
To jest ta twoja perełka? - Siłownia