Treść opublikowana przez czorny_07
-
Takie tam B5 quattro... :)
Jakbyś mógł, zrób foty łap zwymiaruj wsio itp, czekam na postępy
-
Siłownia
Załatw, mam z 6 chętnych
-
Siłownia
Panowie ma ktoś dostęp do kart multisport z systemu benefit?
-
[ALL B5] szerokie s4
czekam na telefon, jak je założysz
-
Szarpie silnikiem przy 2500 obrotów
zaczałbym od wymiany pompy paliwa
-
Siłownia
nie wiem co jest w tej kurze z biedry, ale smakuje mi bardziej niż wyroby lokalnych rzeźników tymczasem 4 tygodnie diety, 3 cm w pasie, bic poszedł, obwód klaty też, jeszcze 8 tygodni, do końca cyklu szukam jakiejś sprawdzonej kreatyny, ktoś coś?
-
[B5 1Z] A4 TDi
co to zmienia, skoro masz kierownice z TT
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy, musisz wj***ć 55calowy telewizor, zeby to jakos wspolgrało z tą kierownica a na moje, to napewno zegary z rsa, i 2din bo nic innego tutaj nie ukręcisz... teraz 3-, skręć jakąś fote za dnia
-
Tłumik sportowy do 2.4 V6
tył miałeś zostawić serie, a zamiast srodkowego i katów awg
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
naduś ze 3 razy na błotnik i zobacz czy od razu sie uspokoi, czy będzie chwile bujało
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
a amory w jakim stanie są?
-
B6 DIVISION
Panowie ile jest warte 2,5 TDI, quattro 6 skrzynia, avant, 2001? plus minus?
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
wez breszke i sprawdz czy nie mają luzu łączniki, spójrz na gumy na które przymocowany jest stabi do sanek
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
a stabilizator, ladniczki stabilizatora? w jakim to stanie jest?
-
[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
Ja mieszkam na skraju wielkopolski
-
[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
W to nie watpię, tylko żebyś nie miał czasem problemow ze spasowaniem zdesia
-
[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
Mi sie wydaje, ze cos nie pyklo
-
[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
Dziwny ten twój blacharz
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
ja wrzucałem febi i ładnie się sprawowały, cięzki temat ogólnie, zacznij od tylnej belki, a w jakim stanie stabi?
-
[ALL B5] szerokie s4
mam już od dawna, osłona za***iście spasowana, polecam
-
[B5 1Z] A4 TDi
foty szczelajo, stensiarze jedne...
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
mój amerykaniec na wadze wazy 1620 kg
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
i 2.6 porobione
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
tak myslalem, masz racje seico w sprocie do Ciebie pasuje
-
[B5 1Z] A4 TDi
wysmaruj to smalcem i fhuj w krzoki.......