Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] szerokie s4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nudzi mi się przeokropnie to cos tam sobie napisze a może znowu z czasem będę aktualizował

ktoś rzucił linkiem na forum do uszkodzonej s4 (chyba krycha, nie pamiętam), krótka rozmowa przez tel, oględziny drugiego dnia, decyzja- tdi na sprzedaż, bierę drugiego złoma na warsztat, roboty kupa ale przynajmniej nie będzie nudno :decayed:

jakieś tam foto z aukcji, tak to mniej więcej wyglądało, czego nie widać to uszkodzenia dachu od gradu i kilka wgniotek, mi to nie przeszkadza, maskę wymianiłem, wgnioty na dachu usunę:wink:

cena jak za s4 śmieszna- sprzedałem swój wcześniejszy projekcik i jeszcze zostało na opłaty :decayed:

1338355813676.jpg 1338355845494.jpg 1338355881551.jpg

później przyszła pora na zmiany :facepalm:

małe jak te:

wywalona wycieraczka bo mi się nie widziała, gałka biegów z a3 ze skróconym drążkiem o 5cm jak w poprzednim aucie, wywalenie haka(to nie auto kowiego:decayed:) nowy zderzak bez dziury i wymiana uszkodzonej dolnej rozpórki:decayed: kilka części min: nowe dv, n75, rozrząd, sprzęgło rs4, nowe oponki, sprężyny itp

dolna_rozp_rka.jpg P1090356.jpg P1090370.jpg zderzak_s4.jpg rozrz_d.jpg

wydech chinolek i fmic, co te dwa prezenty mi krwi napsuły to masakra ale ...

image.jpg Fmic.jpg

po założeniu malinka :decayed: tu na foto juz z grillem rs4 za całe 150 zł :kox::decayed: przy okazji montażu fmica, wymienione uszkodzone błotnik kierowcy oraz próg

DSCF0758.jpg DSCF0767.jpg DSCF0742.jpg

wkładka filtra pipercross, znaczek w grill i siateczka z rsa

nowy_znaczek_w_grill_s4b6.jpg grill_rs4.jpg DSCF0751.jpg

w środku:

kiera i ręczny od ragi, wspomniana gałka z trójki, radio z żółtego, czarne dekory i klamki, recaro w szmacie z fabryki, jakiś tam wskaźnik w wykombinowanej kratce, niektórym sie nie podoba ten daszek, mi sie widzi :wink:

DSCF0802.jpg DSCF0811.jpg P1100352.jpg

naszło mnie na felgi, a że po zmianie było widać brzydkie zaciski to odnowiłem:

DSCF0886.jpg DSCF0915.jpg DSCF0922.jpg

przód może być, tył dostanie jeszcze 10mm dystansu, gwint jak wrócę z wakacji i zostanie mi coś kasy a jak nie to później, tak wiem wygląda jak "trawożerne" zwierze:decayed:

folia z szyb powiedziała papapa

jakiś tam całokształt beztalencie w dziedzinie fotografii:

DSCF0917.jpg DSCF0919.jpg DSCF0921.jpg DSCF0924.jpg P1100612.jpg

roboty jeszcze wielka kupa ale powoli :wink:

plany:

+przewody w oplocie, leżą i czekają

+czarne lustra;

+naprawa i lakierowanie powierzchni dachu (czerń czy srebrny to ciągle się zastanawiam);

+wspomniane dystanse i gwint;

+program

+kompletny remont tylnego zawieszenia;

+może jakieś większe hamulce przed programem;

+wszelkie niezbędne naprawy

+co mi jeszcze do łba strzeli :decayed:

tak wiem że przód niespasowany i auto ujebane ale taki jego urok :decayed:

:hi:

Opublikowano

Ładna Bestia!Powodzenia w modzeniu :)

Opublikowano

Panie a co to za logo w kierownicy?:decayed:

Samojebka czy kupne?

Ogólnie gratki zakupu:wink:

Opublikowano

Wkoncu:decayed: , dobrze sie prezentuje i 2din mi sie podoba z tym radiem ladnie pasuje, do siebie poluje na kosz i klimatornik 2din:whistling:

Opublikowano

ile cie kosztowała dolna rozpórka i gdzie ją kupiłes?

ładnie idziesz z modami

no i czarne dekory, takie jak u mnie:kox:

Opublikowano
  • Autor
Panie a co to za logo w kierownicy?:decayed:

Samojebka czy kupne?

Ogólnie gratki zakupu:wink:

właśnie raga tez dziwił fokę co to za logo bo niby pierwszy raz takie widział ale to ori :wink:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

ile cie kosztowała dolna rozpórka i gdzie ją kupiłes?

ładnie idziesz z modami

no i czarne dekory, takie jak u mnie:kox:

rozpórka kupiona od nosba, ori s4 pomalowana i przyklejona naklejka, która akurat była pod ręką :decayed:

Opublikowano

Daj lepsze foto tego znaczka, może też sobie takie machne:decayed:

Opublikowano
  • Autor

on nie pasuje w miejsce zwykłego, jest niższy i szerszy :wink:

Opublikowano

Spoko, i tak będe robił na CNC:naughty:

Chce tylko poglądowo, na wzór :wink:

Opublikowano
  • Autor

w serii wygląda tak, ja swój oszlifowałem z kolorów :wink:

IMG_33731.jpg

Opublikowano

Ta se te zdjęcie :decayed:

Prosiłbym jakieś dobre zbliżenie samego znaczka, żeby czcionke dobrać.

Ciekawe jak będzie wyglądać samo S4 wypełnione na czerwono....

Opublikowano
  • Autor
Bez_tytu_u1.jpg:wink:
Opublikowano

Podziękował :thumbup1:

Będziemy w poniedziałek działać:banan:

Opublikowano

super furka :naughty:

Opublikowano

obadany kilkakrotnie na żywo, ulep roku :grin: naturalnie zartuje, fura robi mega robote, a dźwięk po prostu rwie sutyyyyy :banan:

Opublikowano

modyfikacje w dobrym kierunku, podoba mi się. O gwint aż się prosi, dobrze że jest w planach.

Skąd brałeś zaślepkę tylnej wycieraczki? Na allegro znalazłem dwie godne uwagi, to jest ta? ZAŚLEPKA TYLNEJ WYCIERACZKI VW GOLF IV LEON BORA (3329026717) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I jak z mieszkiem i gałką z A3, p&p pasuje poza skróceniem drążka?

Opublikowano
  • Autor

to ta zaślepka z aukcji :wink: gałka nie pasuje w ogóle muszisz pokombinować żeby siedziała stabilnie bo drążek w a4 jest cieńszy :wink:

Opublikowano

No nareszcie nowy wątek :decayed: czekałem z niecierpiwością :naughty:

Po ostatnim projekcie nie mam najmniejszych obaw o tą eSkę :decayed::thumbup1:

Opublikowano

S4 :slina:

Malutki - za to że trumnowóz:decayed:

Reszta oczywiście jak najbardziej :thumbup1:

Opublikowano

Malutki - za to że trumnowóz:decayed:

:bicz::bicz2:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.