Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] szerokie s4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem to samo. Widzę że u ciebie też chyba ktoś czerwony wlał...

Opublikowano
  • Autor

chyba tak, wlałem taki jak należy, za tydzień wyciągnę go jeszcze raz i zaleję świeżym :wink:

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

Ten zbiornik G12 jakoś nie pasuje do całośći:decayed:

i tak to jest założyć temat :facepalm: zamówiłem nowy :decayed:

Opublikowano

Nikt nie mówil że będzie lekko :grin:

A tak wogóle z czego bierze się taki osad w zbiorniku?

Czy może on po prostu z biegiem lat kolor zmienił?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kilka złotych a pod maską kilka lat młodziej :wink:

WP_20130718_003_1.jpg

Opublikowano

Fajnie, teraz pokaż całokształt pod maską:naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie jest to cud miód jak u Gracjana ale dla mnie wystarczy :decayed:

P1100727.jpg P1100729.jpg

Opublikowano

Ile zapłaciłeś za zbiorniczek?:wink:

Opublikowano

Zbirnik w ASO około 150 zł :wink:

Opublikowano
  • Autor

150 zł:no4:

ten brałem, ZBIORNICZEK WYRÓWNAWCZY AUDI A4 B5 SKODA SUPERB (3340441773) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., wszystko ładnie pasuje :wink:

względem tego co jest teraz wpadnie gwint, czarne BBS wracają po remoncie, czarny grill i znaczek z tyłu a co zrobić z lusterkami to się nie mogę zdecydować :doh:

w kolor czy na czarno?

Opublikowano
nie jest to cud miód jak u Gracjana ale dla mnie wystarczy :decayed:

http://s17.postimg.org/wgl9c29sr/P1100727.jpg http://s17.postimg.org/jnx5c4y6z/P1100729.jpg

Dużo lepiej :wink:

Popraw sobie opaskę zaciskową z przelewu bo wygląda jakby nie siedziała na swoim miejscu a szkoda by było jak płyn ochlapał nowy zbiorniczek :decayed:

Opublikowano

siema mam pytanie , te heble co masz aktualnie założone , to były ich dwa rodzaje

ja mam założone takie , też są z S4 B5

xn36.jpg

twoje są takie same coś jak tutaj

$(KGrHqV,!ikE6JfP2oYhBOmTr(mkr!~~60_58.JPG

te maja jakieś dodatkowe blaszki pręciki trzymające klocki

i zastanawiam się czy były dwa rodzaje tych zacisków czy po prostu moim czegoś brakuje , chociaż hamują bez problemu

Opublikowano

Były dwa rodzaje, przedlift i polift...

Opublikowano

te blaszki są po to żeby klocki nie wypadły:facepalm:

Opublikowano

właśnie otrzymałem info że te co ja mam nie potrzebują tych blaszek , klocki do przed lifta i do polifta są inne i są inaczej montowane :hi:

Opublikowano
  • Autor

auto wczoraj poległo, zawiodło ponad 100km od domu, wstępnie z wewnętrznego przedniego przegubu wypięła się półoś, ewentualnie rozsypał sie przegub

ale nie dawał o sobie wcześniej znać, w tygodniu po rozbiórce okaże się dokładnie co się stało. auto na prostej drodze straciło napęd :thumbdown:

I w tym miejscu podziękowania dla kuby (kuba84), który po moim telefonie w ciągu 1,5 godziny zorganizował się i był u mnie z kompletną półośką na podmianę i wszystkimi potrzebnymi narzędziami a później holował mnie 80- 90 km :notworthy:

Opublikowano

kuba swój gość!:wink:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie a ty gościu trzymaj dla mnie tą ramkę, odbiorę ją ale dopiero jak wrócę z wakacji :wink:

Opublikowano

Dobrze miec jakich ludzi pod ręką :-) Brawo Kuba :-)

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano
dokładnie a ty gościu trzymaj dla mnie tą ramkę, odbiorę ją ale dopiero jak wrócę z wakacji :wink:

W kontakcie :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.