Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] szerokie s4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie lepiej poszukać kw pod Q w PL albo w DE ?

albo to: Zawieszenie gwint Audi A4 B5 Quattro Eibach Bilste (3415472702) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Zapytaj też tutaj: Zawieszenie KW gwint wariant 1 Audi A4 B5 TDI V6 (3458160639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
  • Autor

tylko nowe a to z aukcji to nie gwint :wink:

zastanawiam się jeszcze nad supersportem ale jakoś to AP bardziej do mnie przemawia

Opublikowano

OGR przecie to nie gwint :wink:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

tylko nowe a to z aukcji to nie gwint :wink:

zastanawiam się jeszcze nad supersportem ale jakoś to AP bardziej do mnie przemawia

no właśnie :decayed:
Opublikowano

aaa sorry faktycznie ;-)

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

AP jest na licencji KW tylko bez certyfikatu na tor to myślę że można próbować.

Opublikowano
  • Autor

przepowiadam glebę :grin:

ap_gewinde_2.jpg

zamówiłem, czas oczekiwania do tygodnia, w międzyczasie muszę zakupić łożyska amora żeby tego dwa razy nie rozbierać :wink:

Opublikowano

Wczoraj gadałem z kumplem który ma właśnie AP i powiedział że mu piszczy strasznie

Opublikowano
  • Autor

buba jak ja cię nienawidzę :decayed:

Opublikowano
buba jak ja cię nienawidzę :decayed:

:grin:

To taki szczegół. Jeśli chodzi o samą pracę to nie spotkałem się z negatywnymi opiniami o AP. Kiedyś sam miałem montować ale sprzedawca mnie olał i nie dostałem gwintu:facepalm:

Opublikowano
buba jak ja cię nienawidzę :decayed:

bedziesz zadowolony mialem go 1,5 roku i bylo b.dobrze

Opublikowano

też mam AP u siebie i wg. mnie nie ma nic lepszego za te pieniądze. Jest nisko, ale nie ma jakiegoś strasznego betonu, ładnie tłumi nierówności. Także jestem zadowolony. To samo ma znajomy w B6 3.0 quattro.

Używke można kupić, ale jaką masz pewność po jakim jest przelocie i czy amortyzator nie wyleje się po 200km. Musiał by być pewniak, a to trafić bardzo ciężko do quattro (wiem, bo sam przez pewien okres szukałem do siebie).

Opublikowano
  • Autor

co mówicie na lewą lampę bo mam mieszane odczucia

63ebd5089cbafb9dgen.jpg

Opublikowano

jestem na nie, lepiej by wyglądał ten pasek w czerni:wink:

Opublikowano
jestem na nie, lepiej by wyglądał ten pasek w czerni:wink:

+1

Opublikowano
jestem na nie, lepiej by wyglądał ten pasek w czerni:wink:

zalezy do jakiego kolorku chyba :eusathink:

3_zpsfe3ddccf.jpg

Opublikowano

Ja jestem na tak :decayed:

Czym robiłeś - folią czy sprejem ?

Zdejmij jeszcze znaczki OOOO i S4.

Opublikowano

jak juz ten kierunek obklejacie to zamontujcie tam konkretną żarówe bo nie widać tego jak świeci w dzień jak obklejone:kwasny:

Opublikowano

dawaj na czarno :wink:

przy czerwonej folii na wsteczny chyba nie ma zadnej recepty no nie ? :decayed: bo kierun to tam pol biedy slyszalem, ze zielona zarowka zalatwi sprawę :wink:

Opublikowano

a co Wy macie z klejeniem tego kierunku??:doh:

czerwony pasek tylko na wsteczny...

DSC_0122aa.jpg~original

Opublikowano
  • Autor
Ja jestem na tak :decayed:

Czym robiłeś - folią czy sprejem ?

Zdejmij jeszcze znaczki OOOO i S4.

folią ale juz zerwałem, za dużo mam punktów żeby jeździć z czerwonymi kierunkami :decayed:

znaczki zostają i z czasem będą tez czarne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.