Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] szerokie s4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
trzeba zmienić zwrotnice, które możesz wziąć od maxa :wink:

to już bym zmieniał na zwrotnice z b6, pod większa tarcze

No to takie mam :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie udało się z białą ale to i dobrze, jest trochę lepszy ulep:

DSCF2296.jpg

DSCF2297.jpg

Opublikowano

Czyżby od Maxa?:kox:

Opublikowano

powodzenia :lol1:

Opublikowano
  • Autor

dopiero jak zrobiłem zdjęcie to zobaczyłem jaki ty hojny jesteś- zostawileś mi lusterko :decayed:

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

Czyżby od Maxa?:kox:

nie mogłem znieść myśli że ma jeździć z diesel'em :polew:

Opublikowano

Właśnie! Zapomniałem o nim :facepalm: Odbiorę jak wpadnę po resztę gratów :decayed:

Opublikowano
:facepalm: duffy coś Ty kupił :decayed:
Opublikowano
:facepalm: duffy coś Ty kupił :decayed:

cicho :przebiegly:

Opublikowano
:facepalm: duffy coś Ty kupił :decayed:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

koledzy .... :embarrassed:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

:facepalm: duffy coś Ty kupił :decayed:

a chciałem ci ją do przekładki postawić, co ty na to?

Opublikowano

uuuuuuu termin na wiosnę :decayed: ale jak dobry płatnik to poczekam ze swoimi trupami :naughty:

Opublikowano

Duffy wsadziłeś coolery z RS4 zamiast tego FMIC ? Wiesz coś na temat ich montażu w S4 ? Jakieś przeróbki ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie, jeszcze nie, ja to dopiero zrobię przy przekładce do szerokiego body i tam nie ma większej rzeźby. największy problem jest z tym że pod zderzakiem i błotnikiem s4 nie ma wystarczająco dużo miejsca jeśli chcesz go powiesić na ori mocowaniach i trzeba kombinować

na sportaudi ktos ma wsadzone coolery z rs4 do s4 chyba papol :wink:

---------- Post dopisany 18-01-2014 at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2013 at 17:40 ----------

rp_dbk_400.jpg

co myślicie o takich barwach bbs ch do srebrnego auta? naciągów nie będzie (255/30 na 8,5J)

dostałem dzisiaj czerwone naklejki na dekielki ale to nie to, nie mogę sie do tego przekonać jak juz przekładka będzie ogarnięta, trzeba będzie odżałować trochę grosza i kupić dekle jak należy

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

frontbbk.jpg

albo tak jak tu, czerwone zaciski tez już czekają na montaż

rukwa dylemat jak cholera :decayed:

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

M3-001_zpsae06bc29.png

Opublikowano

Fajnie się komponuje ,tylko musi być dobry spas :)

Opublikowano
  • Autor

w błotnikach rs4 jest duuuuużo miejsca więc mimo tego że nie będzie naciągów i koła będą szerzej niż teraz to uda się zejść dość nisko bez klepania rantów

Opublikowano

przyzwoicie to wygląda :thumbup1:

Opublikowano

szukaj tego 10cal z bmw ten bbs robi przeciag

Opublikowano
  • Autor

krzysiek, problem jest tego typu że odnowienie kompletu 8,5J kosztować mnie będzie 400zl, w tym sezonie nie ma raczej szans na nową rolkę, za dużo wydatków, wolę kupić lepsze opony a felgę zmienić na 2015 :wink:

pozostaje kwestia wyboru koloru ale 99% że będą srebrne.

Opublikowano
szukaj tego 10cal z bmw ten bbs robi przeciag

BBS RSII, którego sam szukałem? :naughty:

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

A co do tego ciężkiego przypadku... srebrne felgi z czerwonym deklem i zaciskami będą git :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.