Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] szerokie s4


duffy

Rekomendowane odpowiedzi

niektórzy kupują silniki, robią swapy, a tu prosze silnik zostaje tylko buda sie zmienia:decayed:

chyba ze bedzie 4.2:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy kupują silniki, robią swapy, a tu prosze silnik zostaje tylko buda sie zmienia:decayed:

chyba ze bedzie 4.2:decayed:

według mnie był by to błąd w taktyce, to jak 1,8t zmienic na jakaś wolnossacą Vke:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta buda juz ma n-tego wlasciciela,wez od sportmila num.farby do poprawek lakierniczych bo niepoprawisz tego dobrze

kod lakieru jest, ale do lakieru dodany jest taki złoty pył którego ilość trzeba będzie dobrać metodą prób i błędów :wink:

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

auto powinienem mieć 10tego listopada to będe widział co jest pięć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama buda, kompletna przekładka mojego auta po ogarnięciu tej karoserii bo jest tam co robić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta buda juz ma n-tego wlasciciela,wez od sportmila num.farby do poprawek lakierniczych bo niepoprawisz tego dobrze

kod lakieru jest, ale do lakieru dodany jest taki złoty pył którego ilość trzeba będzie dobrać metodą prób i błędów :wink:

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

auto powinienem mieć 10tego listopada to będe widział co jest pięć :decayed:

jezeli masz lakier z RM-a to oni maja ta farbe ze zlotym ziarnem,mam to samo bo wedlug tego auta dobieralem kolor u siebie...problem w tym ze to lakier warstwowy i nie cieniuje sie...tzn. da sie wycieniowac metoda prob i bledow po pierwsze ma znaczenie co bylo malowane na stojakach a co na aucie,po drugie iloma warstwami bylo malowane(i czy w bezpylowce czy normalnie) i po trzecie specjalny bialy podklad pod perle....ja malowalem w wakacje 3 raz auto bo niedalo sie dobrac koloru na poprawki ale to juz dluzsza historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to mnie pocieszyłeś :doh:

ze zderzakami nie ma problemu gdyby nawet się delikatnie różniły, zagadka będzie z prawym tylnym błotnikiem bo tam tez trzeba zadziałać, wyjdzie w praniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zła decyzja, wycofałem zaliczkę, dla mnie nie nadaje się żeby w niej rzeźbić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zła decyzja, wycofałem zaliczkę, dla mnie nie nadaje się żeby w niej rzeźbić :wink:

Za szybko się pochwaliłeś :facepalm: Ja to czekałem, aż buda będzie na podwórku.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam :decayed: miało być - nie ma :decayed:

---------- Post dopisany 09-11-2013 at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 11:36 ----------

mały detal w prezencie :kox:

DSCF2278.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam :decayed: miało być - nie ma :decayed:

---------- Post dopisany 09-11-2013 at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 11:36 ----------

mały detal w prezencie :kox:

http://s13.postimg.org/j2rr4yc3q/DSCF2278.jpg

za dwa tygodnie pokaże jak to powinno sie komponować z silnikiem własciwie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...