Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] szerokie s4


duffy

Rekomendowane odpowiedzi

coś tam odświeżę, chciałem zakładać nowy temat ale jednak większość tego auta pozostanie więc będę sobie kontynuował pisanie tutaj żeby była jako taka historia :wink:

jak na razie w budzie rs wspawana nowa wnęka koła zapasowego i to tyle, czekam aż kuba znajdzie czas i miejsce żeby ją do niego wepchnąć. W międzyczasie zbieram jakieś tam części.

felgi oddane do malowania odbieram w nowym tygodniu, kolory jednak jak na tym foto: frontbbk.jpg

zaciski czerwone są już z ładną naklejką, wlepki bbs na rancik zamawiam za chwilkę, dekle jako że to większy wydatek który jednak może poczekać, wpadną może do końca sezonu, wiem jedno, będą na pewno czerwone :kox:

od czornego odkupiłem 2 sztuki dystansów 20mm z przodu et będzie o 5 mm mniejsze jak w serii, a tyłu planuję dać koła 10mm szerzej niż w fabryce, jeśli ktoś ma na handel 25mm, przykręcane dystanse to chętnie odkupię :wink:

wczoraj odebrałem opony, szerokość jak w seryjnym rs4, z tym że niższe i o cal większe, trochę tej gumy jest :kox: (toyo proxess t1 sport)

DSCF2316.jpg DSCF2326.jpg

w związku z tym, że auto będzei praktycznie całe rozebrane i wyjedzie silnik udalo się uciułać trochę grosza i dogadać z maxem w skutek czego kolejne graty do spiżarni- 2x K04 z rs4 (czekam na wyspawanie rur dolotowych) i fabrycznie nowa, środkowa kratka w przedni zderzak :naughty:

DSCF2332.jpg DSCF2334.jpg

kratkę będę potrzebował jeszcze jedną, stało się tak a nie inaczej, nie dogadałem się z kolegą na innym forum i zostaje fmic ten który jest zamiast coolerów z rs a żeby jak najmniej go zasłonić zderzak będzie poharatany tak jak tu:

dsc9683.jpg

dokupione też nowe przewowdy w oplocie na przód, stare niestety nie pasują :thumbdown: ale się sprzeda i jakaś kasa będzie :decayed:

nie mogłem znaleźć wentylków bbs więc wziąłem ori z porsche, będą pasowały do zacisków :kox:

DSCF2329.jpg DSCF2335.jpg

po zimie odezwało się łożysko w tylnym kole, we wtorek wymiana a w przyszłym tygodniu wymiana tulei tylnego zawieszenia na poliuretan, zobaczymy jak się na tym lata bo teraz zawieszenie do mnie puka żeby je ogarnąć:decayed:

dokupiłem też świeży filtr paliwa, łatwiej go będzie wymianić kiedy bak będzie na ziemi, w późniejszym czasie jeszcze wydajniejsza pompa paliwa(rs4 albo bosch 040) oraz wtryski 440cc i strojenie ale to już najwcześniej po wakacjach a najpewniej dopiero jesienią :wink:

z innych lecz jeszcze dalszych planów wnętrze robi wyjazd i mają byc tylko dwa fotele recaro pole position :kox: lusterka w carbon i dopieszczanie i gonienie pod względem mocy seryjnego rs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie czekany na kolejne update i jakieś foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta felga jest za waska na 255 :kwasny:

225/35 na 19x8,5 jest opona rowno bez naciagu. To przy 255/30 bedzie wyciag ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duffy nie lubi naciagu, lubi rozciagi, balony:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jednak wciąż się upieram że za duży balon:tongue4:

lekki naciąg na CH robi dobrze:whistling:

12646736944_321b1dae8b_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jednak wciąż się upieram że za duży balon:tongue4:

lekki naciąg na CH robi dobrze:whistling:

http://farm4.staticflickr.com/3746/12646736944_321b1dae8b_b.jpg

Schludnie i w granicach rozsądku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że te na foto są sporo szersze :wink: ja nie mam nic specjalnie do naciągów ale nie widzi mi się opona 215 w b5, w 18 calach jeszcze znośnie ale w 19 już jest pokraka patrząc od tyłu :thumbdown: 255 naciągnięte na 10,5 cala może być, na ten sezon zostaną takie felgi jakie są :wink: balona jakiegoś wielkiego nie będzie, na foto jest 20" ale to nie ma znaczenia

DSC_8312_zps1267bcac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duffy ladnie lecisz z tematem :cool: 3mam kciuki zeby wszystko poszlo gladko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poskładałem koła :naughty: dla mnie kox, wygląda to koło znacznie masywniej z taką oponą :kox:

WP_20140226_001.jpg WP_20140226_002.jpg WP_20140226_012.jpg WP_20140226_004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekany na efekt spawaj szpachluj dzialaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpachli unikam :decayed:

coś tam się znowu nazbierało- kilka krążków na przód: 345x32 i dwa dystanse 20mm nie wiem co czorny robił z jednym że go tak zmolestował:grin:

DSCF2339.jpg DSCF2343.jpg

coś na tył- zamiast poliuretanów jednak komplet ori gum ale pod stabilizatory wrzucę poli

DSCF2346.jpg

potrzebuję jeszcze skompletować dolot pod k04 i wszystko co niezbędne żeby go przełożyć będę już miał :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszły weekend zaczynamy demolkę jednego auta i zaczynamy działać z szeroką budą :kox::kox::kox:

tym czasem kolejne fanty jadą:

lotka-zderzaka-cupra-r.jpg

CAM01817_zpsb1677ced.jpg

plyn-hamulcowy-motul-rbf600.jpg

bandaz-1200st-3mm.jpg

zmiana_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...