Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] szerokie s4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ja dalej się zastanawiam jak mógł zepsuć się moduł od nieużywania :decayed:

ja tez się zastanawiam, auto nie miało spalania na 5 cylindrze, podmiana cewek i świec nic nie dawała, po zmianie modułów problem pojawił się na cylindrze nr2

wiec jak byk to jego wina. mam nadzieje że wszystko wróci do normy po wymianie, jak nie to będziemy walczyć dalej :wink:

Opublikowano

Który pierwszy sprzeda ? hehehe ?

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie kwestia ceny:decayed:

Opublikowano

mojej nie chcesz wziąć? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja nie chce :decayed: czorny a ja tez mogę przyjechać na tego grilla?

Opublikowano

uuu ... bogato u mnie na placu :naughty:

Opublikowano
ja nie chce :decayed: czorny a ja tez mogę przyjechać na tego grilla?

nie :bag:

:polew:

niech sie chłopaki określo, to zrobimy spota w wlkp, u mnie przed domem, zapraszam :hi:

Opublikowano

a moze byscie wpadli na zlot ? :wink:

zlot_zpsea26f08d.png

Opublikowano

szerokie S4 ożyło :naughty:... robi "łał" na wsi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jest juz w domu i wqrwia sąsiadów :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

składaj na sobotę i spotujemy :banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

postanowiłem że na przyszły sezon sobie kupie maskę z carbonu :naughty::kox:

10264662_753526748020328_8893587527318220312_n.jpg

coś się dzieje, auto wreszcie u mechanika, na wymianie reszty gum w tylnym zawieszeniu, w tygodniu może uda mi się go ustawić na odpowiedniej wysokości i zawieść na geometrię, później chyba na program a pompa, wtryski i korekta po wakacjach :naughty: będę sobie dawkował moc i dbał o portfel :decayed:

szukam środkowych, wewnętrznych, czarnych słupków, sid ma jeden a nosb tylko w komplecie z podsufitką, jakby ktoś coś wiedział to dajcie znać :wink:

Opublikowano

Hej,

a ja mam takie inniejsze pytanie... Co za radio wstawiłeś, ze tak idealnie pasuje? Coś dorabiałeś albo cuś? Aktualnie mam symphony I z systemem bose. Jak podłącze nieoryginalne radio audi, to zapewne bose przestanie działać, jo?

Opublikowano
wlasnie tez mi ktos kiedys mowil ze te dwa coolery z RS4 robią dobrą robotę i bez sensu robic frontowy

Do softa na luzie stykną :wink:

Opublikowano
  • Autor

wreszcie zaczyna wyglądać jak powinno, tyłu nie pokazuję, jak wjedzie cały środek to siądzie jeszcze troszkę :wink:

rs4_2.jpg

od czwartku walczymy z geometrią, spawamy i składamy wnętrze :naughty:icki z rs4 wystarczą do ponad 400km ja chcę ugrać 380 na przyszły sezon i basta :wink:

Opublikowano

Od razu to koło zaczęło inaczej - lepiej wyglądać :kox:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

Odebrałeś pomalowane graty? :decayed:

---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

i nie pocieszę Cię... ostatnio taki jeden gamoń wyczaił na giełdzie w Poznaniu zderzak RSowy prawdopodobnie z bocznymi kratkami i spryskami za 300zł i nie wziął, bo myślał, że to podróba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kto nie wziął? :shock3: gdzie to dostać? :cry:

nawet nuie wiem czy grill i słupki są juz pomalowane

Opublikowano

No to są już pomalowane :wink: A zderzak był u jakiegoś handlarza na poznańskiej giełdzie.

Opublikowano

Gril w polysk?:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.